Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Сліпа киця, загроза евтаназії

 
 
Історії тварин, що знайшли люблячих господарів

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Сліпа киця, загроза евтаназії

Сообщение cay.pollard » 17 авг 2014, 21:46

Роблю репост, тому що мені теж перекинули. і мені теж шкода. Взяти не можу. Звертаюся до тих, хто читає наш форум у пошуках пухнастого друга. я вірю - ви існуєте. Дайте звірятку шанс, навіть тотальна сліпота не буде для нього перешкодою, аби жити щасливо(....

https://vk.com/id36937599

SOS!Дуже терміново!

Маленькій киці Мишці щораз гіршає з очками.Сьогодні ми з нею були в клініці і нам лікарі сказали,що зір не врятувати,інфекція не виліковна і бактерія надалі зїдатиме очка..Для того щоб визначити ,що це за інфекція-необхідно багато дорогих аналізів.Нажаль,мені прийдеться усипити кицькутак як я не маю змоги за нею дивитися,мене не буде в місті,також я не можу подарувати їй повноцінного життя закритій в кімнаті на 8-му поверсі..Я вважаю,що нема смислу мучити маленьке створіння..В вівторок ввечері кицю усиплять.Якщо є людина,яка може подарувати пухнастенькій Мишці життя-відгукніться!

Изображение
Изображение

я вже не маю сил читати це кожного дня. люди, які постійно мені це підсовують на сон грядущій - вгамуйтесь. я не одна вмію робити пости(((( невже тільки в мене "нема совісті" аби розповсюджувати це далі?? :ak: :ak: :ak: :ak:
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Сліпа киця, загроза евтаназії

Сообщение cay.pollard » 17 авг 2014, 21:55

Последний раз редактировалось cay.pollard 17 авг 2014, 23:36, всего редактировалось 1 раз.
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Сліпа киця, загроза евтаназії

Сообщение cay.pollard » 17 авг 2014, 23:36

контактний телефон 0671959902 ТАНЯ
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Сліпа киця, загроза евтаназії

Сообщение cay.pollard » 18 авг 2014, 21:37

сталося чудо, моє (або ще чиєсь) жалюгідне ниття спрацювало і є бажаючий забрати кицю собі. також вирішена проблема з коштами.
проблема в ому, що в Мишки є ще брати і сестри, яких тетяна теж лікує. вони всі в кращому стані. їм теж потрібен дім сірі, смугасті, пухнасті. викладу про них окрему тему.

нас за пару днів - у щасливі.
прошу вибачення у всіх за емоції, пригребло вчора
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Сліпа киця, загроза евтаназії

Сообщение cay.pollard » 14 дек 2014, 14:37

в щасливі
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35


Вернуться в Щасливі історії

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.