Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Мохната невеличка Дульсінея Тамбовська

 
 
Історії тварин, що знайшли люблячих господарів

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Мохната невеличка Дульсінея Тамбовська

Сообщение aniaf » 25 фев 2014, 23:32

В дар відповідальним людям.
Тел. 093-658-5857. Тереза.

Изображение

Дуся вакцинована і стерильна. Невеличка, вміру вгодована, вага до 20 кг. Шерсть густа, гарно відростає, тому, при бажанні, можна робити шикарні стрижки.
Вихована. Знає команди. Відмінно ходить на повідочку. Розважлива, любить людську кампанію. Дуська жінок слухає і слухається, а чоловіків слухає і дуууже слухається. :ab:
З туалетом проблем нема, чекає до вигулу.
Дульсінеї підійдуть для кампанії хороші люди, з якими вона буде проживати в квартирі або будинку, які будуть виводити її на прогулянку.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Мохната невеличка Дульсінея Тамбовська

Сообщение aniaf » 06 май 2014, 18:24

Нас дуже класно підстригли. Гарнющі блискучі патлочка вже попідростали і ми виглядаєм тепер на всі 100! Дульсінея має 8 років. Але то ще та штучка. Коли приходять фотографи, вона ховається під стільчиком і маскується під опудало. :ab: Спить з бабусею. І страшенно невдоволена, коли когось приносять на перетримку новенького. Якщо, наприклад, гладять цуценятко, то вона втискається поперед ним і вимагає гладити її. Ревнива страшно. Цій егоїстці добре буде у дбайливих господарів, де вона буде єдиною і неповторною або головною у незмінному прайді, де її будуть водити, пестити, стригти... робити зачіски. Треба малу прилаштовувати, як би за нею не сумували. Дуська, я думаю, довго сумувати не буде!

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Мохната невеличка Дульсінея Тамбовська

Сообщение aniaf » 11 июл 2014, 00:03

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Дульсінея і Смайлик)

Сообщение aniaf » 11 июл 2014, 01:03

Дусі набридло бути вже такою егоїсткою і вона вирішила піднімати час від часу настрій Смайлику, який перестав був посміхатись після прилаштування його подруги Баскі.
viewtopic.php?f=92&t=54051&p=847422&hilit=%D1%81%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%B8%D0%BA#p84742

Изображение
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Мохната невеличка Дульсінея Тамбовська

Сообщение aniaf » 11 июл 2014, 19:03

-Ей, Мася, взагалі-то я попрощатись зазирнула. Ні з ким більше не прощалась - тільки з тобою і Смайликом! Ігноруєш? Ігноруй-ігноруй! Можеш більше не огризатись - ти тут тепер за головну! :ab:

Изображение

-Як то кажуть - "спасибо этому дому, пойду к другому" :dh: Озиратись не буду.) І радості моєї за моїми патлами всеодно ніхто не побачить.) Піду повільно - нехай собі думають що мені не дуже хочеться. :ad:

Изображение

-Присяду на доріжку. І піду. Так, я егоїстка, а ще у мене патла швидко ростуть, стригти ледь встигають. Ну, спала я три роки поряд з головною господинею... А де я ще мала спати - поряд з котом чи ффф... якоюсь собакою? Е... ні, пробачте, але то не для мене. Он, Альма... теж спала поряд з господинею (місця нам вічно бракувало через неї), і нічого - тепер щаслива, літає там зі своїми новими... за нею плакали. А за мною не будуть... сподіваюсь. Бо і я не люблю нюні розпускати.

Изображение

-Ехх! Нове життя. Яке воно?

Изображение

* Дуська щиро дякує фотографу за фотосет
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Мохната невеличка Дульсінея Тамбовська

Сообщение aniaf » 11 июл 2014, 20:42

Цілком очікуваним було б зараз написати таке повідомлення: "Дуська з нових господарів мотузки крутить". А ні! "ДУСЬКА ВЖЕ КІЛЬКА ДНІВ НОВИМ ГОСПОДАРЯМ СЛУЖИТЬ! Заглядає їм в очі, намагається попередити кожен крок. Ласкава. Весела. Зовсім не сумує. Коли повертаються з прогулянки, перша повертає туди куди треба - тягне повідочок до свого нового дому. І охороняє своїх нових господарів від чужих так, ніби вони завжди були її ріднею... А вони, у свою чергу, поводяться з нею як дамою, що Дульсінеї дуже імпонує. Господарям подобаються її патла, розчісують їх, охоче будуть робити різноманітні стрижки. А та паняночка такі процедури любить!
Дульсінея Тамбовська - саме та собака, яку вони хотіли, і поводить вона себе саме так як їм імпонує.
Дуська щаслива з першої миті знайомства зі своєю новою ріднею. :happy-sunshine: :romance-lovegoddess: :happy-sunshine:
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Мохната невеличка Дульсінея Тамбовська

Сообщение aniaf » 14 июл 2014, 01:30

В щасливі.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Мохната невеличка Дульсінея Тамбовська

Сообщение aniaf » 27 сен 2014, 14:02

Изображение
Я не бачила відкриту тему на Дуську viewtopic.php?f=92&t=50005 , с цим симпатичним фото, коли відкривала цю... Тепер Дуська не ховається ...вона поводиться як справжня дама. :ab:
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів


Вернуться в Щасливі історії

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.