Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Годуюча кішка непотрібна, потрібен дім

 
 
Історії тварин, що знайшли люблячих господарів

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Годуюча кішка непотрібна, потрібен дім

Сообщение alba » 26 сен 2014, 15:15

Маю кошеня днів 7. :cm: :cm: :cm: :cm: Дуже потрібна МАМА годувальниця, або хтось хто візьме на вигодовування. Замінником котячого молока забезпечу. Дівчаточка покидайте по соц мережах може хтось зголоситься :dh: Тел. мій 0673140565
Последний раз редактировалось alba 04 ноя 2014, 11:20, всего редактировалось 1 раз.
тел. 06731405-65 Наталя
alba
 
Сообщения: 412
Зарегистрирован: 10 окт 2011, 11:53
Откуда: г.Львов


Re: Потрібна годуюча кішка

Сообщение Велена » 26 сен 2014, 17:26

У моєї Тані є роздоєна стерильна кішка (навіть не одна), але туди кошеня не можна, хіба кішку забирати. Про цінність такого молока не скажу нічого (не знаю, чи воно повноцінне). Але як варіант на крайній випадок.
Аватара пользователя
Велена
 
Сообщения: 1824
Зарегистрирован: 23 сен 2010, 12:14
Откуда: Львов

Re: Потрібна годуюча кішка

Сообщение aniaf » 27 сен 2014, 01:17

Дякум за репости, чисельні відгуки і поради. Кошенятко Наталя завезла в хорошу сім'ю, у яких дві підібрані (одна жінкою, друга чоловіком) киці, недавно мали кошеняток. Та, у якої молочка вже не було, була більш зацікавлена опікуватись малям. У другої молочко ще є (останнє кошеня три дні як прилаштоване), та вона не дуже прагне приймати дитя. Кошеня, знесилене, теж не хотіло ссати. Люди докладають багато зусиль, особливо їх донечка. Зокрема, дослухались Рітиної поради і поклали на кілька митєй кошеня в лоточок, щоб воно увібрало рідний для киці запах. Клали маля на грілку, довго тримали мале біля кішки і смугасте мале почало їсти, і навіть розплющило одне очко. Наталя каже: "мабуть з переляку". :ab:

Изображение
кицю доводиться тримати, тому доведеться спробувати іншу пропозицію прийомної мами...про це напише Наталя...
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Потрібна годуюча кішка

Сообщение alba » 02 окт 2014, 09:54

Тему можна в неактуальні. Дякую всім за перепости в соцмережах. Дякуючи небайдужим людям, з другої спроби, знайшла МАМУ-КИЦЮ і навіть ТАТКА-КОТА. Тепер у малого все добре. Як підросте будем шукати домівку. Малий справді виявився щасливчиком :ab: , бо там де його знайшли ніхто не ходить взагалі :ai: .
тел. 06731405-65 Наталя
alba
 
Сообщения: 412
Зарегистрирован: 10 окт 2011, 11:53
Откуда: г.Львов

Re:

Сообщение aniaf » 24 окт 2014, 05:21

Новонароджене маля, якому шукали годуючу кицю... це він. Хлопчика випестили прийомні мама-киця, тато-кіт і добрі люди. Малий надзвичайно ніжний, ручний, ласкавий, добрий і привітний. До лоточка привчений. Йому трішечки більше місяця. В ДОБРІ РУКИ. 067-314-0565.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Вчора хлопчик, сам того не відаючи, прилаштував незнайому йому дівчинку. :ab: Люди рекламку уважно не прочитали і подумали що він - дівчинка... В процесі пощастило кошенятку-дівчинці, яка успішно переїхала з офісного приміщення і з задоволенням стала щасливою часткою у затишній родині.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Годуюча кішка непотрібна, потрібен дім

Сообщение Велена » 04 ноя 2014, 23:51

Його треба назвати Петриком П"яточкіним :)
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватара пользователя
Велена
 
Сообщения: 1824
Зарегистрирован: 23 сен 2010, 12:14
Откуда: Львов

Re: Годуюча кішка непотрібна, потрібен дім

Сообщение alba » 05 ноя 2014, 14:39

Васька, він же Петрик тепер ДЖОНІ. Вчора, відразу після фотосесії, поїхав на ПМЖ. Хочу подякувати всім хто приймав участь в його порятунку. Всім хто робив репости коли я шукала йому мамку. Особлива подяка мамкам, і їхнім господарям :cv: за вигодовування, без Вас у мене нічого б не вийшло :dh: . Думаю, ця історія тепер щаслива :ab: .
тел. 06731405-65 Наталя
alba
 
Сообщения: 412
Зарегистрирован: 10 окт 2011, 11:53
Откуда: г.Львов

Re: Годуюча кішка непотрібна, потрібен дім

Сообщение aniaf » 05 ноя 2014, 22:22

Наталя, ти забула ще одне ім'я нинішнього Джоні Депа (він же Джек Горобець). Господар першої годуючої мамки називав його ніжно Каштанчиком. Щасти, горобчику! :music-guitarred:
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Годуюча кішка непотрібна, потрібен дім

Сообщение aniaf » 24 дек 2014, 20:02

ну щасливий ж)
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів


Вернуться в Щасливі історії

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 12

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.