Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Баська - лохмате лагідне дівчисько 3-4 міс.

 
 
Історії тварин, що знайшли люблячих господарів

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Баська - лохмате лагідне дівчисько 3-4 міс.

Сообщение vivi » 23 окт 2013, 21:20

Про Баську нам задзвонила панянка, яка "годинку тому бачила її на автовокзалі" і взагалі, "щось робіть". Поки доїхали, думали нікого і не знайдемо вже, але ні, знайшли. Продавчині з сусіднього кіоску повідали, що малу хтось підкинув попереднього вечора. Так що боєць - добу в тому автовокзальному армагедоні і я б не вижив. ;)
Хороше і дуже лагідне дівча. Лохмате-лохмате і виросте доволі величенькою. На жаль, нефотогенічне хоч плач.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Баська - лохмате лагідне дівчисько 3-4 міс.

Сообщение vivi » 28 ноя 2013, 12:10

Прилаштування ДУЖЕ актуальне. Після знайденої в неділю на трасі Шуші, їх тепер в кухні шестеро (знаю, що в нас багато люду, хто може "похвастати" більшою кількістю, але мені і того кааанкрєтно забагато за ряду обставин). І це стає просто нестерпно. :((( Вони, гади, ще й у специфічних стосунках між собою (як українська опозиція - ніколи не зрозумієш хто з ким дружить а кого сьогодні гуртом цькують).

Баська соціальна. Енергійна (для малої кухні то зле), але не настільки буйна, як Озька (хоча дурі дитячої їй теж не бракує). Здорова, проглистогонена, знеблошена. Якщо доживу до наступного тижня і з/п не затримають, буду стерилізувати. Їсть усе, що не встигаємо сховати (а іноді і те, що встигаємо - знаходить і дістає - розумна, блін). Цікава - суттєво молодша за Озьку - тільки-тільки ікла почали мінятися, але значно від неї крупніша. По габаритам, мохнатості і формі пики тягне на титул "мейнкун економ-класу". ;)
Допоможіть, а?! Мої зусилля по прилаштування доля лишає поза увагою - жодного звернення. :(
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Баська - лохмате лагідне дівчисько 3-4 міс.

Сообщение vivi » 02 дек 2013, 10:24

Дякую Риті, запропоновані нею "ручки" на Шушу, спокусились ще й Баською. Так що - тримаємо кулаки! :)
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28


Вернуться в Щасливі історії

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.