Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Одного разу зраджена, але не зневірена 5-ти міс. красунька

 
 
Історії тварин, що знайшли люблячих господарів

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Одного разу зраджена, але не зневірена 5-ти міс. красунька

Сообщение Marianka » 30 авг 2013, 22:29

ЛЬВІВ HELP!!!
Вже 5-ий день спостерігаю і підгодовую кошеня 3-4міс.(дівчинка), яке знаходиться в небезпечному місці. Хтось там поставив йому коробочку застелену тканиною, але так як там все відкрито, то це все після сьогоднішньої зливи промокло, А КОШЕНЯ І ДАЛІ ПРОДОВЖУЄ СИДІТИ В МОКРОМУ... Ні воно не хворе, мабудь покинуте, бо має апетит, але передусім хоче щоб його погладили. Крім добрих людей, є ще багато покидьків, а добре ручне кошеня боюсь рано чи пізно потрапить до них. На жаль як би не хотіла його забрати, не можу, тому що власного житла не маю(((
Будь-ласка хто може врятувати кицю і взяти додому або хоча б на перетримку??? 096-74-81-082
Изображение
Marianka
 
Сообщения: 265
Зарегистрирован: 07 мар 2013, 15:32

Re: HELP!!! КОШЕНЯ МОКНЕ НА ДВОРІ!!!!

Сообщение Рисюня » 31 авг 2013, 06:06

Чому спостерігаєш? Чому не перенесеш у безпечне місце? Чому не дзвониш по всіх перетримках і не просиш допомоги? Гроші можна зібрати згодом.
Рисюня
 
Сообщения: 44
Зарегистрирован: 18 авг 2011, 23:22

Re: HELP!!! КОШЕНЯ МОКНЕ НА ДВОРІ!!!!

Сообщение Marianka » 31 авг 2013, 08:35

Там його годую, він там вже декілька днів, не переношу бо немає куди і не знаю чи нове місце не буде небезпечніше старого. От прошу допомоги, сама опікуюсь понад 25 котами, в тому числі і хворими. Вже вся в боргах. Написала, можливо хтось зголоситься, хто має більше можливості ніж я. Нехай відписують чи телефонують ті, хто реально може чимось допомогти котику. Кошеня звичайне смугасте, вже підліток, тому прилаштовуватись впевнена буде довго...
Marianka
 
Сообщения: 265
Зарегистрирован: 07 мар 2013, 15:32

Re: HELP!!! КОШЕНЯ МОКНЕ НА ДВОРІ!!!!

Сообщение rita-lviv » 31 авг 2013, 12:09

Простите о каких 25ти котах идёт речь и почему в таком случае не нашлось место 26му ? Может речь опять о Городке где тупо разводят домашних?
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

Re: HELP!!! КОШЕНЯ МОКНЕ НА ДВОРІ!!!!

Сообщение Marianka » 31 авг 2013, 12:22

Не треба розводити наклеп, в Городку ніхто котів не розводить, там є лише підібрані з вулиці, кицьок стерелізуємо. Буду відповідати лише тим, хто може реально допомогти кошеняті!!!
Marianka
 
Сообщения: 265
Зарегистрирован: 07 мар 2013, 15:32

Re: HELP!!! КОШЕНЯ МОКНЕ НА ДВОРІ!!!!

Сообщение rita-lviv » 31 авг 2013, 13:12

А как насчёт персов ? П. Наталя лично мне говорила, что это её бизнес, подобные тётки на этом форуме называются разведенками. Вам не разрешает мама взять котёнка, великий аргумент !
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

Re: HELP!!! КОШЕНЯ МОКНЕ НА ДВОРІ!!!!

Сообщение Marianka » 31 авг 2013, 13:25

Кошеня забирають. Тема закрита, можна в неактуальні
Marianka
 
Сообщения: 265
Зарегистрирован: 07 мар 2013, 15:32

Re: HELP!!! КОШЕНЯ МОКНЕ НА ДВОРІ!!!!

Сообщение NAT> » 31 авг 2013, 16:12

rita-lviv писал(а):А как насчёт персов ? П. Наталя лично мне говорила, что это её бизнес, подобные тётки на этом форуме называются разведенками. Вам не разрешает мама взять котёнка, великий аргумент !

Перси Шановеа Ріто нехай Вас не турбують,бо якщо я продаю персидське кошенятко,то на ті кошти я купляю корм та все необхідне для котів,бо я безробітна,зарплати немаю,а на чоловікову шию не можу звалювати 25 котів,яких підібрала з вулиці,а це їх у мене 25,у мене було не мало людей які привозили корм,та вони бачили реальну картину,що в мене в дома робиться,що за тими 25 котами,моїх персів не видно!Перси народжують раз у рік по два кошенятка,це по 100 грн,тобто в рік 400 грн,тих грошей вистарчило на тиждень щоб кошенятам та котам які є з вулиці у мене купити корм,та наповнювачі,Ви тут сидите на тому форумі та миєте всім кості,Вам не соромно,старша жінка,що Ви причепилися до нас,це за те що я колись добровільно зголосилася Вам допомогти та перетримала Ваших кошенят,від яких Ви шановна Ріто відхрещувалися та спихнули все на інших волонтерів,та для вас це не вперше,правда??Я наслухана про Вас багато,та знаєте не вірила,тепер все зрозуміла сама!!Я на цей форум ніколи не заходила,бо не кнопками потрібно клацати а мозгами!!Ріто хто Вам дав право чернити людей яких Ви навідь не знаєте!!Розмовляла з Вами по телефону ніби віруюча жінка??А тут на тобі!!Успіху Вам Ріто,щоб Ви знали що коли я читаю ваші коментарі стосовно мене,я просто сміюся з них,бо багато хороших людей мене знають особисо,та бачили що я роблю,і як я це роблю!!А Ви не Бог щоб мене судити,успіху ВАМ!!!
NAT>
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 19 авг 2013, 15:26

Re: HELP!!! КОШЕНЯ МОКНЕ НА ДВОРІ!!!!

Сообщение Marianka » 01 сен 2013, 19:50

Кошеня забрали, зараз воно на перетримці. Відійде від стресу і буде прилаштовуватись.
Marianka
 
Сообщения: 265
Зарегистрирован: 07 мар 2013, 15:32

Вістка з перетримки

Сообщение aniaf » 11 окт 2013, 16:14

Шикарна і вихована 5-ти міс. кицюнька шукає свій дім. Перенісши зраду, бувши викинутою кимсь просто неба в дощ і холод, вона не зневірилась в людях. Врятована і догляджена дбайлими руками, вона вдячна і ласкава, дуже любить спати на колінах, постійно вимуркуючи при цьому свою котячу релакс-мелодію. Пройшла профілактичні обробки, чистенька і охайна, ходить в лоточок, їсть звичайну їжу.
Перенесіть тему, будь ласочка, у "віддам". Здалося б її перенайменувати. Дякую.)



Изображение

Изображение

контакт перетримки забираю... прилаштована
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Одного разу зраджена, але не зневірена 5-ти міс. красунь

Сообщение aniaf » 14 фев 2014, 00:18

:ax: тему знайшла нарешті в неактуальних... А красунька, між тим, прилаштована і дужжже щаслива. Дай Бог всім так!
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Одного разу зраджена, але не зневірена 5-ти міс. красунь

Сообщение Marianka » 14 фев 2014, 09:52

А кому прилаштована? Іван мені нічого не говорив...
Marianka
 
Сообщения: 265
Зарегистрирован: 07 мар 2013, 15:32

Одного разу зраджена, але не зневірена 5-ти міс. красунька

Сообщение aniaf » 14 фев 2014, 15:34

Marianka писал(а):А кому прилаштована? Іван мені нічого не говорив...

Люди вийшли на мене спочатку через Сландо...Ти ж дала на перетримку Івану, от і питай, не стидайся. :ab:
Добре, що прилаштувалась. Мала загнала Іванову кицю на "квасне ябко". Більше кицьок туди не потрібно давати, вже ж дуже стидлива і ніжна у нього киц! Під ліжком увесь час перетримки малої просиділа! А шмаркачка мала войнушки постійно влаштовувала. Ну, ти знаєш яка вона - коли ловили, добре погризла Івана. На майбутнє туди - хіба кошеня-хлопчика... якнайбільше. І його кицю треба якось стерилізувати...заставити. Вона на вулиці не гуляє. Але нащо щоб мучилась... та й кота туди не даси... хіба кастрата. :ab:
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Одного разу зраджена, але не зневірена 5-ти міс. красунь

Сообщение aniaf » 16 фев 2014, 18:22

Ваня з ними зідзвонювався - там все добре.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Одного разу зраджена, але не зневірена 5-ти міс. красунь

Сообщение aniaf » 19 фев 2014, 00:04

Надіслане перетримці новими пх фото.
Изображение
Щаслива.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Одного разу зраджена, але не зневірена 5-ти міс. красунь

Сообщение aniaf » 25 дек 2014, 03:52

Щаслива!
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів


Вернуться в Щасливі історії

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 14

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.