Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

ПІАР!!! МИ ШУКАЄМ ДІМ!!!

 
 
Історії тварин, що знайшли люблячих господарів

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Про моїх і дощики

Сообщение aniaf » 04 фев 2014, 02:07

cay.pollard писал(а):дощики! бачу дощики!!!
Головне, щоб Бетмен бачив тільки себе і своїх любимих серед тих дощиків! :ab: Мої, до речі, їх не хапають, так само як і вогники.))) ... а от полюбоватися люблять!
- Диви! Диви, що твої коти з ялинкою роблять, зараз їй буде харакірі!, - шумів мій брат перед Новим Роком.
"ага,- подумала я, - треба зачекати, нехай натішаться нею, поки ще на ній нічого не повішено". І я підзадорила свій котопрайд: "Ну-ну, бавтесь, дороги мої, обнюхайте, ознайомтесь настільки, щоб у вас пропав до неї інтерес повністю!"
-Нічо собі! - такий ошалілий вигляд був у звірючок, які намагалися освоїтися зі свіжою для них річчю в хаті.)
Інтерес пропав швидко. А коли вже вона стояла зі всілякими висюльками, я кожному з них індивідуально сказала: "А тепер - все! Попробуй тронути!"
Вони її не трогали більше навіть після 19-го січня, коли все складалося в коробку.
Мій брат не вірив що так буде. І він був ошелешений.) Коти теж мають свій інтерес і свій інтелект, і коли їм довіряєш, вони дивовижні!
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Та це якийсь бутузик, а не Мішель! :ab:

Сообщение aniaf » 04 фев 2014, 03:13

Для тіла :ab:
Изображение
Для душі :ab:
Изображение

Наш Мішель (підпільна кличка Мурчик) адаптувався геть зовсім! Любить обійматися, і звісно, цілуватися. "Курличе", наче журавель, навчився відкривати двері, вигрібати все з поличок в шафах, перевертати ялинку, кататися на шторах і багато інших цікавих речей )) Веселий і улюблений котик всієї сім"ї ^..^
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Тигрик. rе:Бартон, який в мить ока став Рижиком)

Сообщение aniaf » 05 фев 2014, 10:06

"Бартон, який в мить ока став Рижиком)"... Я й забула написати, що Рижик уже давно не Рижик.) То було кодове ім'я. :ab: Він - Тигрик! Своїм ім'ям він завдячує симпатичному котику з улюбленого мультика дітей про Вінніпуха. Отже, Тигрику неймовірно пощастило. Живе собі котька в передмісті Львова, ганяє на три поверхи особняка з подружкою шиншилкою і улюбленими дітками.
Изображение

Його добре годують. Спілкуємся, при потребі, по телефону. На вулиці не був і не хотів ні разу... до недавна не хотів. Два тижні тому почав рватися у вікна і проситися, щоб випустили. Пообливав все, що можна було дістати... почав перебирати наповнювачами, ходити в туалет де попаде, в основному, у тяжкодосяжні для прибирання місця :ab: ... і голосно мявчати. Господарі подумали, що у нього проблема з сечовим. Почали давати бідному котику Котервін. Аж коли він нагло, на очах у господині, всівся і зробив це спочатку з дитячим комбінезоном, а потім чистесенькою струйкою (у наповнювачі ніяк не могли визначити) на холодильник... до них дійшло! :ad:
Одним словом, зараз кіт сидить набундючений і ображений на всіх і вся у ванні на підвіконнику, і привідкритим одним оком дивиться на світ білий. Одним, бо друге ще не виспалось добре після наркозу. Володя вчора ввечері підкоротив йому його лібідо (заодне, під дією наркозу, глибоко почистив вушка, прописав французький (тільки не польський, сказав!) Орідерміл. Одним словом, вся сім'я, крім кота, у захваті від чітких, вмілих дій лікаря, якому вони хочуть надати статус сімейного, враховуючи обслуговування шиншилки, і всіх тваринок, які моуть додатися у майбутньому :ad:
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Привіт від Бетмена

Сообщение aniaf » 15 апр 2014, 22:03

Изображение
Изображение
Изображение
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: ПІАР!!! МИ ШУКАЄМ ДІМ!!!

Сообщение Одрі » 15 апр 2014, 22:10

шукала хвилини 3 де ж голова у котика на останньому фото :ah:
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: ПІАР!!! МИ ШУКАЄМ ДІМ!!!

Сообщение alba » 16 апр 2014, 11:05

А Бетмен завжди був трохи "безголовим" :ca: :ca: :ca: Дякую Фаїні за виставлені фото, а господарям за домівку для Бетмена :ax:
тел. 06731405-65 Наталя
alba
 
Сообщения: 412
Зарегистрирован: 10 окт 2011, 11:53
Откуда: г.Львов

крізь сон,.. привіт від Моллі

Сообщение aniaf » 30 сен 2014, 03:34

Изображение
Изображение
стерилізована
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Пред.

Вернуться в Щасливі історії

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.