Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

ТЕРМІНОВО потрібна перетримка.

 
 
Історії тварин, що знайшли люблячих господарів

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

ТЕРМІНОВО потрібна перетримка.

Сообщение alba » 13 май 2013, 16:16

:bc: :bc: :bc: Терміново потрібна безкоштовна перетримка (платну на жаль не потягну) для викинутого на зупинці 3-4-х місячного цуценятка. З зупинки я його забрала і дякуючи Фаїні, тимчасово, (до четверга), дитя в небезпеці. Але за цей час треба знайти або перетримку, або господарів, бо інакше доведеться випустити дитину назад на вулицю. Зрозумійте правильно, це не терор, просто я реально дивлюсь на речі.
Про надбання: звичайно ж дівчисько, буде досить великою. Вже береться охороняти, принаймні себе. Досить симпатична. Інформативне фото з мобільника виставлю завтра.
тел. 06731405-65 Наталя
alba
 
Сообщения: 412
Зарегистрирован: 10 окт 2011, 11:53
Откуда: г.Львов

Re: ТЕРМІНОВО потрібна перетримка.

Сообщение aniaf » 16 май 2013, 16:01

- І хто ж то там такий сховався під сходи від "грізного" кота Персея?)
- Та то я - маленька беззахисна безіменна собачка. Правда, досі я вважала себе "крутою" ... а він... лапищею своєю як замахнувся і показав мені, що... саме тут моє місце. Та, ладно, мені й тут непогано!.. поки що...
Изображение Изображение
Изображение
Кольори, насправді, передані не точно. Шерсть у неї, як кава з молоком. Очі теж кавові. Закручений хвостик, шкода, не вліз в кадр.)
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: ТЕРМІНОВО потрібна перетримка.

Сообщение alba » 16 май 2013, 16:26

Тему можна переносити в ЩАСЛИВІ. Діваха поїхала на ПМЖ до нових господарів і кота Марсіка (він же Патрік). Надіюсь, що все у неї буде добре. Хочу подякувати всім хто переймався її долею і підтримав мене морально . Особливо хочу подякувати Фаїні :cp: (без неї мені було б дуже важко) і Дмитру і його мамі :ax: , що згодились взяти цю малечу до себе на перетримку хоча б на декілька днів, дякую також Лєні eliss та vbhjckfd за запропоновану допомогу, разом ми сила :dk: , дякую !
тел. 06731405-65 Наталя
alba
 
Сообщения: 412
Зарегистрирован: 10 окт 2011, 11:53
Откуда: г.Львов

На руках у любимої господині

Сообщение aniaf » 16 май 2013, 21:01

Не дивуйтеся. Саме так - любимої. Зізнаюсь...Я зараз ледь стримую сльози... радості. У мене склалося враження, що вона все своє маленьке життя мріяла саме про них, своїх господарів, а вони про неї. ... Майбутній господар, не бачивши фото цуценяти, знаючи, з мого опису, тільки колір і, приблизно, статуру, в перший ж день, той день, коли Наталя не змогла пройти мимо покинутого цуценяти, і, у відчаї та спантеличено думала - а що ж буде далі... він того ж дня, при першій телефонній розмові, сказав: "беру". " А дружина як?"- питаю. " Миколаївна теж буде щаслива!" "Та ти ж спитай, порадься з нею..." "Я впевнений",- сказав Володимир. Сказав не від самовпевненості своєї. Сказав, бо добре знав свою дружину, знав, що вона цього хотіла. Не тільки сказав. В той же день зробив вольєр, собачу хатинку в ньому, укріпив проріхи в паркані. І поїхав з Жовкви за своєю дружиною і синочком, які гостювали на Рівенщині у його батьків, щоб не самому, а разом забрати у Львові свого нового друга і члена сім'ї... Я бачила щасливі очі його дружини... я бачила зважене і мудре ставлення їхнього малолітнього синочка, який усвідомлює, що їм разом рости і тому потрібно зав'язати найщирішу дружбу...і який, за допомогою батьків, має обрати ім'я безименному другу.
А господар накупив сьогодні собаньці все, що їй потрібно для догляду і завершального етапу обробки перед щепленням (обробила від бліх і вколола 2 Гіскани Наталя). Купили також гарненький нашийник та рулетку з підсвіткою, щоб вчити малу ходити на повідку.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
ps.
Спекотно було сьогодні їхати... трохи малечу знудило... Але тепер все в нормі.
Марсік (Патрік ЛКП), коли відкрили двері (цілий день був сам на сам!), то радісно кинувся назустріч з обнімашками-мурляшками.) І тут... якесь чудо зайшло разом з його господарями... Він ЦЕ хотів відразу ж виставити за двері. Але не тут то було! Його "зобов'язали" ЦЕ прийняти, як нове своє... В принципі, знайомство собачки-цуценятка зі старожилом-котом Марсіком відбулося по інструкції.) Була дана можливість і обнюхати одне одного і потрогати котячою лапою собачого носа... всі церемонії мудре цуценя приймало з гідністю і розумінням... А господарем була відкладена всіляка власна діяльність до того моменту, доки тваринки не з'ясують хто є хто. Поглажування господарем обох, віддаючи невелику кількісну перевагу Марсіку, приговорювання з потрібною тональністю, що він головний і має прийняти і полюбити свою собачку... Одним словом, те, за що я найбільше хвилювалася, пройшло на відмінно.) Марсячий розслабився і прийняв.) Думаю, що у майбутньому вони поділять сферу впливу і подружаться.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: ТЕРМІНОВО потрібна перетримка.

Сообщение eliss » 17 май 2013, 10:42

:bp: :bp: :bp: Наталя, Фаїна ви молодці - врятувати таке чудо. :ax: :ax: :ax:
eliss
 
Сообщения: 358
Зарегистрирован: 15 ноя 2011, 17:59

Re: ТЕРМІНОВО потрібна перетримка.

Сообщение aniaf » 19 июн 2013, 00:44

Собачку малий назвав Тоя.) Дівчинка дуже мила, грайлива. Ганяє з малим по двору, особливе задоволення отримує, коли той сідає на велосипед...) З Марсіком-Патріком стосунки чудові - він головний, а вона мудра!) Наталя, Володя з Наталею і Іллюшкою дуже дякують тобі за врятовану і подаровану їм собачку!!!
Изображение
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: ТЕРМІНОВО потрібна перетримка.

Сообщение alba » 19 июн 2013, 13:38

Фаїна, дякувати треба Володі і Наталі за те що дали малій дах над головою і любов. Дякую тобі за фото і новини про малу. Дуже за неї рада. Модераторів прошу :dh: перенести нас з неактуальних в щасливі, Тоя заслуговує бути в щасливих.
тел. 06731405-65 Наталя
alba
 
Сообщения: 412
Зарегистрирован: 10 окт 2011, 11:53
Откуда: г.Львов

Щаслива і балакуча Тоя-2

Сообщение aniaf » 19 июн 2013, 23:31

alba писал(а): Модераторів прошу :dh: перенести нас з неактуальних в щасливі, Тоя заслуговує бути в щасливих.

- Підтримую, бо де б я не була зі своїми - на природі, на городі), чи вдома - я щаслива, ах!.. дякую!
Изображение
- Було смачно... ммм)))
Изображение
Тоя іноді любить побалакати... :ab: ... розповісти про те, як вона любить тягати килимки та інші речі, і як, щоб відволікти себе саму від шкоди, займається чимсь корисним (наприклад, підповзає по-пластунські до головнокомандуючого кота Марсіка і плавно будує з ним теплі і довірливі стосунки), і у неї це непогано виходить! :dq: ...бо Тоя-2 - розумна дівчинка! :character-daphne:
Изображение
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: ТЕРМІНОВО потрібна перетримка.

Сообщение aniaf » 14 авг 2013, 22:59

Попередні всі фото радікал десь подів(...
Изображение
Тоєчка дуже вихована дівчинка. Господарі душі в ній не чають! А головне, що у них повна гармонія з Марсіком. Коли кіт поважно виходить разом з господарем на власне подвір'я, собака виходить зі своєї літньої хати, а кіт гордо заходить в її хату і лягає на її місце!) Полежить там трохи для понту і виходить, поблажливо дивлячись...мовляв, можж заходити вже). Але де там! Коли Марсяшка поряд, то у Тоєчки на меті тільки одне - залучити його до гри... і у неї це майстерно виходить!)))
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: ТЕРМІНОВО потрібна перетримка.

Сообщение aniaf » 14 авг 2013, 23:01

Изображение
Дівчинка подорослішала, правда?
Тоєчка дуже любить побігати і погаздувати на подвір'ї. Вона дуже любить травичку, в жару "стратегічно" викопала собі землянку на городі). Коли прохолодно, то господарі, хоче вона чи не хоче), беруть її в дім).
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: ТЕРМІНОВО потрібна перетримка.

Сообщение alba » 15 авг 2013, 09:34

Красуня :dc:, мордаха просто супер, а була викинутою як непотріб. Пощастило малій з господарями. Фаїна при нагоді подякуй родині за Тою і Марсіка. :ax: :ax: :ax:
тел. 06731405-65 Наталя
alba
 
Сообщения: 412
Зарегистрирован: 10 окт 2011, 11:53
Откуда: г.Львов

Re: ТЕРМІНОВО потрібна перетримка.

Сообщение aniaf » 15 авг 2013, 14:45

Та ну, ще зазнаються! :ae: Та дякувала-дякувала. :ab: Правда, більше вони дякують, ніж я. Приїдуть за Йозерою для Марса - може встигну з флешки фотографії, де їх разом назнімали, скинути.) Планують стерилізацію Тої. Скорше всього, що з Володею будем домовлятись. Але, чисто інформативно, цікаво - в Жовкві є нормальний фахівець у цій справі? І, взагалі, до кого там можна було б рекомендувати водити тварин на профогляд і т.д.? Поділіться, хто знає, будь ласочка.)
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: ТЕРМІНОВО потрібна перетримка.

Сообщение aniaf » 13 сен 2013, 15:08

Жовківська Тоєчка підросла і післявчора була простерилізована у Львові. Вже вдома. Прекрасно себе почуває, стрибає, цілується зі своїми господарями і з Марсіком.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: ТЕРМІНОВО потрібна перетримка.

Сообщение aniaf » 11 дек 2013, 01:21

Для нагадування... жовківські дітки (Тоя і Марсік) вакциновані обоє в середині жовтня.
Вони такі класні. Дружні.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Тоя, Марсік

Сообщение aniaf » 24 дек 2013, 19:02

Тоєчка з Марсіком переїхали зі своєю родиною із львівщини на рівенщину. Адаптація прошла успішно. Тоєчка має всі належні умови для комфортного відпочинку, проживання і вигулу. На початку, поганявши сусідських кур, швиденько заставила господаря доробити нову браму! З Марсіком ми спілкуємся інколи по скайпу. А от Тоя скайп ігнорує! Ще чого! Тільки хвостиком махнула і повернулась до більш солідних обов'язків! Є багато фоток, але дуже бракує часу, щоб розгрібати - що, де, на якій флешці. Сподіваюсь скоро на нову фотосесію. Одне скажу - Тоя стала дуууже гарною собакою. У неї дуже густа, блискуча і красива шубка. І вона має неповторно-милий і добрий характер. Така ж щира, як і її рідні люди.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: ТЕРМІНОВО потрібна перетримка.

Сообщение aniaf » 22 авг 2014, 04:56

не знаю куди діваються фотки)
Бачилася з господарями. Тоя (і її Марсік) в повному порядку. Обоє гладкі і блискучі. Бачила фото (затормозила скинути собі), Тоя така гарна.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів


Вернуться в Щасливі історії

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.
cron