Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

"Замурррчательне" кошеня 3 міс.

 
 
Історії тварин, що знайшли люблячих господарів

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

"Замурррчательне" кошеня 3 міс.

Сообщение Одрі » 27 ноя 2011, 13:15

Ніжному мурчащому моторчику близько 3 місяців.Чарівна,тендітна,ніжна дівчинка.З мягкою,легкою,по кошачи граційною ходою. Власниця великих мигдалевидних зелених,гіпнозуючих і загадкових очей та рожевого носика.
Має королівські повадки.Любить завернутися клубочком на дивані і мурчати,мурчати.З задоволенням гладиться і сидить на ручках.При тому ненавязлива.Грається з усім,що попадеться під лапки.
Ходить в лоток без проблем.Від бліх, глистів оброблена. Надає перевагу правильній натуралці.
0667086988,0972887363
Изображение
Изображение
Изображение

Є доцьою кішечки з теми viewtopic.php?f=91&t=33257
Єдина з 4 котенят,що не боялася людей,повністю ручна,і легко дала засунутися в переноску.
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: "Замурррчательне" кошеня 3 міс.

Сообщение Одрі » 06 дек 2011, 12:35

а кошеня страшна непосида.Таке собі шило.Так що кому непосидюще,грайливе,(причом уграється всім,якщо іграшки позакидає під шафу,то переходить до речей,якщо є на кріслі:)) дуже контрасне і виразне сонячне кошеня?
А як тільки взяти на руки,зразу втишується,муркотить і може сидіти на ручках довго,і носитися на руках теж полюбляє :ab:
Обіцяє вирости в красуню.Лише один розовий носик і зелені оченята чого варті :ah:
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: "Замурррчательне" кошеня 3 міс.

Сообщение Одрі » 06 дек 2011, 12:45

Изображение

Изображение

Изображение
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: "Замурррчательне" кошеня 3 міс.

Сообщение Одрі » 19 дек 2011, 22:01

Сиділа дівчина,сиділа і висиділа.Від суботи господарює у величезній квартирі з 4 "няньками"По черзі спить то з мамо,то з дочкою,обслідує всі шафи,ходить хвостиком за ногами..Зовсім не стресує,а навіть показує характер,чого у мене не робила.Вже встигла і в вазон великий попісяти,після чого останній був перенесений до іншої кімнати і закритий дверима. :ab: (все це мені розказувалося з гумором).Люди просто чудові.Молюся,щоб киця не вередувала дуже.Думаю,що можна нас у щасливі,так як мені було заявлено,що кицю повертати не збираються,бо вона вже їхня і чекають мене в гості в обовязковому порядку.
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: "Замурррчательне" кошеня 3 міс.

Сообщение evazlata » 19 дек 2011, 22:30

Очень рада!!! Молодцы!!!! :bp:
evazlata
 
Сообщения: 1297
Зарегистрирован: 21 сен 2009, 22:15

Re: "Замурррчательне" кошеня 3 міс.

Сообщение Одрі » 27 сен 2014, 20:11

Подзвонила мені сьогодні жінка,яка взяла це кошення 3 роки назад.Каже,телефон ваш витерла давно,а тут знайшла газету,по якій брали у вас кошеня.І вирішила вам подзвонити і розказати якою у нас Соня(так кошеня назвали)виросла красунею :ab: і як ми її всі любимо,хоча вона буває і вреднющою :ab:
Сказати,як мені було приємно,то нічого не сказати
як добре,що є ще хороші адекватні люди :ab:
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57


Вернуться в Щасливі історії

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.
cron