Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Двічі зраджений дворічний котик П'єтро

 
 
оголошення про прилаштування котів

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Двічі зраджений дворічний котик П'єтро

Сообщение chucho » 01 сен 2013, 13:16

Котик П'єтро (наголос на перший склад) - всупереч нордичній зовнішності та характеру, дала йому гаряче італійське ім"я. :ab:

Изображение каско

Котика зраджували двічі - перший раз, коли його з братиками та сестричками підкинули під клініку "ВетМед". Тоді малюкам пощастило бути прилаштованими того ж дня, завдячуючи :
по-перше, виставці котів, яка проходила в той день,
по-друге, Повлові з Вет Меду, який не поцурався стояти з кошенятами на виході і пропонувати людям кошенят,
по-третє, дівчатам-волонтерам, які допомогли у цьому Павлові.

Котик потрапив, ніби-то в хороші руки, ми періодично зідзвонювались з господарями, допомогли їм із кастрацією.
Аж ось 1-го травня дзвінок - "забирайте, вже, терміново - кіт повсюди пісяє", ми завтра їдемо з міста, надовго", і все в такому дусі.
Найбільш розчарували фрази, що "кіт вже, напевно старий", і "що в кота їхньої знайомої теж таке було", і "що його приспали" :ai:

Варіант "показати кота ветеринару" не обговорювався через відсутність грошей, припускаю, що з тієї-ж причини котика не приспали. З цієї-ж причини, котик харчувався сухим кормом "Мяу" і з цієї ж причини захворів,як виявилось згодом, на сечо-кам"яну хворобу.

Десь місяць назад подзвонила цим людям - сказала, що котик вже здоровий, що йому буде краще вдома, а не в мене з трьома іншими котами, гарантувала допомогу з кормом...У відповідь - "ми виїжджаємо в Іспанію"...Сподіваюсь тепер їхні фінансові проблеми будуть вирішені :bf:

П"єтро пройшов курс лікування і вже давно почувається добре - погладшав, освоївся у компанії інших котів і навіть проявляє себе як домінант.
Характерною особливістю П"єтро є шикарний пухнастий хвіст - сірий з білим кінчиком.
Єдине - здається, що не дуже довіряє людям - вперше бачу кота,який абсолютно не муркає.

А так, вцілому - дуже позитивний котик, віддам його тільки у дуже надійні руки.

Таня 067-670-16-53

Фото хвоста :ba:

Изображение каско
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов

Re: Двічі зраджений дворічний котик П'єтро

Сообщение sola » 07 сен 2013, 21:51

Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Двічі зраджений дворічний котик П'єтро

Сообщение sola » 20 окт 2013, 23:27

Актуальний
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Двічі зраджений дворічний котик П'єтро

Сообщение chucho » 04 ноя 2013, 15:10

Петрусь актуальний.
За пів року став поважним великим котом, і , як не дивно, почав муркати :cp:

Не знаю, що стало каталізатором - кошенята, які почали з"являтись час від часу у квартирі, чи моя волохата зимова піжама... :ca: - коли її одягаю - Петрусь одразу біжить до мене, починає тулитись, перетворюється у безпорадне кошеня, шукає цицю, перебирає лапками, щось там собі цямкає і радісно муркоче :ap:
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов

Re: Двічі зраджений дворічний котик П'єтро

Сообщение chucho » 10 дек 2013, 17:53

Актуальний
chucho
 
Сообщения: 303
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 14:33
Откуда: Львов


Вернуться в Віддам кішку

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.