Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Питання життя і смерті - вирішене, чекаємо "Щасливих"...

 
 
Історії тварин, що знайшли люблячих господарів

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Питання життя і смерті - вирішене, чекаємо "Щасливих"...

Сообщение k.Kleo » 20 июл 2009, 16:49

В ЛКП Лев зараз перебувають стерилізована кішка і кастрований котик. Вік приблизно до трьох років. Чорної масті. Для вирішення куди їх прилаштувачи чи приспати маємо 5 днів. Сьогодні перший з п"яти. В готелі в Наварії вільних місць нема. Розглядаються абсолютно всі варіанти і ідеї (перетримка, село, на крайняк може хтось підкаже спокійний район з опікунами...).
k.Kleo
Старожил
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 20 июл 2009, 15:55

Re: SOS! Питання життя і смерті кота і кішки - 5 днів.

Сообщение sola » 21 июл 2009, 11:39

Присвятила радіопередачу пошуку нових перетримок. Може, зробити оголошення, як у киян?
viewtopic.php?f=8&t=3870
http://www.dogicat.org/forum/viewtopic.php?f=16&t=585
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: SOS! Питання життя і смерті кота і кішки - 5 днів.

Сообщение vivi » 21 июл 2009, 14:22

Олю, щодо оголошень, слізно прошу тебе допомогти... Поки я в полях то більше п"яти хвилин на тиждень біля компа не буваю... Зроби, будь-ласка, оголошення (бодай якісь) з темок моїх останніх "клієнтів", бо час іде, а звірі ніде не діваються... Може ще й Лариси зможеть підсобити з нормальнішими фотками...

Щодо перетримки - не дуже сподіваюся на радіопередачу (хоча штука вийшля класна і корисна), шукаємо далі... Спробую ще Коррру попросити...
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: SOS! Питання життя і смерті кота і кішки - 5 днів.

Сообщение vivi » 21 июл 2009, 14:29

Якщо завтра в ЛКП здадуть ще когось - я або повішуся, або лишуся жити серед ріпаку. :(
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: SOS! Питання життя і смерті кота і кішки - 5 днів.

Сообщение koshmam15 » 22 июл 2009, 02:54

А что, теперь в ЛКП такая фишка - кастрировать и убить? :aq:
Что, нельзя просто выпустить? Вон у меня в подвале пусто, приносите, кормить буду, а там, пусть живут как получится.
Шо ж то творится, живых котов уничтожают!
Изображение
Кошачья Мама
Аватара пользователя
koshmam15
 
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 05 май 2009, 19:29
Откуда: Львов

Re: SOS! Питання життя і смерті кота і кішки - 5 днів.

Сообщение vivi » 22 июл 2009, 14:00

Спакуха, ще ніхто нікого не вбиває. З понеділка звірят бере на перетримку Коррра. Якщо несоціальні або не вийде у Коррри - матимемо наувазі Ваш підвал.
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: SOS! Питання життя і смерті кота і кішки - 5 днів.

Сообщение koshmam15 » 22 июл 2009, 19:58

А почему такие вопросы вообще возникают - УБИВАТЬ ЖИВОЕ СУЩЕСТВО, оказавшееся никому не нужным! :aq:
Давайте тогда "УСЫПЛЯТЬ" бомжей, стариков, инвалидов, одиноких пенсионеров, брошенных детей и всех, кого наше государство считает зайвым балластом на их празднике жизни! Кошки, собаки и прочая живность вообще "лишние в этом мира".
А подвалов в городе много. И деревень в стране тоже. Где-то это несчасне створиння может выжить, если "добрые руки вивисекторов" не приложат к ним руки.
Я бы взяла всех к себе, но просто уже не справляюсь, перенаселённость. Стали драться и какать где не надо.
Можно ещё на Сахарова, 56, на Природной и на Чуприинки , да и на Мельника, и ещё куча мест. А уж на село отдать - проще простого, я дворничихе предложу.
НЕ СМЕТЬ УБИВАТЬ КОТОВ!!!
Изображение
Кошачья Мама
Аватара пользователя
koshmam15
 
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 05 май 2009, 19:29
Откуда: Львов

Re: SOS! Питання життя і смерті кота і кішки - 5 днів.

Сообщение vivi » 23 июл 2009, 14:44

Термін утримання тварин - 5 діб, після якого комунальники мають тих тварин присипити (якщо не знайдеться альтернативи) прописаний у статуті ЛКП Лев. Так що усі питання доречно скеровувати аж ніяк не нам...

Беру свої слова назад щодо радіопередачі... Чесно, не чекав такої реакції. За під дня сьогодні маю 20 пропущених дзвінків... Двоє з переліку до мене вже додзвонились, здається (тьху-тьху-тьху), на перетримку до Корри киці не доїдуть - одна намиляється на пмж, друга на "попробую. як піде то пмж, інакше перетримка"...
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: SOS! Питання життя і смерті кота і кішки - 5 днів.

Сообщение nickie » 23 июл 2009, 17:03

Продублюю ще тут на всякий випадок,

ЖЖ-користувач shtu теж відгукнулася на прохання про перетримку, пропонує можливо взяти стерилізовану кицю (див коментар):
http://community.livejournal.com/lviv_kit_pes/4105.html

Думаю ще одна перетримка зайвою не буде :ab:
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: SOS! Питання життя і смерті кота і кішки - 5 днів.

Сообщение vivi » 23 июл 2009, 20:17

Добре б розібратися чи не одна вона з тих, хто дзвонив...

Ось такі вони. Дівчинка справа, хлопчик зліва. Як на мене, вони молодше трьох років, хоча зубки мають запущені (зубний камінь, нічого непоправного). Обидвоє пухнасті, особливо хвости. Обидвоє в колтунах, доведеться, певно, стригти. Постригти може моя дружина (маємо машинку для стрижки) безоплатно і з задоволенням. Як у нас дома, так і з виїздом на місце...
Изображение
Изображение
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: SOS! Питання життя і смерті кота і кішки - 5 днів.

Сообщение Shtu » 24 июл 2009, 06:56

Так, Shtu це я)) И добрий десяток пропущених дзвінків - мої))) Я дзвонила з двох телефонів, дуже боялася спізнитись, бо термін життя котів був вказаний до п'ятниці. Забираю дівчинку на ПМЖ.
Shtu
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 24 июл 2009, 06:48

Re: Питання життя і смерті - вирішене, чекаємо "Щасливих"...

Сообщение vivi » 03 авг 2009, 19:53

Наразі коротко, завтра постараюся детальніше. У чорних все добре. Кузю учора постригли. :) Фоти будуть завтра, а в Щасливі переїдемо вже сьогодні. :)
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Питання життя і смерті - вирішене, чекаємо "Щасливих"...

Сообщение vivi » 28 сен 2009, 13:31

Привіт від Василіски. :)
http://shtu.livejournal.com/34327.html
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28


Вернуться в Щасливі історії

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.