Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Коти кастровані майже всі, киці стерилізовані всі

 
 
оголошення про прилаштування котів

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Коти кастровані майже всі, киці стерилізовані всі

Сообщение aniaf » 06 фев 2014, 04:56

Тел.097-960-1933, 095-561-0234 (Надя).
От такі в нас ще є красави. Розберусь з характерами, відкрию на кожне окремо теми... Ця тимчасова, щоб не загубити котьків. Та й раптом хтось раніше когось собі сподобає... то прошу дуже... бенгальську, наприклад. Фотки не дуже передають їх вроду, таку, які вони стали після того, як про них гарно подбали. Позичте мені хтось фотоапарат!.. жартую! Щось придумаю!!! :ab:
1. Бенгальська киця Рися
Изображение
2. Кастрований котик Зайчик
Изображение
3. Стерилізована киця Люся
Изображение
4.
Изображение
5.
Изображение
6.
Изображение
7. Стерилізована киця-єкстрасенс Мурка
Изображение

Деякі з наступних котів я вже пороскидувала по окремим темам. Це просто для пам'яті, що вони з одного домашнього, так званого, імпровізованого міні-притулку. Фото трохи давніші. Коти зараз всі шикарнючі, блискучі, догляджені.

8. Димок (потребує свіжого фото)
Изображение

9 і 10. Льолік і Болік
Изображение
11. Масік
Изображение
12. стерилізована киця Білка
Изображение
13. Стерилізована принцеска Ніка
Изображение
14. Котик Принц
Изображение
15. Кастрований кіт Сержик
Изображение
16 і 17. Ксена і Жужа
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
18... тут толком не розібралась хто є хто... скорше всього, що тут декілька фоток прилаштованої тепер у Франківськ Кірочки ...і ще хтось...)))
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Трьох котиків, на жаль уже нема в живих( ... ставлю їх фото, вони гідні пам'яті...
Муська померла через проблеми зі здоров'ям(
Изображение
Стерилізовану Катьку вбила траса(
Изображение
Кота Кузю теж вбила траса(
Изображение
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Троє з цього товариства, двох з них фоток тут нема, прилаштовані минулого тижня.
Последний раз редактировалось aniaf 25 дек 2014, 01:37, всего редактировалось 6 раз(а).
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Коти кастровані майже всі, киці стерилізовані всі

Сообщение aniaf » 10 фев 2014, 17:41

Фотки з нового дому Кірочки, якій дозволено в новому домі робити все що заманеться, крім непопадання в лоток. Вона справилась! Не підвела Львів перед Франківськом!!!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Малий в манежі (8 міс.) аж вижжить від задоволення, коли спостерігає за збиточною Кірочкою. І батьки задоволені, і баба! Дякую бабусі, що погодилась завезти від нас своїй дочці зі Львова ц ю радість, дочка закохалась в малу у вконтакті. Львіська баба-мама - страшний поціновувач котячого роду... а дочка у Франківську - от наважилась вперше, закохавшись в чорно-біле фото своєї майбутньої Кірочки. Я їй повірила. І після того вже цю маленьку не піарила.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Коти кастровані майже всі, киці стерилізовані всі

Сообщение aniaf » 10 фев 2014, 17:44

20. Нове надбання. Киця. Чорна. Малолєтка. Люди, майте совість... людині потрібно ж за щось жити, кормити їх і своїх синів десь приймати... не кажучи про те, що одному з них здалося б не знімати собі житло у Львові... через котів. Люди милосердні. А де воно милосердя ваше... в лицемірному захопленні такими як вона? В підхвалюванні "добре діло Ви робите" і ні грама допомоги? ...ба, навіть просто, розуміння того, що відбувається і простої щирої підтримки...
Изображение
Я, чесно кажучи, з чорними і попередніми не дуже розібралась... наче як 4 шт. хлопів в наявності. Чорна пухнаста двчинка. Двоє чорненьких малих прилаштовано.Тепер плюс ще дєвка. Супер!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

І так... хто у нас тут залишився?
по-порядку...
1. стерилізована бенгальська киця Рися - є!
2. кастрований котик Зайчик - ще є!
3. стерилізована киця Люся - ще є!
4. прилаштоване
5. прилаштоване
6. прилаштоване
7. стерилізована киця-єкстрасенс Мурка - є!
8. Пушок є, але потребує свіжого дорослого фото!
9-10. Коти Льолік і Болік - є!
11. Кіт Масік прилаштований
12. Стерилізована киця Білка - є!
13. Стерилізована принцеска Ніка - є!
14.Котик Принц - є!
15. Кастрований Сєржик є... просватаний
16 і 17. Ксена і Жужа - прилаштовані
18 і 19. Чорні дорослі коти - є!
20. Чорненька дівчинка-підліток - є!

ps.
21-22. Ще забула про двох дорослих чорних котів... Марко і... не пригадую!
Всіх чорних 6 шт.: 4 хлопці, 2 дівчинки.

-------------------------------------------------------------------------------------------
Ітого: в наявності ще 14 штук.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Последний раз редактировалось aniaf 10 фев 2014, 18:04, всего редактировалось 2 раз(а).
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Коти кастровані майже всі, киці стерилізовані всі

Сообщение nickie » 10 фев 2014, 17:51

Який давати номер телефону?
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Коти кастровані майже всі, киці стерилізовані всі

Сообщение aniaf » 10 фев 2014, 17:58

Танєчка, на фейсбуці, кидай мій профіль, хай пишуть в приват. Мені так легче. Переписуюсь, домовляюсь, тоді даю телефон. В іншому випадку непідготовлена опікунша... сама розумієш. А трубку тепер я не завжди можу підняти. Якщо хтось конкретний, давай мої номера їм в приват. Вони є на форумі в моєму профілі. А на фейсбуці приват у всіх відкритий... і це класно! Дуже-дуже дякую!!!

Якщо хтось буде мати лишніх ПХ, в приватних розмовах, теж давайте мої номера або ссилки на профілі -хто де мене знає. Буду вдячна.

Коли залишиться трохи менше котів або по якійсь непередбачувальній причині, виставимо тоді тут номера опікунші... і тоді вона вже як зуміє...
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Коти кастровані майже всі, киці стерилізовані всі

Сообщение cay.pollard » 10 фев 2014, 18:43

Фаіно, щодо фейсбуку - приват у всіх відкритий, але найчастшіе тим, хто не увас в друзях повідомлення ідуть в папку Інше, а деяк люди не здогадуються про її існування. такщо перевіряйте її у себе + тим, кому пишете - краще додати їх у друзі
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Коти кастровані майже всі, киці стерилізовані всі

Сообщение aniaf » 10 фев 2014, 20:25

cay.pollard писал(а):Фаіно, щодо фейсбуку - приват у всіх відкритий, але найчастшіе тим, хто не увас в друзях повідомлення ідуть в папку Інше, а деяк люди не здогадуються про її існування. такщо перевіряйте її у себе + тим, кому пишете - краще додати їх у друзі

Цікаво, чи потрібна їм моя дружба? :ab:
В роскладках папок соцмереж наче шарю... хто хоче насправді котьку, той розшариться теж.)
Та й на фейсбуці з тим все в порядку... хіба що останнім часом якийсь власник цінних додатків наклав вето на деякі їх можливості.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Коти кастровані майже всі, киці стерилізовані всі

Сообщение cay.pollard » 10 фев 2014, 20:52

ви переоцінюєте користувачів ФБ)))
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Коти кастровані майже всі, киці стерилізовані всі

Сообщение aniaf » 11 фев 2014, 11:54

Танєчка, щиро дякую!
Я на фейсі ще не була. Але в мене є такий шпіён. Він називається нок1я адинаццять нул-нул з хванариком (як на мене, то у нього один недолік для спілкування - поміщається мало смс). Той шпіён взяв в полон мій life, у якого тоже нул-нул (на рахунку). Так от, ті два нул-нул регулярно мені розповідають про все що пов'язане з моїм аккаунтом на крутому фе.) А інколи я з полоненого нулями шлю на f яке-небудь lzre.)
Анєчка, сонечко, прив'яжіть свій номер до фейсбуку і не вимикайте його на ніч. Раджу.) В штатах вночі сонечко світить!)
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Коти кастровані майже всі, киці стерилізовані всі

Сообщение cay.pollard » 11 фев 2014, 21:48

Фаіно, а навіщо?)
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Коти кастровані майже всі, киці стерилізовані всі

Сообщение aniaf » 11 фев 2014, 22:43

cay.pollard писал(а):Фаіно, а навіщо?)
а щоб життя медом не було :ab: а щоб знати що Земля не плоска :ab:
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Коти кастровані майже всі, киці стерилізовані всі

Сообщение cay.pollard » 11 фев 2014, 23:05

aniaf писал(а):
cay.pollard писал(а):Фаіно, а навіщо?)
а щоб життя медом не було :ab: а щоб знати що Земля не плоска :ab:


думаєте, мені надто надто добре живеться, що таке радите? ....
:ac:
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Коти кастровані майже всі, киці стерилізовані всі

Сообщение aniaf » 12 фев 2014, 00:44

Ань, та ж жартую :ab:
----------------------------
Підкинутих і прилаштованих постійна міграція.
17.10.2015 - 22 кота.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів


Вернуться в Віддам кішку

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.