Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Чорна блискуча - трохи більше півроку

 
 
Історії тварин, що знайшли люблячих господарів

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Чорна блискуча - трохи більше півроку

Сообщение aniaf » 09 фев 2014, 06:15

Дівчинка. Чорненька. Холена. Ручна, лакава, домашня. Трохи більше півроку. Нестерилізована (стерилізую перед віддачею або дам координати лікаря, який приїде, забере, перетримає і привезе).

Изображение
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Чорна блискуча - трохи більше півроку

Сообщение aniaf » 28 фев 2014, 23:15

Мала в домашньому загулі з деякими некастрованими на перетримці котами. Потрібна термінова стерилізація. Як тільки так відразу.)
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Чорна блискуча - трохи більше півроку

Сообщение aniaf » 29 мар 2014, 02:09

Стерилізована (скинулись ми з альбою пополам). Прилаштована.
Изображение

У цієї киці є купа фоток на фотоапараті, до якого я абсолютно не маю змоги добратись.
На тому ж фотоапараті море фоток котиків, які я прилаштовую, маючи бодай по одному фото кожного котика... і тих, кого прилаштовано. Людина у Львові і без інтернету. І таке буває. А як би він у неї і був, то ще потрібно навчити її надсилати... Дехто може надіслати фотки, а дехто лиш за допомогою телефону, де нема фотіка, спілкується... Головне, що, або опікун, або я, в кожному випадку свій варіант, підтримуєм з людьми контакт, яким прилаштовано (деколи аж занадто підтримуєм)... наприклад, дзвон-им о сьомій ранку :) ). Тому теми, які я понатискала модераторам на знак "!" (як радила сола), бажано було б перенести з віддам і відповідну рубрику (прибл.15 тем), щоб не заважали перегляду актуальних на прилаштування тварин.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів


Вернуться в Щасливі історії

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Yandex [Bot] и гости: 12

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.