Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Коти з ЛКП - фото

 
 
оголошення про прилаштування котів

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Re: Коти з ЛКП - фото

Сообщение KBITKA » 26 мар 2013, 22:08

Я більш ніж впевнена, що цей кіт не Ваш.
Він був напівдикий, коли до нас попав. І від повторного випускання на вулицю його врятував лише щасливий випадок і в якісь мірі я.
Де його знайшло ЛКП не скаже ніхто.
Якщо Ви дивитесь крім цього на фото, то Марсік є абсолютно чорим котом. Це зараз він став таким кабанчиком, в минулому році він важив від сили 3,5 кг.
В даній ситуації мене дивує лише те, що інформація про котів де ми тільки не виставляли - і на сайтах, і в газетах, телебаченні, а Ви шукаєте кота лише через 10 місяців.
І ще одне, в нього є особлива прикмета, - яку напевно вже ніхто і не пам"ятає :)
KBITKA
 
Сообщения: 214
Зарегистрирован: 09 ноя 2011, 00:35

Re: Коти з ЛКП - фото

Сообщение aniaf » 27 мар 2013, 01:44

монстра писал(а):Доброго дня вам! Я хотла вас попитати за кота Патріка. Скажіть як довго він у вас? де ви його знайшли? чи є в нього особливі прикмети? я просто загубила свого біля 10 міс. тобу і дуже хочу його найти

Оксана, Ви мені дзвонили вчора ввечері, я була змучена і не відразу проаналізувала почуте... Ви сказали, що:
1) Ваш котик пропав на Паску, тобто 15 квітня, тобто без 2,5 тижнів - рік. А не 10 місяців. Це суттєво. А з 15 квітня у нас пов'язаний інший Патрік. Наш сіренький котик Патрік, який ще "в проекті" був замовлений дочкою для себе, і дякуючи цьому був врятований (не втопили!), народився майже рік назад, 15 квітня, на Паску, тому я вас так перепитувала, про 15 квітня і про кого Ви...
2) Ви казали по телефону, що Ваш кіт важив у Вас 7кг. Це абсолютно нереально для нашого кота. Якого віку ваш котик? Бо наш Патрік-Марсік - молоденький кіт, його оглядав вет перед віддачею і сказав, що йому, максимум, 1,5 року. Він не міг стільки важити раніше, тому, що живучи у нас, не тільки набирав вагу, а й значно підростав вгору і вздовж. Він приїхав у малій переносці, а зараз ледь вміщається в ту, що Марта діставала мені для Персика. (Марта треба ще одну!). У нього були міцненькі і широкі задні ляшечки, але значно коротші, ніж зараз, а коли він підростав - вони витягувались і набували більш стрункої форми, і тільки згодом наш красунчик почав набирати вагу.
3) Шерсть у Вашого кота, як Ви мені казали, з білими волосинками по всьому тілу. Наш кіт, на останньому фото, виглядає так, дякуючи фотофільтру, насправді, він виражено-чорненький.) Я дозволила собі поставити сюди це фото тільки тоді, коли твердо вирішила, що не буду його піарити. Подивіться його раніші фотки, коли у нього ще й імені не було.
4) На зиму шерсть Вашого котика, як Ви сказали, стає довшою, дуже м'якенькою, густою і пухнастою. В нашого котика вона на зиму не довша, а густа і літом. А от м'якенька і пухнаста - ніколи! Не орієнтуйтесь на останннє фото, там зоровий обман від того ж фотоефекту. В нього жорстка шерсть, як у коника, і чітко пряма. На животику трішечки м'якша. Трохи блискучою вона була, але дуже блискучою вона стала завдяки покращеному харчуванню.
5) Ви сказали мені, що Ваш котик завжди був дуже лагідним, носився на руках, лащився, йшов спати з Вами в ліжко... ходив завжди справно на горшок. А наш три місяці просидів під стелею і ні до кого не йшов, а на початку мені багато чого підлив і піддобрив...))) Наскільки я знаю, на знятій квартирі, до Марти першої почав підходити і саме вона потурбувалась, щоб в серпневій кризовій ситуації його не випустили в сихівський підвал, як дикого кота, якого неможливо приручити, попросивши мене його приютити. Марта, здається, він ще у когось переді мною тиждень був і недобув чи що? ... і ...! Короче... привезла мені його, по Мартиному дорученню, Таня - з його лотком і залишками корму в мішку. Він і зараз, при всій його мудрагелистості, не нюня-кіт, а гордовитий і незалежний, любить, щоб з ним рахувались, довіряли, і... тягнеться більше до чоловіків, у жінки має бути дуже рішучий характер, до решти ставится "снісходітельно". Навіть його рятівниця-Марта, коли заходила до нас його провідувати, побачила його норов, він до неї не пішов. На руки запросто його не підхопиш, треба щоб він побачив в в очах повагу до себе, а не просто мусі-пусі, повагу, яку він отримує в новій сім'ї.))) До речі.... згадала... при цьому він чітко вимовляє одне слово! Це його друга неповторна прикмета (+до Мартиної) Цю прикмету, в числі інших співпавших прикмет, назвала і його тембром вимовила одна людина, у якої точнісенько такий кіт пропав перед Євро (втік від неї), але вона рада його прилаштуванню (хоча раніше шукала, давала об'яви, через які я сама на неї й вийшла). Чому рада? Тому, що впевнена, що він від неї знову би втік - "не сошлись характерами", але вона бігала й бігала за втікачем тільки для того, щоб не дати йому загинути на вулиці... і, всеодно, втік... (там ціла тема... він слухав її по телефону, реагував на її голос, здригнувшись, відізвавшись на "марсятінка ти моя", але вертатись до неї не захотів, норов, куда там! А вона, почувши від нього його заповітне "кодове слово" і впевнивщись, що то її кіт, живий, здоровий і в добрих руках, заспокоїлась... Вона, шукаючи свого кота, підібрала на вулиці кицю, стерилізувала її і та тепер дружньо живе з її домашньою кішечкою. Вона дякувала захисникам тварин, "благословила" Марсікове можливе прилаштування... а в разі "форс-мажору", мала забрати. На слова "кіт" і "коханий", яким Ви називали свого котика, наш не реагує...
6) Оксана, Ви сказали, що Ваш котик втік з квартири, коли Ви переїхали з особняка. Таке буває. Вам потрібно було дати об'явки у старому районі, де Ви жили раніше. А Ви, взагалі, давали пошукові, хоча б де, оголошення?
7) Оксана, я "на автоматі" дала Вам телефон Володимира, господаря і друга нашого котика... А тепер у мене болить серце. Я переживаю за кота. Я не хочу щоб він зазнавав ще якихось стресів. Я ж його не просто "спихнула", а від серця відірвала. Чоловік і донька сказали, що заберем і нікому не віддаватимемо, якщо йому щось там не підійде. І господарі не віддадуть кота, якщо б, навіть, на колінях перед ними... Думаю, не вартує травмувати спецоглядинами ні кота ні ту сім'ю. Тим більше, що Ви вказали Володі по телефону особливу прикмету вашого кота (зуб) і вона не співпала, у Марсіка-Патріка зовсім не такі зуби, як у Вашої згуби. Вони люди гостинні... приймуть. Але не дурні. Перевірять паспорт, попросять наперед фото Вашого "коханого" кота, сфотографують Вас, про всяк випадок...))), тому, що цей кіт дорогий їм, тому, що на чорних котів часом полюють недобрі люди.
_____________________________ Забагато написала? Ой, жалкую я тепер, що не відкрила Марсіку-Патріку окрему тему, щоб хронологічно описувати всі його зміни, досягнення і прибамбаси. Та його досягнення значно більші, ніж можна передати словами...
_______________________________________________
Оксана, щиро Вам співчуваю, бо знаю. що таке втрачати. Відкрийте тут тему на свого котика у "загублених". Бажано, з реальним фото. Зробляться перепости і раптом... А якщо він десь на вулиці? Волонтери Вам підкажуть тоді... І...я радила б Вам взяти до дому котика з вулиці і Вам відразу стане легше. А краще - двох! :ax:
І чому мого чемного Тішку ніхто не шукає? Добрим і дбайливим людям я б віддала! І вони не пошкодували б... ех!
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Коти з ЛКП - фото

Сообщение aniaf » 02 апр 2013, 21:10

Півторарічний котик Марсік продовжує дивувати і доросле і недоросле населення сім'ї!) Бігає за ногами, шаленіє, дуріє!!! І малий і господиня в захваті, бавляться з ним! А господар в захватіі від нього і від них!))))))) Каже: "він якийсь у вас не такий був". Бачив би він, який він був до нас.) Одним словом, я вже писала десь там в темі про кошенят з ЛКП, що він "скошенячився" з Греєю... а, виявляється, що він абсолютно не відкрив свій ресурс... він хотів бути єдиним котом, і просто поблажливо терпів всіх... бідний котик... був. І, нарешті, він є тим, ким завжди хотів бути. Завтра господар буде у Львові, попросив Марсіку замовити "тої, що зірочками, Йозери, бо Марсік її дуже любить", бо "Марсіку ми хочем тільки найкраще, кажіть, що ще таке він любить..." і т.д. Приємно чоловіку з роботи додому повертатись, таку атмосферу створив наш патріцио-марсячий. Я щаслива за нього!!!
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Коти з ЛКП - фото

Сообщение aniaf » 19 июн 2013, 00:29

Це той котик, якому потрібно було, перед навіть дуже недалекою дорогою, давати "Кот Баюн", інакше б не доїхав би через свій стресище... Коли ми з Наталею (альбою) віддали Марсіку-Патріку на виховання собачку viewtopic.php?f=180&t=47758&hilit=+%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%96%D0%BA , він, за власним бажанням, розширив межі і сферу свого впливу.))) Раніше господар не міг допроситися кота побути поряд з ним, коли йому доводилось щось робити біля машини на подвір'ї. Марсік виглядав з дверей будинку, міг навіть підбігти на мить і... назад - ДО ДОМУ!!! Але коли Марсік впевнився, що він свій назавжди, то почав застрибувати в машину господаря сам, щоб просто посидіти в ній, подумати), скласти плани), намагаючись при тому не пустити в автівку нову свою подружку і, по сумістництву, підлеглу) - собачку Тою.
Изображение
А багажник став імпонувати йому як кігтеточилка). Тоєчка дуже любить свого шефа і намагається у всьому його слухатись, а щоб побути спокійно поряд з любимим начальником, вона підповзає до нього по-пластунські, повільно - тоді отримує дозвіл полюбоватись чорним чудом впритул і, навіть, деколи лизнути пару раз.)))
Изображение
"Тоя, навіть і не мрій! ТУТ і ТАКЕ можу робити тільки я!!!"
Изображение
Изображение
"Ну от, тілько но приліг, щоб відпочити від "трудів праведних", так вже й чую: "Марсік-Марсік, ну чого ти на підлозі розлігся, хіба кращого місця нема?" А ще кажуть, що я газда)! Раз газда, то де хочу, там і кладу свій жирок, тим більше в таку жару!"

"Газда", по-діловому, навів лад на власному подвір'ї - повідганяв "зайвих" сусідских котиків, а парочці дружбаків він подарував "пропуск" і свою прихильність!
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Коти з ЛКП - фото

Сообщение aniaf » 14 авг 2013, 23:39

(Патрік з ЛКП)
Нема часу шукати по електронних носіях фотки, які "з'їв" радікал, тому одне свіже:
МАРС-газда)
Изображение
"Народ, у мене тут стільки котячої трави! І якого милого мені у Львові її в стаканчику подавали? Приїжджайте - пригощу!"
Якщо чесно, ми інколи за ним так сумуємо! Але, всеодно, йому там краще. Він любить свою родину і свою головну роль в ній!)
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Коти з ЛКП - фото

Сообщение sola » 19 ноя 2013, 10:14

Ніхто вже і не згадує про цих котиків, а вони все ще є

Кутузов поїхав на ПМЖ в село, в родину, де крм нього ще 10 котів
Віктор федорович помер від раку підшлункової

Сірко живе на перетримці в мене
Люся живе на перетримці в Ліди

Рахмет живе на платній перетримці
Данило живе на платній перетримці

(порахуйте, скільки мейнкунів могли би купити собі Марта і я, які оплачуємо вже другий рік перетримки для Рахмета і Данила! :cf: )
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Коти з ЛКП - фото

Сообщение nickie » 19 ноя 2013, 12:56

чиї давати телефони для піару кожного з них?
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Коти з ЛКП - фото

Сообщение sola » 19 ноя 2013, 18:56

Люсі - Лідин
Рахмета - Мартин

а мої два і так не прилаштуються, так що не тратьте куме, як то кажуть, сил :bh:
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Коти з ЛКП - фото

Сообщение Ліда » 19 ноя 2013, 23:14

В Люсі є своя тема, ось viewtopic.php?f=91&t=43078
067-878-57-05, 063-072-50-39
Аватара пользователя
Ліда
 
Сообщения: 944
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 13:18

Re: Коти з ЛКП - фото

Сообщение aniaf » 24 дек 2013, 18:30

Марсік(Патрік) тепер вже не жовківський кіт. Майже три тижні, як він зі свєю дорогою сім'єю переїхав з львівщини на рівенщину у свій рідний затишний дім. Переїхала з ним і його подружка Тоя: viewtopic.php?f=94&t=47758&p=802296&hilit=%D1%82%D0%BE%D1%8F#p802296 Марсік і Тоя переїзджали з комфортом, для них спеціально розкладали сідушки авто на двоспальне ліжко, вони мали чудовий огляд і можливість підтримували одне одного в дорозі. Там на них очікував ще один сюприз у вигляді домашнього кота Мурчика. Дипломатичний, товстенький, але шустрий і кмітливий марсіанин в мить ока забув про далекий переїзд і почав налагоджувати нові стосунки. Всі задоволені з того як легко вони подружились. Марсіка там тепер так балують! Родичі господарів Марсіка увесь час повторюють: "Ну як такого кота можна не любити!" Марсікове Его отримує повну гамму задоволень. Не забуває господар, буваючи у Львові, й затаритися для улюбленого кота його улюбленим Кулінезе.
Тепер ми з Марсіком-Патріком інколи спілкуємся ("мур-мяу" і "ма-и-ма-и") по скайпу. Але останнього разу мені здалося, що він хотів нас всіх на деякий час "послати", щоб ми, зі своїми котами і собакою, не заваджали його цікавому новому життю. Фоток є купа - розкидано по флешках. Не мала часу вставляти. Але господар знову обіцяв нову фотосесію... чекаю-не дочекаюсь!
Марсік витягнув щасливий квиток. Він і сам ощасливив своєю присутністю цілу родину. Марсік-Патрік, колись боязкий чорненький львівський хлопчинка, бажає щасливого прилаштування своїм колегам по ЛКП!
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Коти з ЛКП - фото

Сообщение sola » 18 июл 2014, 16:27

Сірко
ИзображениеDSCN6395.JPG
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Пред.

Вернуться в Віддам кішку

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.