Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

ОБЕРЕЖНО! Ошуканець "знаходить" загублених за винагороду!

 
 
оголошення про розшук загублених тварин

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Re: ОБЕРЕЖНО! Ошуканець "знаходить" загублених за винагороду

Сообщение sanechka » 26 июл 2013, 03:03

Да пофиг какой номер. Их может быть тыща. Главное понимать, что если человек нашёл чужое животное - он заинтересован его отдать. Или если не заинтересован - то фигушки он вам позвонит (как в истории с моей (уже не моей) Чапой)
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: ОБЕРЕЖНО! Ошуканець "знаходить" загублених за винагороду

Сообщение Ліда » 09 авг 2013, 10:37

"Знайшли" Патріка viewtopic.php?f=95&t=49424
0674598389 - за 200$
0632136877 - за 100$
067-878-57-05, 063-072-50-39
Аватара пользователя
Ліда
 
Сообщения: 944
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 13:18

Re: ОБЕРЕЖНО! Ошуканець "знаходить" загублених за винагороду

Сообщение Ronin » 19 авг 2013, 01:45

Мерзотники оперативно моніторять цей форум: вистачило мені вечором помістити оголошення, як через пару годин (о 2-й ночі!) задзвонив російськомовний пан, і вкрадливим тоном повідомив, що він таксист і йому "якісь люди віддали кішку, і сказали, що я її шукаю". Звучало геть фантастично від початку, але воно принаймі гроші на карточки поповнення перевести не просило (а я якраз начитався про розводи в цій гілці !), вірно описало кішку ("різнокольорова" - видно фото допомогли ;) ) сказало, що може привезти кішку за 15 хвилин, на запитання про стан кішки сказало що вона кульгає і відразу запиталось про нагороду. Ніби зторгувались за 200 гривень ("за бензин, цілий день возив кішку"). Але воно дуже хотіло зустрітись у якомусь супермаркеті типу "Сільпо" чи "Арсена" - що вже насторожувало, хоча б тому, що якщо він дійсно таксист, то мусів би знати, що в цьому районі (район Політехніки - початок Чупринки) ніяких супермаркетів немає. Я виіршив, що нічого не втрачаю, якщо він дісно приїде з кішкою (могла бути просто не моя) сказав, що буду чекати його просто на вулиці, перед банком "Південний" (сусідній будинок, 11-й номер на Чупринки), воно раптом зраділо і уточнило "це там де банковський термінал ?!". Термінал тут дійсно є, домовились про зустріч, сказав набрати його через 15 хвилин.

Я вийшов, прочекавши 15 хвилин набрав. За весь час мого перебування повз мене проїхало (і зупинилось на сусідній вулиці) лише одне таксі, яке я запам"ятав про всяк випадок. Як виявилось, це він припаркувався і здалека спостерігав, бо описав мене і запитався, чи це я (нікого іншого на вулиці в цей час вже не було). Після цього сказав йти до терміналу і перевести на його рахунок гроші ("щоб він бачив!"), тільки після цього мовляв він віддасть кішку. Відразу був посланий куди слід, не давши йому нічого тольком сказати я поклав трубку і пішов додому. Спроб передзвонити не було. Саме цікаве, що той дебіл навіть не знав, що тут термінал тільки для ВИДАЧІ грошей, а не для прийому ! :)

Коротше - ось номер цього п..дараса ("в поганому сенсі цього слова" (с)) до колеції 38-098-226-37-08. Сподіваюсь, він своє від долі отримає і подихати буде довго та важко.
Аватара пользователя
Ronin
 
Сообщения: 30
Зарегистрирован: 17 июн 2011, 16:45

Re: ОБЕРЕЖНО! Ошуканець "знаходить" загублених за винагороду

Сообщение sanechka » 20 авг 2013, 14:51

Я розумію ваш праведний гнів, бо коли шукаєш тваринку, то сподіваєшся на будь-яку ниточку, що може допомогти. Але повторюся, номер телефону не є важливий, їх може бути безліч, як і безліч придурків, котрі хочуть розвести господарів. Головне, зрозуміти, що люди, які дійсно знайшли тварину, не будуть бавитись у такі ігри, а намагатимуться дійсно якнайшвидше повернути пропажу. Тим більше, як показує моя довголітня практика, що звертають увагу на загублених тваринок, як правило, саме собачники або кошатники, тобто ті, хто мають своїх улюбленців і часто не одного, а значить розуміють проблему, це раз, і зацікавлені у щонайшвидшій віддачі "зайвої" тварини - це два.
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: ОБЕРЕЖНО! Ошуканець "знаходить" загублених за винагороду

Сообщение sola » 01 сен 2013, 07:48

Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Пред.

Вернуться в Загублені тварини

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.