Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Триколірна маленька - 1,5 міс.

 
 
Історії тварин, що знайшли люблячих господарів

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Триколірна маленька - 1,5 міс.

Сообщение aniaf » 22 май 2014, 01:14

Мені подзвонила знайома, що її знайомі забрали манюнє кошеня зі зграї диких котів (місце не вказую... там у плані - море тихої, але вартісної роботи з кицями, і не хотілось би недоброзичливців). Дитинка, яка приручила кошеня, вірить у щасливе майбутнє для нього (чи неї). Додому батьки взяти не можуть, основна причина - немовля; але обіцяють проплатити стерилізацію і шукають перетримку. Я просила свою знайому попросити їх перетримати у себе хоча б тиждень, що швидко обіцяю прилаштувати прямо від них, і щоб не шукали перенавантажених перетримок...
.......
ps. Через декілька годин моя знайома сказала, що її знайомі прилаштували вже кошеня. але коли я почула кому, то зрозуміла, що в результаті це виявиться тимчасовою перетримкою... Люди прекрасні, але там алергія, тому просто трохи чекаю, коли останні попросять мене про допомогу у прилаштуванні.
Последний раз редактировалось aniaf 10 июн 2014, 00:22, всего редактировалось 3 раз(а).
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Триколірна маленька - 1,5 міс.

Сообщение aniaf » 02 июн 2014, 00:34

Тобто, коли я відкривала тему, 22 травня кошенятку було приблизно місяць. Зараз, приблизно, півтора. Назвали Бася.
Дитинка на перетримці і сподівається на прилаштування. Дуже самостійна. Маленька їсть с апетитом, їжа натуральна.

симпатична дівчинка, правда ж?.. пушок малий.
Изображение

Изображение

маленька солідна дама)
Изображение

тук-тук)
Изображение
Один хороший хлопчик врятував малечу від вуличного життя, а інший хороший хлопчик зробив декілька фото.)
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Триколірна маленька - 1,5 міс.

Сообщение aniaf » 08 июн 2014, 14:01

Дівчинку обрали собі чудові люди, в квартирні умови; ними обіцяно, що з харчуванням, вакцинацією і стерилізацією проблем не буде, завдяки професійній діяльності одного із членів сім'ї. :ab:
Изображение
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Триколірна маленька - 1,5 міс.

Сообщение aniaf » 09 июн 2014, 23:49

Щаслива.
Изображение
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів


Вернуться в Щасливі історії

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.