Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Двоє ельфіків (кошенята 4 тижні)

 
 
Історії тварин, що знайшли люблячих господарів

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Двоє ельфіків (кошенята 4 тижні)

Сообщение nickie » 19 ноя 2013, 13:07

Кошенята шукають дім!
В добрі руки віддаються ельфійська принцеса і принц, Арвен и Леголас (або просто Ельфік :) )
4 тижні від народження, привчені до лотка, їдять тільки натуралку (творожок), Будуть щеплені. Традиційно, при необхідності, допоможу зі стерилізацією коли підростуть.
Дівчинка надзвичайно лагідна, починає мурчати від першого дотику. Хлопчик більше серйозний, але теж лагідний,
Малявочки дуже сумують за мамою, весь час її шукають. :ak:
066 253 83 05
Прошу допомоги перепостом (і розміщенням у ВК)!

Історію малявок більш детально зможе розписати Оля.
Їх викинули на холод і навіть на коробочку не розщедрилися. Так горошки і бігали по вулиці в центрі, поки двоє дівчат не зателефонували Олі. Вже на місці, двох кошенят забрала одна дівчина, а ще двоє поїхали до мене на перетримку в п*ятницю.

В житті вони менші, ніж виглядають на фото.
Изображение
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Двоє ельфіків (кошенята 4 тижні)

Сообщение rita-lviv » 19 ноя 2013, 17:23

Рановато их ещё пиарить , недели две, а то и все три не раньше они будут готовы к отдаче. Правда всё зависит от ПХ, но я бы не рискнула.
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

Re: Двоє ельфіків (кошенята 4 тижні)

Сообщение sola » 19 ноя 2013, 18:17

їдять тільки натуралку (творожок)


А м"яса не просять? Изображение

_________________________________________________
Та історії як такої і немає.
Просто якась нелюдь викинула чотирьох домашніх кошенят на вулицю. Крихітних, щойно від мами.
В центрі міста - ріг Шопена і Гребінки. Уявляєте: купа машин, людям здебільшого плювати, місце не "котяче" ні разу...
(Руки б повисмикувати. Як казав колись хтось - голим в Африку пустити б.)
Якйсь старший пан зупинився і дві дівчини-студентки. Собі взяти не могли, але дякувати, хоч до нас додзвонилися: на телефон товариства, а тоді вже Наташа мені.
Йшла - бо то від мене близько - і не мала поняття, куди - в усіх же панлейкопенія або є, або була, або буде.
Дуже вдячна Тані, бо якби не вона, то і не знаю, що б робила.
Поки дійшла, якась дівчина двох біленьких якраз забрала - ніби одне собі, одне бабці. З того, що почула - живе з мамою. Отже, не на квартирі, то вже добре. Коти були. Заперечувати не стала. Це краще, ніж у нас на переримках панлейкопенію хапнути.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Двоє ельфіків (кошенята 4 тижні)

Сообщение sola » 19 ноя 2013, 18:31

rita-lviv писал(а):Рановато их ещё пиарить , недели две, а то и все три не раньше они будут готовы к отдаче. Правда всё зависит от ПХ, но я бы не рискнула.

Наскільки я розумію, Таня цілий день на роботі, і кошенята все одно не отримують своє харчування 6 раз на день, як би то належалося в такому віці. Так що якщо люди готові будуть присвячувати їм більше часу, то може і краще...
Просто зараз буде купа придурків дзвонити, які хочуть таких от "личинок", просто, бо вони "няшні"... Жорсткий відбір потрібен.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Двоє ельфіків (кошенята 4 тижні)

Сообщение rita-lviv » 19 ноя 2013, 20:57

Про ,, Миколайки,, не забудьте ! Время подходит, вылезут торгаши на охоту
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

Re: Двоє ельфіків (кошенята 4 тижні)

Сообщение nickie » 20 ноя 2013, 22:12

Постараюсь отбирать тщательнее, спасибо!

Естественно, в идеальном мире я бы их и не начинала пиарить до 1.5 - 2 месяцев. Но у меня есть некоторые проблемы с семьей, если животные задерживаются у меня более чем на 2 недели. И уже существующему поголовью не сильно рады. (Думаю, здесь все в подобной ситуации).
Накалять еще более я не хочу, а так хоть раз в какое-то время я имею возможность кого-то взять, хоть на карантин. Потому идеально было б их через 2 недели пристроить (мечты, понимаю). Это не крик, это тихая констатация фактов.

Про еду - хоть они и целый день сами (вся семья целый день на работе), но я им оставляю на день тарелку творожка и немного сметанки. Надеюсь, едят, как проголодаются.
Проглистогонила празицидом. Планирую через 2 недели привить (им тогда будет 1.5 месяца приблизительно).

Понимаю, что они счас няшные личинки, но прошлую котенку, которой было 2.5 мес, уже не особо кто-то хотел брать (звонков совсем не было). Такой уж у нас народ. :bn: Если кто мне поможет с поиском\отбором хозяев - буду супер-благодарна :)
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Двоє ельфіків (кошенята 4 тижні)

Сообщение nickie » 28 ноя 2013, 20:43

Прощу помощи с пиаром в соц сетях!
Девочка уже нашла дом, а мальчик еще у меня.

Отдается в добрые руки котенок-мальчик Эльфик, 5 недель.
К лотку приучен, обезблошен, проглистогонен, на очереди вакцинация. Предпочитает натуральную еду.
Необычайно добрый, общительный и нежный мальчик! :ba:
Отдается только под договор о передаче животного, и при условии обязательной стерилизации когда повзрослеет. При необходимости, помогу со стерилизацией.
066 253 83 05

Изображение
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Двоє ельфіків (кошенята 4 тижні)

Сообщение cay.pollard » 28 ноя 2013, 22:21

может вам поискать фотографа?
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Двоє ельфіків (кошенята 4 тижні)

Сообщение nickie » 08 дек 2013, 20:27

Дякую за пропозицію, поки що не треба :)

Все ніяк не відпишуся :) Сестричка Арвен тепер Ельфочка. Центр всесвіту в новій родині :) Готують для неї парову курятинку, все смачненьке. Зідзвонюємося з господинею, консультувалися про щеплення, про шампунь для котів.
Оце малявці пощастило так пощастило! Всім би хоч наполовину таких хороших господарів. :ay:

А Ельфік все ще чекає на господаря!
Изображение
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Двоє ельфіків (кошенята 4 тижні)

Сообщение nickie » 13 дек 2013, 18:25

Эльфик забронирован до среды :) Спасибо огромное!!!!
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Двоє ельфіків (кошенята 4 тижні)

Сообщение nickie » 23 дек 2013, 22:12

Ельфік обживається в новому домі. Якщо все буде ОК, в четвер відвідаю, заберу переноску. Потримайте за нас кулачки пліз! :)
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Двоє ельфіків (кошенята 4 тижні)

Сообщение nickie » 03 янв 2014, 10:07

Тут точно в щасливих! :) В переддень нового року провідала Ельфіка, забрала переноску, підписала договір. Ми тепер Маркіз :) І нас дуже люблять :) Купили нам корщики, кігтеточку, іграшок. Проінструктувала про стерилізаціїї і ревакцинаціїї (я віддала вже двічі провакцинованого. з паспортом).
Все добре! :)
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов


Вернуться в Щасливі історії

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.