«оотовары дл¤ кошек, собак. «оомагазин.
«оо–еформа - изменени¤ уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Інформація про діяльність притулку

Історія, події та потреби притулку "Милосердя"

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Інформація про діяльність притулку

Сообщение nickie » 02 ноя 2011, 15:13

Оффтопик,

Сорри что не в тему, ну раз уж здесь зашла речь об общих правилах Приюта, то я написала небольшой список - чтобы в ЖЖ/Фейсбуке разместить. Девочки, почитайте пожалуйста, возможно будут замечания, или что-то нужно забрать добавить - с радостью исправлю. :ax:

Шановні громадяни!

У зв’язку з виникненням питань та для запобігання можливим непорозумінням, будь ласка, прочитайте цю корисну інформацію! (особливо, якщо ви тут вперше):

1) Притулок працює НЕ цілодобово - приймальні години з 18:00 до 19:00, субота та неділя можливо раніше, потрібно зідзвонюватися.
2) Якщо ви не можете додзвонитися - будь ласка, спробуйте ще - можливо, людина просто зайнята. Приносимо вибачення, ми всі працюємо на основних роботах, в притулку після роботи.
3) Якщо ви вирішили відвідати притулок - будь ласка, ОБОВ’ЯЗКОВО попередньо зателефонуйте і попередьте. Потрібно, щоб у притулку був хтось з волонтерів в цей час, інакше вас просто можуть не пустити.
4) Якщо ви вирішили відвідати притулок - велике прохання, обов’язково прочитайте правила відвідування тут http://miloserdia.livejournal.com/22716.html: Особливо розділ щодо безпеки ваших тварин, в першу чергу якщо вони не щеплені.
4) На цьому сайті (ЖЖ), а також на фейсбуці та буззі - лише віддзеркалення інформації з форуму, Основне спілкування відбувається якраз там, Тому найефективніше звертатися напряму в форум. Ваші повідомленні, залишені тут чи в фейсбуці/буззі можуть лишитися непрочитаними тиждень/два.
5) На цьому сайті (як і у фейсбуці/буззі) представлені не лише тварини, які живуть в притулку, але і ті, які знаходяться під опікою волонтерів і живуть на перетримках (платних чи безкоштовних, в волонтерів вдома, їх знайомих чи інших небайдужих людей), Тому перш ніж їхати в притулок забирати тварину, будь ласка, задзвоніть її куратору та з’ясуйте, де саме тварина і куди і коли можна приїхати (бо в притулку її просто може не бути).
6) КОТІВ в Притулку НЕМА!!! Зовсім! Всі коти на перетримках, Детальніше тут - http://miloserdia.livejournal.com/122720.html. Підкинути кота к притулок - це майже 100 відсоткова імовірність йому бути роздертим собаками. Будь ласка, залишайтеся людьми, не робіть цього.
7) Якщо ви не можете додзвонитися до волонтера протягом певного часу, будь ласка, напишіть йому СМС, що саме ви хотіли (наприклад забрати кота такого-то), Всі волонтери працюють, причому далеко не всі з 9 до 6, людина може бути зайнята також і ввечері, але передзвонить вам як тільки зможе. СМС це значно пришвидшить. Дякуємо за розуміння!
8) Зараз відбуваються масові отруєння безпритульних тварин, від чого часто страждають і хатні улюбленці. Перша допомога при отруєнні тварини - http://miloserdia.livejournal.com/112216.html
9) Якщо ви хочете віддати тварину до притулку - будь ласка не підкидайте її до притулку, особливо цуценят, особливо не щеплених. З огляду на епідеміологічну картину, вони дуже імовірно що просто захворіють. Замість цього, принаймні додзвоніться до Притулку та спитайтеся поради, з’ясуйте, чи є така можливість.
10) У Львові кілька тисяч безпритульних тварин, і з огляду на відсутність масових стерилізацій домашніх тварин населенням, це число тільки збільшується, Нажаль Притулок просто фізично не може вмістити всіх безпритульних тварин, він і так постійно перенаселений. Тому поставтеся будь ласка з розумінням - що звернення *В мене на вулиці бігає безпритульна собака, заберіть її*, можливо, просто нічого не дасть - бо забирати дійсно нема куди. Ми робимо все що можемо, але для того, щоб забрати нову тварину, потрібно, щоб з притулку забрали когось, хто там живе зараз (що нажаль відбувається не так часто як хотілося б).
11) Всі тварини, якщо дозволяє вік і здоров*я, віддаються щепленими/стерилізованими, Якщо вік ще не дозволяє - при умові ОБОВ’ЯЗКОВОЇ подальшої стерилізації, Це принципово, Це одна з головних засад Львівського товариства захисту тварин на шляху зменшення кількості безпритульних тварин,
12) Всі тварини (і коти, і собаки) віддаються ЛИШЕ за договором про передачу тварини, який заповнюється з пред’явленням паспорта потенційного господаря. Отже, якщо захочете забрати тварину, обов’язково, майте з собою паспорт, Зі стандартним договором можна ознайомитися тут - viewtopic.php?f=93&t=2722
13) Притулок і взагалі діяльність волонтерів може відрізнятися від того, що ви звикли бачити на Анімал Пленет. Нажаль, для тих масштабів діяльності необхідні зовсім інший обсяг фінансування. Наші волонтери допомагають наскільки мають можливість, витрачають на тварин власні кошти і час, але знову таки, всіх безпритульних тварин Львова (і області) забрати фізично немає куди, як і всіх вилікувати та одночасно стерилізувати. Якщо ви хочете допомогти тварині - будь ласка, подумайте, що саме ВИ можете для неї зробити, та задзвоніть волонтеру або в притулок. Волонтери вам допоможуть наскільки зможуть, принаймні пораду з власного досвіду точно дадуть.
14) Будь ласка, не здавайте тварин в ЛКП Лев- там НЕМАЄ притулку!!!
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Маленка Бабася - 1,5 місяці

Сообщение Grey » 06 ноя 2011, 09:12

Я Б хотіла такий текстик у вигляді листівки-буклету, щоб можна було роздавати зацікавленим, бо деколи не вистарчає слів пояснювати.Дуже добре!
"Хорошему человеку бывает стыдно даже перед собакой".(А.П.ЧЕХОВ)
Аватара пользователя
Grey
 
Сообщения: 321
Зарегистрирован: 11 апр 2009, 10:33
Откуда: Львів

Re: Інформація про діяльність притулку

Сообщение Kary » 06 ноя 2011, 12:31

Все сподобалось, дуже гарно і логічно написано, але я б змінила перший пункт - "притулок працює не цілодобово" - він як раз працює цілодобово. Мені здається краще написати, що притулок відкритий до відвідування з 18 до 19 в будні дні.
А ідея з буклетом просто супер - мене багато людей в нашому районі питають, як туди дістатися, що треба привезти, який механізм забрати собаку і так далі.
Аватара пользователя
Kary
 
Сообщения: 832
Зарегистрирован: 18 окт 2009, 20:24
Откуда: Львов

Re: Інформація про діяльність притулку

Сообщение moresai » 07 ноя 2011, 11:49

Всё хорошо, только этот пункт немного не так :
1) Притулок працює НЕ цілодобово - приймальні години з 18:00 до 19:00, субота та неділя можливо раніше, потрібно зідзвонюватися.
Приймальні години в притулку не цілодобово, а : в робочі дні з 18:00 до 19:00, субота-неділя з 17:00 - 19:00 , можливо раніше- потрібно зідзвонюватися :ab:
11) Всі тварини, якщо дозволяє вік і здоров*я, віддаються щепленими/стерилізованими,

не все отдаются стерилизоваными, тк.к у нас нет сейчас возможности и средств простерилизовать всех. Думаю, не нужно акцентировать на этом внимание. Ведь люди понимают всё буквально, потом будут притензии. В связи с тяжелыми временами наши бусплатные стерилизации накрылись. Теперь чтобы простерилизовать или прокастрировать животное нужно хотябы половину оплатить.

Спасибо за информационную помощь.
Приют начинает функционировать с 8 утра и живёт своей каждодневной жизнью до 9 вечера, потом все ложатся спать :ad: . Питомцев приюта начинают кормить с 16:00 и кормят до 17:30 . Рабочие не показывают животных и не делают екскурсий по приюту. Они занимаются приготовлением еды, раздачей воды, ремонтом вольеров и т.д. Показать наших собак приютских может Двое волонтёров - или Наташа или я, в соответствующее время, указанное выше. Сейчас немного не удобно - в связи с тем, что рано темнеет. Но как-то будем выкручиваться.
8093 453 10 35 Марина
Милосердие – это сострадание. Это бескорыстная искренняя помощь нуждающимся.
Аватара пользователя
moresai
Старожил
 
Сообщения: 1747
Зарегистрирован: 12 апр 2009, 22:08
Откуда: Львов


Вернуться в Притулок "Милосердя"

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.