Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Цукерочка, 2-хмісячне кошеня з компресійним переломом

 
 
Історії тварин, що знайшли люблячих господарів

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Цукерочка, 2-хмісячне кошеня з компресійним переломом

Сообщение cay.pollard » 14 май 2014, 22:48

Вже розказала всім, з ким спілкуюся. Сюди схалявлю і скопіюю мої тєксти для соц. мереж. Не розраховую на кошти замучених волонтерів, але знаю що тут є мовчазні сачюствующі :ab:

Цукерочка - двохмісячна кішечка, в якої в житnі вже трапилось дві події. Погані. Її і її сестру чи брата намагались втопити - у двохмісячному віці. Nа не змогли. Потім - ми не знаємо як, вона отримала компресійний перелам хребта і в неї віднялися задні ніжки.
Не зважаючи на це - вона жвава, життєрадісна та активна, на своїх двох передніх лапках вона освоює світ.
Зараз Цукерочка у стаціонарі (ОБ), де їй роблять фізпроцедури. Вірогідність, що маленька буде ходити - більше 50 відсотків. Більше буде відомо на протязі 5 днів. Кожен день перетримки - коштує 40 грн. Скільки їй буде потрібна перетримка - і хто зможе її приютити потім - ми не знаємо.
В майбутньому, неважливо, чи встане малеча, чи залишиться інвалідом - ми плануємо опікуватись нею і шукати їй люблячі руки.

Для цього нам потрібна ваша фінансова допомога:
гривневий рахунок Приватбанку -
5211 5373 1695 4044 Техова Анна

ДЯКУЮ!

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Тепер про гроші:

14.05
витрачено:
огляд+купання у клініці - 30 грн.
дискус+траумель - 89 грн.
оплата 3 днів перетримки - 120 грн.

15.05
рентген - 50 грн.
на даний момент я розплачувалася з коштів, які є на балансі групи "Коти, киці та кошенята на прилаштування", але на жаль цього на довго не вистачить.
Також дякую Адель за сьогоднішню пожертву у 54 грн.

фінзвіт на даний момент є загальним у всіх моїх тварин, його можна переглянути у групі:
https://vk.com/topic-52702381_28113006

Изображение
Последний раз редактировалось cay.pollard 14 май 2014, 22:54, всего редактировалось 1 раз.
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Цукерочка, 2хмісячне кошеня з компресійним переломом

Сообщение cay.pollard » 14 май 2014, 22:49

репостами можна допомогти:
https://vk.com/event71474569
https://www.facebook.com/groups/kotylviv/
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Цукерочка, 2хмісячне кошеня з компресійним переломом

Сообщение cay.pollard » 14 май 2014, 22:50

Хроніка подій:

14 травня - Цукерочка знайдена мною та моєю мамою та завезена у стаціонар. Там малечу оглянули, помили, поселили у VIP-кімнаті, полюбили і назвали.

15 травня - Цукерочка була на рентгені - діагноз - компресійний перелом. Перед цим вона вже встигла побувати на водних фіз. процедурах та електрофарезі. Малій вже краще, шанси встати на ніжки збільшуються, хоча права лапка менш рухома.
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Цукерочка, 2-хмісячне кошеня з компресійним переломом

Сообщение cay.pollard » 16 май 2014, 00:00

Сьогодні була тільки на телефонному звязку з клінікою - там кажуть, що їй ще трошечки краще. Також сьогодні надходили кошти, за які я дуже вдячна. На днях я напишу докладний фін звіт і викладу. Окремо хочу дуже подякувати Оксані з форуму за 200 грн)
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Цукерочка, 2-хмісячне кошеня з компресійним переломом

Сообщение nickie » 19 май 2014, 21:38

120 грн перевела на малечу. Хай одужує!!!
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Цукерочка, 2-хмісячне кошеня з компресійним переломом

Сообщение cay.pollard » 19 май 2014, 21:58

Таню, дуууже дякую!

через те що хворіє не тільки Цукерочка, але і я якась квола, ніяк не напишу новин.
Отже, в пятницю я була у Цукерочки. їй нааабагато краще, вона вже стоїть на задніх лапках, ліва вже майже добре, праву ще трошки підтягає. Сказали, що скорше за все вона повністю відноситься і буде ходити в туалетик (ура!!). Намагається сама ходити в лоток, але поки що не може перенестись через бортик.
Єдине що - її трохи поносило, але сказали - що скорше за все від запропонованого їй паштетику. Надзвичайно жвава і мявкуча. Ласкава, мурчалка.

Триматиму її в стаціонарі, скільки скажуть (бо роблять процедури, які явно ідуть на користь), а може і трохи довше, бо поки що не маю куди забрати. Актуальна хороша перетримка (платна чи безкоштовна) для малої. Від себе кажу - вона просто прєлєсть. Зголошуйтесь, підказуйте. Бажано, аби перетримка була знаюча, хоча як сказали - ніких процедур не буде потрібно для неї, але як мінімум треба навчити ходити в лоток. Поки що не проглистогонена і не проблошена, але думаю це все вирішимо в рамках стаціонару. Також, запропонували зробити на всяк випадок аналіз крові (але не знаю, чи варто)...

По коштах - надіслали досить коштів, наразі збір припинено, їй мало би вистачити))) фінзвіт постараюся завтра добре оформити, бо зараз вже просто падаю з ніг, а на завтра нарешті виділила собі спокійний вихідний)))

Таню, ваші 120 гривень можу переслати ще комусь, хто бідує, бо вважаю, що тре ділитись, коли є. Кажіть кому)))

і одненьке фото на ніч, для радощів:

Изображение
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Цукерочка, 2-хмісячне кошеня з компресійним переломом

Сообщение nickie » 20 май 2014, 09:51

Ой як добре! :)
А гроші- на ваш розсуд, кому потрібніше на лікування чи стерилізацію!
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Цукерочка, 2-хмісячне кошеня з компресійним переломом

Сообщение cay.pollard » 22 май 2014, 00:03

фінзвіт по Цукерочці (21.05)

14.05

- огляд + ліки + перетримка з фізпроцедурами (3 дні) - 239
+ Адель - 54
Тетяна - 20
Ореста - 40

15.05

- рентген - 50
+ Инна - 50
Ольга - 30
Татьяна - 30
Тетяна - 300
Марина - 200
Олена - 100
Анастасія - 30
В.В. - 55
Елена - 50
Божена - 60

16.05

+ Кіндер - 70
невідомий - 20
Юрій - 50
невідомий - 150
невідомий - 20
Ірина - 60
Оксана - 200

17.05

- перетримка + фізпроцедури (5 днів) - 200
+ Марічка - 50

18.05

+ Екатерина - 50
невідомий - 100

ЗІБРАНО УСЬОГО (21.05): 1799 грн.
ВИТРАЧЕНО (21.05): 489 грн.
ЗАЛИШОК (21.04): 1280 грн.

нових чеків - не маю, рентген робила у себе в лікарні, у ОБ другий папірчик не брала - буду там - візьму ще (думаю, всі волонтери знають, про які структури мова і можуть перевірити. з цукерочкою вже ніби декілька "наших" познайомилось)))). перетримка оплачена по 21.05 включно.

як цукерочка буде у безпеці - буду просити тих, хто скидав кошти - викорситати їх на стерилізації котів з-під Миколаєва і на погашення боргу по перетримці Тіни та Ліси

надзвичайно актуальна перетримка! я поки що без варіантів((((
120 гривень від тані не включала у звіт і на днях комусь переведу.
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Цукерочка, 2-хмісячне кошеня з компресійним переломом

Сообщение cay.pollard » 22 май 2014, 00:25

120 грн. перекинула Ксенії на погашення боргу по стерилізації
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Цукерочка, 2-хмісячне кошеня з компресійним переломом

Сообщение cay.pollard » 01 июл 2014, 20:12

фін звіт поки і близько не готовий, але є хороші новини і вони вже перевірені)
Цукерочка вже у новому домі, тепер її звати Шуба. дім вона знайшла завдяки фоуми та ОБ. я надзвичайно задоволена!
подробиці пізніше, коли мені пришлю фото з нового дому

нас у щасливі. всім-всім дуже-дуже дякую!

забула дописати - ніжки майже повністю відновилися, бігає вона так собі (ну але хто з нас самих добре бігає?))), але ходить!
всім, хто пропонував мені її присипити (не на форумі, а всякі "співчутливі") - :ae:
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Цукерочка, 2-хмісячне кошеня з компресійним переломом

Сообщение nickie » 28 июл 2014, 07:23

в щасливы?
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Цукерочка, 2-хмісячне кошеня з компресійним переломом

Сообщение cay.pollard » 28 июл 2014, 21:06

да. просто жду фото из нового дома, там фотоаппарат сломался. а в принципе - уже можно)
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35


Вернуться в Щасливі історії

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.
cron