Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Білосніжний -1.5 р., кастрований (щасливий)

 
 
Історії тварин, що знайшли люблячих господарів

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Білосніжний -1.5 р., кастрований (щасливий)

Сообщение aniaf » 09 апр 2014, 17:25

Котик, перш ніж "здатись," дуже довго вивчав свою майбутню рятівницю. В руки не давався, навіть близько не підходив. А потім раптом підійшов в притул і сказав "я весь твій, тобі я довіряю". Але та несподівано відповіла "я зараз не можу тебе взяти, я поспішаю на роботу... а от ввечері... Домовились? Ввечері ми зустрінемось і я тебе візьму". Ввечері він сам заліз в її сумку і вони пішли до неї додому. Як він і підозрював, там він опинився дааалеко не єдиним котом. "Раз-два-три...шістнадцять! Отже, я сімнадцятий",- з невеличкою тривогою підсумував він...
---------------------------
І так... що ми маємо?)
Маємо надзвичайно мудрого, ласкавого білосніжного красунчика, з яким не впорались господарі, коли він став мітити. Так він опинився на вулиці. Пішов їсти зі смітників. Він схуд, а вуличні коти надерли йому вуха. Надзвичайно ніжна, біла, пухнаста шерсточка і підшерсток перетворились у суцільний ковтун, який нещадно рвав його шкіру...
Так було ще післявчора...)


Изображение
Последний раз редактировалось aniaf 22 сен 2014, 16:35, всего редактировалось 1 раз.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Білосніжний перс-класік -1.5 року, кастрований

Сообщение aniaf » 09 апр 2014, 17:34

Станом на вчора-сьогодні він обстежений ветеринаром і, під час кастрації, під наркозом, підстрижений під левчика.) Зроблені перші необхідні профілактики. Лікуються пошкрябані котами вушка. Ніяких хворіб, в тому числі грибкових, ветеринаром не виявлено. Потихеньку будем набирати вагу.)
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Білосніжний перс-класік -1.5 року, кастрований

Сообщение larik » 09 апр 2014, 22:26

Який красень!
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Білосніжний перс-класік -1.5 року, кастрований

Сообщение aniaf » 22 авг 2014, 01:08

Він тепер знов красень! Шерсть відросла, не до повних її 14 см, але достатньо для краси.

Прилаштований на умовах договору.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Білосніжний перс-класік -1.5 року, кастрований

Сообщение aniaf » 21 сен 2014, 23:08

щасливий
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів


Вернуться в Щасливі історії

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.