Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Альф -1.5 місячний двортер"єр окрасу вівчарки

 
 
Історії тварин, що знайшли люблячих господарів

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Альф -1.5 місячний двортер"єр окрасу вівчарки

Сообщение alba » 11 фев 2014, 17:21

Все дуже просто. Дзвінок в двері ... коробка, а в ній ось це чудо
Изображение
Изображение
На перетримку не розраховую, але як би хтось зголосився взяти це чудо до себе для приведення в порядок була б дуже вдячна, бо там де він зараз не найкращий варіант. Я зі свого боку можу забезпечити харчуванням і всім необхідним, але то таке :ah:
Наразі прошу також допомоги з піаром.
Альфик - півтаромісячний цуцик, шукає теплий дім і люблячу родину. Обіцяє вирости справжнім охоронцем, розумним і вірним другом, який ніколи не зрадить своїх господарів. Виросте, скоріш за все, середнього росту.
Дзвонити 0653140565.
тел. 06731405-65 Наталя
alba
 
Сообщения: 412
Зарегистрирован: 10 окт 2011, 11:53
Откуда: г.Львов

Re: Альф -1.5 місячний двортер"єр окрасу вівчарки

Сообщение aniaf » 14 фев 2014, 15:46

Фсе! Так і хочеться сказати - Альф Голубецький. Ні, щоб якийсь там Зубрівський... чи Торфянецький...от... нашенський, тутешній, все під контролем! :bo:
Наталя, а мож я сюди ще твою цю фотку кину?) А то ніхто тут так толком і не побачить який він класнючий! Тільки ті, кому потрібен був класний собак, ліктики, ліктики свої обмотайте, перед тим як дивитись, еластичним бинтом... пліііз. :ab:

Изображение

чим він гірший за цуцика з наступного фото... з канадійського пітомніка німецьких вівчурів?
...як на мене - то Альфік кращий! :ab:
Изображение
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Альф -1.5 місячний двортер"єр окрасу вівчарки

Сообщение alba » 28 фев 2014, 13:29

Прилаштований! З господарями спілкуюсь, все добре, провідаю як буду робити прививки. В щасливі :ab:
тел. 06731405-65 Наталя
alba
 
Сообщения: 412
Зарегистрирован: 10 окт 2011, 11:53
Откуда: г.Львов


Вернуться в Щасливі історії

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.