Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Хочу маленьку кішку британської або шотланської породи

 
 
заявки бажаючих узяти тварину

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Хочу маленьку кішку британської або шотланської породи

Сообщение marjanka11 » 09 апр 2012, 19:33

В мене така історія з котами :ah:
З дитинства мені подобались котики. Колись в нас біля підїзду була кіцька,яку ми все годували,вона бігала до нас на 9 поверх вагітною що ми її погудували,деколи мені робили свято і впускали її додому.Мої домашні завжди її хвалили,яка розумна кицька,но ніхто не позволяв її залишити :bh: Нажаль кицька пропала потім. Вже коли я пішла на роботу,до нас почав приходити кіт,чесно кажучи дуже гарний,но наглий,за раціоном якого я почала слідкувати кожного дня :ap: Так сталось,що його хтось або щось вдарило,і він до мене приліз на двох передніх лапках :ai: Я його вилікувала і забрала додому :cv: Але домашнім він не став,не дивлячись на приняття ванни з шампунем,розчісуванням,можним ошейником( який йому переважно,як той виходив крав ) і всякими смакотами,цим я його не підкупила.Ну звичайно,свобода і кицьки :ba: головніше. Почав він виходити гуляти спочатку раз в тиждень,тепер приходить додому раз,ну два в тиждень і то тільки поїсти.Побачить на дворі мене і може помявкати,відвернутись і далі гуляти.
От тепер я задумалась над маленькою кіцькою,яка буде домашньою.Дуже хотілось б породисту кіцьку,почитала характеристики котів і оприділилась на британській породі,а ще та реклама з віскасом зробила своє діло :cp: Дуже прошу якщо хтось і знає людей,які продають такої породи котенят,дайте знати.
Знаю себе,якщо буду йти десь і побачу гарну,бездомну малявку,то не втримаюсь і можу забрати :ah: але ...
Вельми вдячна за приділену увагу :dh:
marjanka11
 
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 05 апр 2012, 19:38

Re: Хочу маленьку кішку британської або шотланської породи

Сообщение sola » 09 апр 2012, 19:53

Покаструйте свого гуляку, і буде Вам щастя!
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Хочу маленьку кішку британської або шотланської породи

Сообщение marjanka11 » 09 апр 2012, 21:06

Йому вже років приблизно 9,хіба не пізно? та й шкода !
marjanka11
 
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 05 апр 2012, 19:38

Re: Хочу маленьку кішку британської або шотланської породи

Сообщение Галина Михайловна » 10 апр 2012, 11:16

:ae: .
Последний раз редактировалось Галина Михайловна 15 май 2013, 14:03, всего редактировалось 1 раз.
Галина Михайловна
 
Сообщения: 504
Зарегистрирован: 14 июл 2011, 16:29

Re: Хочу маленьку кішку британської або шотланської породи

Сообщение rita-lviv » 10 апр 2012, 16:45

Зайдите на сайт ,,Емаркет,, там сейчас есть обьявления о продаже вашей мечты, кстате не очень дорого, но если передумаете заходите опять к нам, мы вам подберём на любой вкус и цвет ! Удачи !
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

Re: Хочу маленьку кішку британської або шотланської породи

Сообщение vivi » 10 апр 2012, 20:36

marjanka11 писал(а):Йому вже років приблизно 9,хіба не пізно? та й шкода !

Не пізно і не шкода.
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28


Вернуться в Візьму тварину

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.