Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Нужна передержка выброшенному персу

 
 
Історії тварин, що знайшли люблячих господарів

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение aniaf » 04 окт 2012, 15:26

Поставила в vk, slando... а раптом?
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение VikaDuk » 06 окт 2012, 14:42

Ну що ж в нас досить непогані новини......!!!!!!!!!!!!!Сьогодні наш Лакуся дався погладити.......Яке це відчуття непередати словами...Правда ще пересторога в ньому присутня але сам !!!!!він сам !!!!підійшов поластився і попросив щоб його погладили !!!!!!Правда дозволив лише голову і шийку а по спинці не мав бажання та ми і тому раді...адже рівно два тижні недовіри до нас...... Маємо надію що новини в нас і надалі будуть приємними...він такий великий і мякий як плюшева іграшка......Можливо його серце починає призвичаюватися до нових господарів і нової домівки....От з найменшою нашою внучкою в них зустрічі ще не було...а це найголовніше.....Ми зробили йому нові фотки та як завжди незнаємо як їх поставити на цю сторінку...тому напевно знову буду просити допомогти виставити нашого красеня щоб ви могли його оцінити.....
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение VikaDuk » 06 окт 2012, 14:42

Ну що ж в нас досить непогані новини......!!!!!!!!!!!!!Сьогодні наш Лакуся дався погладити.......Яке це відчуття непередати словами...Правда ще пересторога в ньому присутня але сам !!!!!він сам !!!!підійшов поластився і попросив щоб його погладили !!!!!!Правда дозволив лише голову і шийку а по спинці не мав бажання та ми і тому раді...адже рівно два тижні недовіри до нас...... Маємо надію що новини в нас і надалі будуть приємними...він такий великий і мякий як плюшева іграшка......Можливо його серце починає призвичаюватися до нових господарів і нової домівки....От з найменшою нашою внучкою в них зустрічі ще не було...а це найголовніше.....Ми зробили йому нові фотки та як завжди незнаємо як їх поставити на цю сторінку...тому напевно знову буду просити допомогти виставити нашого красеня щоб ви могли його оцінити.....
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение Велена » 06 окт 2012, 14:48

Дуже добрі новини!
Я Вам кидала в ЛС свій мейл, можете відправити фото мені, я поставлю.
Аватара пользователя
Велена
 
Сообщения: 1824
Зарегистрирован: 23 сен 2010, 12:14
Откуда: Львов

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение aniaf » 06 окт 2012, 16:02

VikaDuk писал(а):Сьогодні наш Лакуся дався погладити.......Правда дозволив лише голову і шийку а по спинці не мав бажання та ми і тому раді
Ура!!!!!!!
З погладжуванням спинки, а особливо її нижньої частини, не поспішайте... тільки, коли САМ! ...все буде добре!!!
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение larik » 06 окт 2012, 22:08

ну ось :ab:
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение aniaf » 10 окт 2012, 16:25

Красунчик!!! Герой!!! І яка внутрішня боротьба з власною недовірою! Це чудо здатне все перемогти - я в цьому впевнена. Ще трішечки терпіння і багато-багато любові!!!
http://pixs.ru/showimage/2jpg_5606805_6005029.jpg
http://i5.pixs.ru/storage/8/9/7/3jpg_76 ... 004897.jpg
http://pixs.ru/showimage/1jpg_5772899_6005136.jpg
http://pixs.ru/showimage/7jpg_3363657_6005177.jpg
http://img.pixs.ru/storage/9/9/8/4jpg_9 ... 004998.jpg
http://pixs.ru/showimage/6jpg_3385712_6005224.jpg
http://pixs.ru/showimage/5jpg_2429844_6005197.jpg

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение
Последний раз редактировалось aniaf 11 окт 2012, 08:32, всего редактировалось 3 раз(а).
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение VikaDuk » 10 окт 2012, 17:05

УРА !УРА ! УРА !!!!!!! В нас велика перемога...Ми друзі на всі 98%....2% ще залишаємо про всяк випадок...та наша мрія здійснилася...Ми майже овоїлися...Ми підставляємо свою товсту спинку щоб погладили...мявкаємо коли нам щось хочеться.....Так що серце наше розтопилося....Вчора купила шухий шампунь....напудрила як справжнього супермена...сьогодні дався вичесати...краса неймовірна....Лапки помили теплою водичкою...очка почистили...ну все....краса-красотою....Правда ще деколи ховається в свою нірку...але це вже так для солідності...(треба ж мати свій куточок ).....Дуже шкода на нашим Лапіком...бо так хочеться щоб і він знайшов собі нових господарів......Але новенький Лакуся своєю красотою полонив наше серце.....Будуть нові фотографії попросимо ще поставити...Поки всім дякуємо за підтримку...!!!!!!!!!!!
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение Велена » 10 окт 2012, 21:17

Тримаємо кулачки, щоб він Вам на всі сто відсотків повірив!
******
Фаїна, фотки треба для вебу зменшити. :ah:
Аватара пользователя
Велена
 
Сообщения: 1824
Зарегистрирован: 23 сен 2010, 12:14
Откуда: Львов

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение aniaf » 10 окт 2012, 21:40

Перезавантажила
Последний раз редактировалось aniaf 11 окт 2012, 08:37, всего редактировалось 1 раз.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение aniaf » 10 окт 2012, 22:27

:dq:
Последний раз редактировалось aniaf 11 окт 2012, 08:36, всего редактировалось 1 раз.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение VikaDuk » 10 окт 2012, 22:40

Щиро дякуємо за допомогу у виставленні фотографій Лакі.....Якщо ви оціните неповторну красу цього пухнастика будемо раді.....
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение vivi » 10 окт 2012, 23:49

Перепрошую за ложку дьогтю... Але чи справді обов'язково оцінювати його красу в термінових?
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение Велена » 11 окт 2012, 02:17

Слово за VikaDuk. :) Варто темі тут висіти, чи можна вже до щасливих вирушати?
Аватара пользователя
Велена
 
Сообщения: 1824
Зарегистрирован: 23 сен 2010, 12:14
Откуда: Львов

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение VikaDuk » 11 окт 2012, 06:42

Знаєте ми недавно на цьому форумі і всіх правил незнаємо....Оцінювати красу звичайно не обовязково....це просто з радості ми написали....а от в щасливчики нас можна записати....Тому що витерпівши такий страх і зраду, до кота вернулася впевненість і любов його НОВИХ господарів....!
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение aniaf » 11 окт 2012, 07:02

я так зрозуміла, що вже не 98%? :ab:
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение VikaDuk » 11 окт 2012, 07:52

Так в нас не 100% а всі 150% дякуємо всім за підтримку......
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Щасливому на 150% персу більше не потрібна перетримка!!!

Сообщение aniaf » 11 окт 2012, 08:15

VikaDuk писал(а):Так в нас не 100% а всі 150% дякуємо всім за підтримку......
Урраааааа!!!! :occasion-balloons:
... але 150% фотку (и) котика, спасенного від подрібнення в сміттєвозі, перепрошую за страшне нагадування, в рубрику "Щасливі" можете якось підкинути!!!
:character-sebastian: :character-sebastian: :character-sebastian: :character-sebastian: :character-sebastian: :character-sebastian: :character-sebastian:
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение larik » 11 окт 2012, 14:27

Який розкішний кіт! Віка - Ви молодець, витримали і своєю любов"ю перемогли страшні спогади врятованого Вами Лакусика. Нехай щастить Вам і Вашій родині! А Лакусик уже щасливий :ab:
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение rita-lviv » 11 окт 2012, 23:26

Берегите Лапика от соседа фашиста, а интересно, какова реакция на появление в доме Лапика у соседей ?
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение VikaDuk » 12 окт 2012, 08:06

То точно ви сказали фашист...тому що людина такне зробить....а про нього ці сусіди незнають ще....але думаю на той раз ми не будемо такі довірливі....та й характер нового улюбленця ну ДУЖЕ ВЖЕ ПОКЛАДИСТИЙ.!!!!!!.....Він хотів би лише ,щоб його ласкали і говорили....хоча іскра страху ще присутня в його душі....але то лише три тині нашого знайомства думаю, що чим дальше тим буде краще...Ми обовязково вам розкажемо про подальшу долю цього щасливчика.....
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение VikaDuk » 12 окт 2012, 08:06

То точно ви сказали фашист...тому що людина такне зробить....а про нього ці сусіди незнають ще....але думаю на той раз ми не будемо такі довірливі....та й характер нового улюбленця ну ДУЖЕ ВЖЕ ПОКЛАДИСТИЙ.!!!!!!.....Він хотів би лише ,щоб його ласкали і говорили....хоча іскра страху ще присутня в його душі....але то лише три тині нашого знайомства думаю, що чим дальше тим буде краще...Ми обовязково вам розкажемо про подальшу долю цього щасливчика.....
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение aniaf » 25 ноя 2012, 10:17

Давайте разом порадієм за нашого щасливого спасеного перса Лакі! Я дуууже рада була отримати такі чудо-новини про нього! Вікторія, я просто вставляю твої слова, бо краще, ніж ти я не розповім:
"Він для нас жива, пухнаста і дуже інтелегентна іграшка... В нього дуже вихований характер і він надзвичайно чемна товста гусениця(це ми так його називаємо), адже його шерсть мяка і надзвичайно шовковиста..."
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение

"Лакуся настільки виховний і чемний, що подружився абсолютно зі всіма...Його, напевно, дуже сварили в минулій родині ...бо його неможливо затягнути на ліжко...лиш перехитривши його...Тому він дуже любить спати під ліжком у прабабусі, де я йому постелила теплий килимок...А з маленькою сестричкою дружить, але з-під ліжка...бо вона коли його бачить то пищить з радості, а він то не дуже любить....Але він надзвичайно чемний...вихованийі і довірливий кіт.Коли він дивиться вам в очі, враження, що зараз щось скаже..."

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

"...ми дуже раді, що він в нас є...А сусід нічого не знає...ми навіть нічого не розповідаємо...адже Лакі надзвичайно тихий і смирний котик..."

ИзображениеИзображение

"Його улюблене заняття десь так біля 21 год !!!почати бавитися мячиками,яких у нього 6 штук...Це ніби марафонський біг,адже треба впіймати зразу всі..."
ИзображениеИзображение

"Ми дуже дякуємо п.ПАВЛУ і всім хто дав наш телефон,коли цьому бешкетнику потрібна була допомога...Адже він замінив нам нашого улюбленого ЛАПІКА про якого ми згадуємо до сьогоднішнього дня... З найкращими побажаннями ВІКТОРІЯ і бабуся..."
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение larik » 25 ноя 2012, 13:45

Як я рада за Лакусю! Він так багато пережив.... страшно згадати. Але тепер навіть бавиться - Віка, Ви і Ваша родина повернули його до життя :ax:
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение aniaf » 05 фев 2013, 09:44

Слова Вікторії:
"ЛАКУСЯ !!!!!!!!!! Я навіть не знаю якими словами Вам його описати....він з кожним днем стає найріднішим. Таке враження. що він ще трошки і заговорить.....Він ходить за мною і бабусею крок в крок...а ввечері лягає мені на ноги і ніби робить масаж переступаючи з ноги на ногу....а з самого ранку підходить до лиця і тихо муркає, ніби будить в школу....це дійсно ЧУДО-КІТ...!!! Ми дуже раді що доля нам його подарувала..."

А я рада, що доля подарувала йому ВАС!
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Пред.След.

Вернуться в Щасливі історії

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 12

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.