Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Львів, початок вул Чупринки - загубилась триколірна кішка

 
 
Історії тварин, що знайшли люблячих господарів

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Львів, початок вул Чупринки - загубилась триколірна кішка

Сообщение Ronin » 18 авг 2013, 17:35

У п"ятницю 16.08.2013 вдень з балкону на 3-му поверсі за адресою Чупринки 11А впала невеличка (біля 3х кг) триколірна (біло-сіро-руда) кішка, скоріше всього досить сильно травмувалась. Нажаль, факт її зникнення виявлено із запізненням у 5-9 годин. Відразу вночі з п"ятниці на суботу були надруковані оголошення та розвішані по району. Регулярні та ретельні пошуки по усіх оточуючих будинках та дворах від підвалів до горищ починаючи з вечора п"ятниці до вечора неділі результату не дали. Ймовірно, що кішка або забилась десь у підвал (через підвальне вікно) і не відкликається через стрес + травми, або її хтось підібрав.

Киця двохрічна, стерилізована, надзвичайно лагідна та "ручна", виросла в квартирі і дуже боялась вулиці, до життя на ній абсолютно не пристосована :( Відкликається на ім`я «Пшенька». Якщо Ви її бачили на вулиці або знаєте про її місцезнаходження – будь ласка, повідомте мене за винагороду.

Мій телефон: (ВИДАЛЕНО !)

Олег.

P.S. Уточнюю можливий район знаходження киці - вулиця Чупринки, між перехрестями з Київською та Богуна, дворами могла вийти на Котляревського.
Последний раз редактировалось Ronin 19 авг 2013, 03:44, всего редактировалось 2 раз(а).
Аватара пользователя
Ronin
 
Сообщения: 30
Зарегистрирован: 17 июн 2011, 16:45

Re: Львів, початок вул Чупринки - загубилась триколірна кішк

Сообщение Ліда » 18 авг 2013, 19:20

Изображение
Изображение
Изображение
067-878-57-05, 063-072-50-39
Аватара пользователя
Ліда
 
Сообщения: 944
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 13:18

Re: Львів, початок вул Чупринки - загубилась триколірна кішк

Сообщение Ronin » 18 авг 2013, 19:27

Дякую за допомогу з фото !

Судячи по фото видно, що киця гіпер-активна і часом то їй виходить боком (або носом). :) Власне мене дуже непокоїть те, що в неї весною виявилась дуже неприємна особливість - любий більш-меньш сильний удар, отриманий під час ігор з іншими моїми котами призводить до виникнення підшкірного запалення з подальшим абсцесом. Чим для неї закінчилось падіння на кам"яний тротуар з висоти 10 метрів - навіть страшно подумати :(((
Аватара пользователя
Ronin
 
Сообщения: 30
Зарегистрирован: 17 июн 2011, 16:45

Re: Львів, початок вул Чупринки - загубилась триколірна кішк

Сообщение Ronin » 19 авг 2013, 01:48

Мерзотники оперативно моніторять цей форум: вистачило мені вечором помістити оголошення, як через пару годин (о 2-й ночі!) задзвонив російськомовний пан, і вкрадливим тоном повідомив, що він таксист і йому "якісь люди віддали кішку, і сказали, що я її шукаю". Звучало геть фантастично від початку, але воно принаймі гроші на карточки поповнення перевести не просило (а я якраз начитався про розводи на цьому форумі у сусідній гілці !), вірно описало кішку ("різнокольорова" - видно фото допомогли ;) ) сказало, що може привезти кішку за 15 хвилин, на запитання про стан кішки сказало що вона кульгає і відразу запиталось про нагороду. Ніби зторгувались за 200 гривень ("за бензин, цілий день возив кішку"). Але воно дуже хотіло зустрітись у якомусь супермаркеті типу "Сільпо" чи "Арсена" - що вже насторожувало, хоча б тому, що якщо він дійсно таксист, то мусів би знати, що в цьому районі (район Політехніки - початок Чупринки) ніяких супермаркетів немає. Я виіршив, що нічого не втрачаю, якщо він дісно приїде з кішкою (могла бути просто не моя) сказав, що буду чекати його просто на вулиці, перед банком "Південний" (сусідній будинок, 11-й номер на Чупринки), воно раптом зраділо і уточнило "це там де банковський термінал ?!". Термінал тут дійсно є, домовились про зустріч, сказав набрати його через 15 хвилин.

Я вийшов, прочекавши 15 хвилин набрав. За весь час мого перебування повз мене проїхало (і зупинилось на сусідній вулиці) лише одне таксі, яке я запам"ятав про всяк випадок. Як виявилось, це він припаркувався і здалека спостерігав, бо описав мене і запитався, чи це я (нікого іншого на вулиці в цей час вже не було). Після цього сказав йти до терміналу і перевести на його рахунок гроші ("щоб він бачив!"), тільки після цього мовляв він віддасть кішку. Відразу був посланий куди слід, не давши йому нічого тольком сказати я поклав трубку і пішов додому. Спроб передзвонити не було. Саме цікаве, що той дебіл навіть не знав, що тут термінал тільки для ВИДАЧІ грошей, а не для прийому ! :)
Последний раз редактировалось Ronin 19 авг 2013, 05:04, всего редактировалось 7 раз(а).
Аватара пользователя
Ronin
 
Сообщения: 30
Зарегистрирован: 17 июн 2011, 16:45

Re: Львів, початок вул Чупринки - загубилась триколірна кішк

Сообщение Ronin » 19 авг 2013, 03:41

ЗНАЙШЛАСЯ !!!!!!!

Не знаю - чи плакати, чи сміятись !

Видно мерзенність декотрих двоногих (дивись попередній пост) переповнила локальну міру зла в цьому світі і Господь вирішив компенсувати це маленьким дивом.....

Розбуджений "милосердним таксистом", після написання звіту на форум про його дебільно-недолугу спробу розводу, я вирішив скористатись нагодою і зробити черговий обхід "мисливських угідь" в пошуках Пшеньки - один чорт вже не заснеш після такої історії, та і якраз підходящий час був для пошуків. Вкотре обійшовши марно все що можна, я повернувся до свого будинку - І ... РАПТОМ .... В КУЩАХ... ПОБЛИЗУ ПРИПАРКОВАНОЇ МАШИНИ (яка, холєра, стоїть ПРЯМО ПІД ЗЛОЩАСНИМ БАЛКОНОМ !!!) я на ОДНУ СЕКУНДУ побачив знайому химерно розмальовану мордулєнцію !!! Киця тільки висунулась з під машини - і відразу сховалась під днище автомобля. Повторюю - це була лише одна секунда - але в потрібний момент і в потрібному місці - і я встиг її побачити о третій ночі в світлі вуличних ліхтарів (God bless львіську мерію за освітлення нашої вулиці ! :)) Виглядає на те, що киця ВЕСЬ ЧАС :dy: ховалась десь в якомусь технологічному отворі ВСЕРЕДИНІ машини, а я починаючи з першого дня пошуків з десяток раз заглядав під ту машину, світив ліхтариком, "кіцікав" до хрипоти - і нічого не бачив !!!

Далі була справа "мисливської техніки" - і години повзання на животі біля машин, торохкотіння сухим кормом, "кіцікання", вмовляння - проте Пшенька не підпускала ближче ніж на 5 метрів. Лише коли я, згадавши пораду Олі Сидор, що вона підманює вуличних котів на вологий корм (бо той добряче пахне, на відміну від сухого!), я збігав додому за пачкою "Шеби". Вертаючись назад, побачив, що Пшенька забігла у під"їзд ! Закривши хутко вхідну браму, зловити її на сходах була справа кількох хвилин. Киця була страшенно перелякана, стрибала на стіни і кидалась на всі боки, але вдалось її взяти, заспокоїти - і вона навіть не подряпала мене, тільки плакала вголос як мала дитина, коли я її ніс додому...

Зараз вона вже покупана (від усіх тих чорних машинних мастил та пилюки !), зжерла захлинаючись пів-пачки "Шеби", напилась молока - і сидить миється як ні в чому не бувало ! А саме смішне в тій всій трагикомедії - що я фактично опинився на вулиці в потрібний момент ЗАВДЯКИ ТІЙ СВОЛОТІ, що намагалась мене намахати !!! :bj: "Не було би щастя - та нещастя допомогло !"

Так що, дякуючи Господу і Богородиці - 2.5 доби нервів та пошуків закінчились щасливо. Киця мало того що знайшлась, так ще і навіть і не кульгає, тобто падіння їй великої шкоди не завдало. Тільки верхня губка трохи розсечена - видно вдарилась мордочкою, коли впала, але зубки цілі...

Дякую усім, хто допомагав поширювати інформацію або просто співчував мені та Пшенці, читаючи цей форум! Хай у вас буде все добре і хай ваші чотирилапі "дітки" вас тільки тішать ! А двоноге лайно, що намагається нажитись на людській біді - хай отримає від життя те, на що заслуговує. "Бог не фраєр, він усе бачить !"

P.S. Дописавши це, відчув, що якась з моїх киць треться мені об ноги - подивився, а це Пшенька прийшла подякувати за порятунок, попросилась "на ручки" ! В такі моменти вкотре розумієш, як по-суті мало потрібно людині для щастя...
Аватара пользователя
Ronin
 
Сообщения: 30
Зарегистрирован: 17 июн 2011, 16:45

Re: Львів, початок вул Чупринки - загубилась триколірна кішк

Сообщение Галина Михайловна » 19 авг 2013, 15:51

Олег!Я дуже-дуже рада за Вас і кицюню. :ax: :ax: :ax:
Галина Михайловна
 
Сообщения: 504
Зарегистрирован: 14 июл 2011, 16:29

Re: Львів, початок вул Чупринки - загубилась триколірна кішк

Сообщение rita-lviv » 19 авг 2013, 16:55

:ay: :az:
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

Re: Львів, початок вул Чупринки - загубилась триколірна кішк

Сообщение pe4enja » 19 авг 2013, 19:53

Я аж розплакалася, такий кінець гарний :ab:
pe4enja
 
Сообщения: 27
Зарегистрирован: 08 сен 2012, 22:52

Re: Львів, початок вул Чупринки - загубилась триколірна кішк

Сообщение larik » 20 авг 2013, 17:10

Як добре! I цiкаво, що той придурок сприяв, сам того не вiдаючи, спасiнню кицi.
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Львів, початок вул Чупринки - загубилась триколірна кішк

Сообщение moresai » 13 май 2014, 12:30

Героиня этой темы умерла? :ac:
8093 453 10 35 Марина
Милосердие – это сострадание. Это бескорыстная искренняя помощь нуждающимся.
Аватара пользователя
moresai
Старожил
 
Сообщения: 1747
Зарегистрирован: 12 апр 2009, 22:08
Откуда: Львов


Вернуться в Щасливі історії

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.