Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Киця

 
 
заявки бажаючих узяти тварину

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Киця

Сообщение Dariolo » 15 мар 2013, 17:19

Шукаю лагідну молоду кішечку, дуже хочу попелясту - проте як вийде) - але не довгошерстну. Бажано стерилізовану та привиту - зараз на то не дуже є кошти( Лотки-корми організую. В хаті 4-річна дитина,а ще 3-є папуг - хотілося б мати змогу навчити кицю дружити з ними.
Dariolo
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 01 фев 2013, 10:09

Re: Киця

Сообщение aniaf » 19 мар 2013, 18:03

Ну є така... молода і попеляста, лагідна і не довгошерста, привита від усього та й стерилізувати - не проблема!) Але папуг переловить!!! А її колега, попелястий котик - такий самий! В мить ока.) Кого-кого, а попелястих мисливців не раджу брати до папужок. Так само як і рижих, чорних, білих... ))) Візміть собі біло-сіру непородну і перевірено-флегматичну кішечку після 1,5 року... або :ap: ... мого Тішку: viewtopic.php?f=91&t=46068
Коли сірі, рижий і чорний полюють і вікно виносять через птахів, які за вікном, а один з них, коли вигулюєм, то за птахою на вулиці зі шлєї виривається і ...потім знімаєм з сусідскої грушки, то Тішка, взагалі не може зрозуміти, що вони, ті "ненормальні", таке роблять і який в тому азарт.) От розтягнутись ніжно на підвіконнику і отримати релакс до самозабуття, спостерігаючи за милими пташечками, які по другу сторону вікна клюють насипані зернятка - о, це його коньок! :ay: ...то я так, до слова... Цілком усвідомлюю, наскільки я можу бути не права, виходячи тільки з власних вражень про кольори котів. І врешті-решт, мусять же ж бути виключення! Думаю, Ви обов'язково підберете собі кицю за характером. :ab:
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Киця

Сообщение cay.pollard » 19 мар 2013, 18:47

є темна черепашка, стерилізацыю зможем організувати думаю, але от як в неї з папугами - без поняття. киця чемна, але підвальна..
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35


Вернуться в Візьму тварину

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.