Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Кицька-підліток-смугаста класік

 
 
Історії тварин, що знайшли люблячих господарів

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Кицька-підліток-смугаста класік

Сообщение aniaf » 02 фев 2014, 02:53

Вас розшукує ось така красуняка-кицька-підліток. Весела, кмітлива, любить життя! Все хоче знати, вміє себе розважити і вміє бути другом. Це - життєрадісна, дуже позитивна дівчинка! Вона наповнить Ваше життя новим змістом!
Изображение
Изображение
Изображение
Последний раз редактировалось aniaf 20 мар 2014, 19:17, всего редактировалось 2 раз(а).
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Кицька-підліток - смугаста класік

Сообщение aniaf » 02 фев 2014, 18:05

Кицюню побачили на Сландо. До кицюні не могли додзвонитись, бо лайф опікуна був на розрядці. Дякую волонтеру, який дав мій лайф! І ми тепер спілкуємся через вконтакті. Шмакодявка втікла, коли за нею прийшли ( їй просто, напевно, сподобалось гнобити старшу за неї кицьку опікуна. На випробувальному, домовились про 10 днів.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Кицька-підліток - смугаста класік

Сообщение aniaf » 03 фев 2014, 19:32

10 днів. Але чомусь віриться, що все буде гаразд.) Проблема стояла - чи зживеться з котом, бо з кішкою... загнала вона стидливу солідну кицю! :ab:
все добре киця класна але ше трошки перелякана .... з котом супер він як джентельмен зустрів принцеску з любов"ю.... ))))
...то та, що довго буде переляканою... так я й і повірила!)
фото ще з перетримки)
Изображение
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Маська і Льонька - дружбаки)

Сообщение aniaf » 04 фев 2014, 01:22

Ну що ж, два дні і - повна дружба. Льонька і Маська. Клас! Сім'я - у всіх питаннях люди відповідальні. Котиків не просто дуже люблять, а й турбуються по всім параметрам. А вони це відчувають же! :ab: Я спокійна. Тетяна, добре, що є такі як Ви і Ваша сім'я!
Изображение Изображение
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Кицька-підліток - смугаста класік

Сообщение aniaf » 04 фев 2014, 08:53

Не будем ми чекати 10 днів. :ab: Є тут кому і без неї бути "у віддам". Перенесіть малу в щасливі.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Кицька-підліток-смугаста класік - вдома!

Сообщение aniaf » 07 фев 2014, 19:53

В щасливі!
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Кицька-підліток-смугаста класік - вдома!

Сообщение aniaf » 16 мар 2014, 00:57

Вона його лупить, а він їй все прощає і цілує. Господиня каже: "Дай Бог кожній жінці такого ставлення від свого чоловіка!"))) Вредота мала - на перетримці тероризувала домашню кицю за все добро, що їй зробили,) тепер - новому другу час від часу робить профілактику. А може в неї така любов..? Спочатку влупить, а потім вмощується поряд солодко поспати!..))) Її люблять, нею тішаться, кажуть, що вона маленька і смішненька, і, паралельно, з кожним днем все більше і більше захоплюються благородством свого сіро-білого велелюбного котика.
Изображение
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів


Вернуться в Щасливі історії

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.