Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Нужна передержка выброшенному персу

 
 
Історії тварин, що знайшли люблячих господарів

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение Велена » 23 сен 2012, 12:22

Позвонили ребята-собачники, они нашли на Цитадели запаянную скотчем коробку с персидским персиковым котом. У самих ротвейлер и две кошки, взять не могут. Сейчас коробка с котом находится в закутке одного двора. Кот пока сидит в ней и не пытается сбежать, но и в руки не дается, в общем находится в стрессовом состоянии. Срочно нужно найти коту передержку.
Аватара пользователя
Велена
 
Сообщения: 1824
Зарегистрирован: 23 сен 2010, 12:14
Откуда: Львов

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение Велена » 23 сен 2012, 13:40

"Без надії сподіваючись" (где Сокольники, а где Цитадель!) дала телефон хозяйки потеряхи из этой темы viewtopic.php?f=95&t=42108 И вроде бы кот оказался Лапиком.
Аватара пользователя
Велена
 
Сообщения: 1824
Зарегистрирован: 23 сен 2010, 12:14
Откуда: Львов

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение larik » 23 сен 2012, 14:04

А хозяйка пропавшего Лапика видела уже найденного кота?
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение Велена » 23 сен 2012, 14:19

Не только видела, но и забрала даже. Надеюсь, отпишутся что да как.
Аватара пользователя
Велена
 
Сообщения: 1824
Зарегистрирован: 23 сен 2010, 12:14
Откуда: Львов

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение larik » 23 сен 2012, 15:32

Ничего себе!
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение VikaDuk » 23 сен 2012, 19:13

Очень жаль что это не наш кот ЛАПИК...Он красавец!!!!!!!Просто очень шипит и недается взять и подойти к нему...Надеюсь что его сердце оттаит.....Потому что у нас полуторагодовалая девочка и очень боюсь потому что кот уже в возрасте и незнаю его характера...Правда когда он шипит во рту еть ранки.....так что визит к ветеринару наверное нужен будет обязательно...но чуть попозже....Жалко кота...Очень жалко.....
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение VikaDuk » 23 сен 2012, 21:19

З коробки виліз......але ще дуже шипить і боїться...коробку викинули ,щоб не нагадувала йому той страх....Але їсти і пити нічого поки що не хоче....Поки що облаштували на закритому балконі тимчасове тепле житло...будемо надіятися що серце його розтопиться від пережитого болю....
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение aniaf » 24 сен 2012, 00:02

Я думаю, що котику, щонайменше, дуже поталанило з Вами. Трішечки терпіння і зовсім небагато лікування: зубик, ротик. Це все поправиме. Агресія пройде, як тільки біль відійде... Він побачить, що Ви до нього з любов'ю і сам захоче ласки... Тим більше, Ви казали, що він уже прокастрований... Коту, скорше всього, боліло в ротику, а його замість лікаря - на смітник.( ...лікар може приїхати на дім. Передзвоніть, дам номер.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение VikaDuk » 24 сен 2012, 10:04

Допоможіть знайти людей,які зможуть взяти персидського рижого красеня.Вчора я підібрала цього кота прийнявши за свого відвезла до лікаря і виявилося що це кастрований гарний кіт і має 7 років.Викинути його тепер шкода,а вдома є півторарічна внучка і тримати його немає можливості.Тому прошу може є люди які можуть або хочуть взяти кота.Тому що викинути важко а тримати нема можливості.Тому прошу ДОПОМОЖІТЬ!!!!!
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение rys » 26 сен 2012, 15:51

Якщо в роті є ранки - це може бути кальцевіроз. Тому може і не їсти. Для кота це вельми небезпечна хвороба, але для людей не заразна.... І ще - для пристройства потрібно фото - так люди швидше відгукнуться....
rys
 
Сообщения: 1043
Зарегистрирован: 06 янв 2012, 15:09
Откуда: Західна Україна

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение Nica » 26 сен 2012, 16:18

Не пугайте человека. При калицивирозе есть ещё внешние признаки - слезятся и киснут глаза, из носа в три ручья слизь, кот не может ни есть, ни пить (двух котят еле вытащила из этой заразы). Здесь другая картина, описанная в разных темах (кстати, модераторы, надо тему этого перса систематизировать: о нём и в Лапике, и в Знайдених, и в Загублених!). Насколько я поняла, он уже побывал у вета (что-то бы обнаружилось при осмотре), кот кушает и пьёт втихаря, когда никого рядом нет. Так что перс живчик и счастливчик - избежал верную смерть в мусорной машине. Я бы такого "фартового" кота не отдавала, ведь он с собой в дом удачу принесёт! Просто пару дней терпения и полного покоя, чтоб животное начало вам доверять.
Аватара пользователя
Nica
 
Сообщения: 281
Зарегистрирован: 21 май 2009, 14:36

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение VikaDuk » 27 сен 2012, 08:45

Ой, той рижий " живчик " справді дуже гарний кіт.Але страх в його очах не переводиться!!!!! Ми сміємося ...в нього характер хомяка...Вдень не чути і не бачити...а от тільки настає 9 година вечора...."МИ" починаємо прокидатися і вилазити з своєї схованки.....Але тільки я відкриваю двері,щоб він вийшов ,то зразу зявляється шипіння і буркотіння...Як внучка каже справжній буркотун...Правда за ніч він зїдає все що є в його мисочці і випиває молоко....Також ходить на лоточок - акуратіст.Дуже хочеться щоб він пристосувався і звик до нас,тому що за тих декілька днів що є в нас ми його полюбили і навіть звикли при тому що цілий день його не бачимо.Дуже хотілося б його вимити і вичесати,привести до порядку та на даний момент це для нього буде стресом.Мені здається,що звикати він буде довго.Навіть за тих декілька днів дивлячись на нього складається враження,що він стиха всхлипує і сам не розуміє як йому поводитися....В перший же день ми були у ветеринара,та я думаю,що було б доцільно ще раз відвідати ,та знову при його стресовій ситуації я боюся щоб його знову не застрашити,тому ми на даний момент набираємось терпіння і чекаємо того часу,коли він зрозуміє,що ми його любимо і шкоди не зробимо.А назвали ми його поки що ЛАКІ (щасливчик)може це принесе йому удачу....Єдина перешкода і страх це наша маленька внучка....яка реакція буде в нього коли їм доведеться зустрітися....Адже незнати хто і що йому зробив в минулих господарів, які так познущалися з нього...Можливо і там була маленька дитина через яку він постраждав...Це єдина насторога яка мене лякає,щоб він не трогав дітей....А з рештою проблем я думаю,що ми б справилися...
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение aniaf » 27 сен 2012, 19:42

Nica писал(а):Я бы такого "фартового" кота не отдавала, ведь он с собой в дом удачу принесёт!
Підтримую на всі 100!!!
VikaDuk писал(а):... ми були у ветеринара,та я думаю,що було б доцільно ще раз відвідати ,та знову при його стресовій ситуації я боюся щоб його знову не застрашити...

...я би все-таки радила ветеринара на дім, щоб Лакі (класне ім'я!) знов стрес не дістав від перевезення. Узгодьте з ветом час, коли йому зручно і Вам, наприклад, коли маленької внучки не буде в квартирі. Все буде добре!
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение sanechka » 28 сен 2012, 23:41

VikaDuk писал(а):Єдина перешкода і страх це наша маленька внучка....яка реакція буде в нього коли їм доведеться зустрітися....Адже незнати хто і що йому зробив в минулих господарів, які так познущалися з нього...Можливо і там була маленька дитина через яку він постраждав...Це єдина насторога яка мене лякає,щоб він не трогав дітей....А з рештою проблем я думаю,що ми б справилися...

Я, звісно, не котячниця, а собачниця, тому, можливо, не зовсім розумію психологію котів, проте можу сказати, що з момента народження моєї молодшої донечки, якій нещодавно виповнилось три рочки, у мене на домашніх перетримках було близько 12 собак (може ще кого забула?), собаки були і малі, і великі, і цуценята, і старенькі. Жодна з тварин не чіпала дитину, окрім престарілої Мушки, яка не любила, щоби до неї близько наближалися і дозволила собі одного разу таки трохи клацнути Ксенію залишками зубів. :ca: Після цього мала просто її ігнорувала, так вони і жили. Решта, включаючи навіть здорованя боксера Бартона,http://forum.ua-vet.com/viewtopic.php?f=94&t=19814 дозволяли малій робити з ними що завгодно (бідолагу Бартона моя Ксенія обного разу ледве не зробила "кастрованим", коли схопила за "выдающиеся места" :ap: , він і це мужньо стерпів). Щось підказує мені, що коли кіт просто повірить вам, все буде добре.
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение larik » 29 сен 2012, 19:11

Хоч я стопроцентна кошатниця, оскільки про собак знаю тільки те, як вони виглядають (незважаючи на це у мене на перетримці було купа собак), я повністю підтримую слова Саші. Кіт заспокоїться, повірить Вам, людині - а це, мабуть, після усього пережитого ним, складно - і все буде добре. Я про це вже писала. Трішечки терпіння. І він буде Вам відданий, як собака.
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение VikaDuk » 29 сен 2012, 21:13

Ой дорогенькі......Як би хотілося щоб ваші слова справдилися...Та за цілий тиждень наш щасливчик не виходить з балкону і недається погладити....Спить цілий день і навіть його не то що не чути а й не бачити.....Лише як було раніше ...тільки вночі виходить поїсти і попісяти...Тому побачити його можна лише пізно ввечері і вночі....Невже в нього така психологічна травма?????? А так хочеться погладити і приласкати цього товстуна.....
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение larik » 29 сен 2012, 22:34

Ну так, психологічна травма. Жив собі кіт,гарний рижий і персидський. А потім одного разу його схопили,запхали в коробку, щоб він нічого не бачив, заклеїли скотчем і викинули на смітник, щоб він там помер страшною смертю. Бідний-бідний котик.

Це все мине. Пройде. Тиждень - це нічого, навіть для нетравмованого психологічно звичайного дикуватого кошеняти. Маленький Гоша-безлапик, коли до мене прийшов сидів сам два тижні в окремій кімнаті і мене не підпускав місяць. А потім - як вирішив. Раз - і все. Коліна, ручки і мур-мур-мур. І у Вас так буде, от побачите. Просто годуйте його, розмовляйте з ним лагідно, але не намагайтеся йти на контакт. Він сам це зробить.
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение VikaDuk » 30 сен 2012, 09:02

Дякую вам за пораду.....Я так і роблю...Годую ,міняю ,водичку.....чищу лоток.....але контакт НУЛЬОВИЙ....Я вже і говорила і співала і так як він муркотіла(люди подумають що немудра) та кіт не хоче зі мною говорити....Хоча розумник.......Я заховала його сухий корм за шафку....то що ви думаєте?????Зранку заходжу, а він десь вночі винюхав і лапкою напевно, бо інакше звідти йому б було важко дістати....розірвав пакет половину зїв і залишив решту прибирати мені....Так що для себе він знає що має робити....Але шипінння, буркотіння і замахування його товстої лапки на мене не проходить....як не виходив з балкона так і не йде.....Ну що????Почекаєм ще трішечки....
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение VikaDuk » 30 сен 2012, 09:02

Дякую вам за пораду.....Я так і роблю...Годую ,міняю ,водичку.....чищу лоток.....але контакт НУЛЬОВИЙ....Я вже і говорила і співала і так як він муркотіла(люди подумають що немудра) та кіт не хоче зі мною говорити....Хоча розумник.......Я заховала його сухий корм за шафку....то що ви думаєте?????Зранку заходжу, а він десь вночі винюхав і лапкою напевно, бо інакше звідти йому б було важко дістати....розірвав пакет половину зїв і залишив решту прибирати мені....Так що для себе він знає що має робити....Але шипінння, буркотіння і замахування його товстої лапки на мене не проходить....як не виходив з балкона так і не йде.....Ну що????Почекаєм ще трішечки....
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение larik » 30 сен 2012, 11:41

Ми, напевно, ніколи не взнаємо, але можемо здогадатися - після того, щО з ним робили, він боїться всіх людей без виключення. Напевно, він жив у родині, його годували, він був членом сім"ї, любив і довіряв - а потім з ним ТАКЕ зробили.

Якщо він їсть, п"є і краде корм - стрес вже пройшов. Але психологічна травма залишилася. Якщо Ви хочете повернути йому віру в людей і його самого до життя - наберіться терпіння. Одного дня Ви будете здивовані - якого відданого друга маєте. Але зараз його віддавати не можна. Ц е його доб"є. Колись ще на доггі (сайт, де ми всі колись були) була історія про молоду кішку, яку господиня постійно до когось віддавала, а ті, в свою чергу ще до когось - то чоловік не хотів, то ще щось... І ніби все було нормально, але одного дня кішка просто померла. Не від чого. Від того, що вона нікому не потрібна. Господиня це зрозуміла. Але пізно.

Якщо Ви можете, будь ласка, дайте йому шанс. "Не опускайте руки. Вам зачтется"
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение VikaDuk » 30 сен 2012, 14:48

Звичайно,що я не зроблю йому шкоди......Він дуже і дуже схожий на мого Лапіка за яким я дуже сумую,бо незнаю його долі.......А цього барбосика! я в обіду недам....Тому я навіть нехочу його показати ветеринару,щоб він не налякався....Мені вдалося його сфотографувати....та на фотографії видно лише ніс,очі і вуха...бо дальше він вилізти не захотів....Єдине я не вмію поставити фотку на цьому форумі....тому попрошу поставити внучку на сторінку АНАІФ.....а її в свою чергу попрошу поставити вже сюди на цей форум....Так що по можливості буде у всіх можливість подивитися на цього красеня.....
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение aniaf » 01 окт 2012, 00:12

Ось такого героя-красунчика мені надіслала Вікторія в vk !
Изображение
http://pixs.ru/showimage/2mwMnQNHj7_7626653_5911782.jpg

ИзображениеИзображение

...добре, що я зайшла в тему і побачила останнє повідомлення, а то в соц.мережі деколи довгенько не заходжу...
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение VikaDuk » 01 окт 2012, 09:28

Дуже дякую за поміч в виставленні фотографії.....нашого знайди Лакі......Так ! і саме так виглядає наш кіт.....Очка досить злі і налякані......От я вже вчора отримала від нього на горіхи....Прийшла дати їсти а він з шипінням і з буркотінням почав нападати...я не встигла забрати руку і получила першу дозу від його товстих лап !!!!!! Зранку прийшла прибрати в лоток і знову хотів повторити свій задум...та на той раз я встигла забрати руку.....а він сердито розвернувся і пішов назад у свою схованку....Ой боюся що він ще покаже хто тут господар....Але я то таке....От за дітей страшно......Що робити незнаю.....Даю ще один тиждень йому на виправлення...а дальше ?????????????????????????????????????????
VikaDuk
 
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 20 сен 2012, 15:08

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение nickie » 03 окт 2012, 14:29

Інфа з фейсбук, не перевірена, але може знадобиться.

*Люда, хотіла взяти перса - 0972489820, може цей хлопчина з цитаделі підійде*
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Нужна передержка выброшенному персу

Сообщение sola » 03 окт 2012, 22:25

nickie писал(а):Інфа з фейсбук, не перевірена, але може знадобиться.

*Люда, хотіла взяти перса - 0972489820, може цей хлопчина з цитаделі підійде*


Перевірена мною минулого тижня у зв"язку з персом із цієї теми viewtopic.php?f=91&t=42271 :

Хоче маленьке кошеня, гарантовано породисте. Дворічний безпроблемний перс навіть не обговорювався. Думаю, про семирічного проблемного можна забути.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

След.

Вернуться в Щасливі історії

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.