Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

КОШЕНЯ ДЖАНГО: ДОМАШНЯ ПЕРЕТРИМКА, ПХ

 
 

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПОРАДИ, ПР, ПХ, ФІНАНСИ

Сообщение Miu-miu » 31 июл 2014, 20:35

*Svetlana* писал(а):
Білосніжка писал(а):Його просвітили лампою, сказали: ворона клюнула, лішая нема.

Цирк. Там, по-моему, все "клюнутые вороной", что эта "волонтер", что ее подруга-врач.


:ca: :ca: :ca: :ay:
Аватара пользователя
Miu-miu
 
Сообщения: 664
Зарегистрирован: 03 окт 2013, 14:31

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПОРАДИ, ПР, ПХ, ФІНАНСИ

Сообщение Білосніжка » 31 июл 2014, 22:47

*Svetlana* писал(а):
Білосніжка писал(а):Його просвітили лампою, сказали: ворона клюнула, лішая нема.

Цирк. Там, по-моему, все "клюнутые вороной", что эта "волонтер", что ее подруга-врач.


:bj: :ay: так і є!
Це той самий лікар, який би Джанго за пару днів вилікував...


Котенята Стеша і Джа, фінансовий звіт липень:

Баланс на 1 липня: плюс 198грн

2.07 50грн від невідомого благодійника в 14:53 через термінал
5.07 30грн від Даші
6.07 60грн від zubakova elena vital'evna)
7.07 161грн за шапку з мого благодійного розпродажу viewtopic.php?f=84&t=54733 від Саламатової Аліни, нік "alinka"
13.07 2 кг Роял Бебі від Олі Синаєвої
15.07 100грн від Екатерини Гуні
16.07 40грн від gorobets' mihaylo yosipovich
ОТРИМАНО: 441грн


43грн Профендер
2грн вітаміни(8 штук) для шорсткі Джанго
360грн за передержку Степашки з 26.06 по 31.07
310грн за передержку Джанго з 1.07 по 31.07
90грн оренда клітки у Лени з 21.06 по 9.07 (Лена Delfa)
118грн ліки
47,7 грн наповнювач глина
8грн 1уп. ватних дисків
130грн консультація лікаря/соскоб/призначення
ВИТРАЧЕНО: 1108,7грн

БАЛАНС НА 1.08: МІНУС 469,7грн
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ПЕРЕДЕРЖКА!

Сообщение Білосніжка » 28 авг 2014, 10:51

Сьогодні я отримала повідомлення від передержки: "Привет. 1 числа я уезжаю и соответственно закрываю передержку 31-го." Все. Я утримаюся від коментарів.
Отже, терміново потрібна адекватна передержка. Недорога або за корм. До себе не можу, чоловік встановив ліміт: 2 кота. Я нічого не можу з цим зробити.
Ситуація по котятам. Потрібно доліковувати та карантинити. Кошка передержки, яка була разом з ними перенесла Кальцевіроз, вони відреагували на це температурою 40 і т.п. В теме можна почитати. Отже, вони є переносчиками кальцевірозу і їх можна лише до кошек зі щепленнями? У Джанго - чорного хлопчика зараз соплі і очі текут. Я думаю, що 3-5 днів фармазіна вирішать цю проблему. Діти перенесли лішай, отримали курс лікування, майже заросли. У Джанго також є вушний кліщ, з яким ми не можемо впоратись Орідермілом. Потрібно буде обробити Адвокатом на холку двічі та відчищати вушка від струп'єв з вазеліновою олією періодично, ІМХО. Такі справи.

Активні, харчуються сухим кормом, лоточок знають, оброблені від паразитів.

:bc: :bc: :bc:

Для репосту на фейсбуці https://www.facebook.com/profile.php?id=100007310491436 дякую!
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО уже на перетримці

Сообщение Білосніжка » 30 авг 2014, 22:01

Сьогодні переїхали на іншу перетримку, Стеша як завжди за Джа, він її захищає, як справжній чоловік)

Изображение

Изображение
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО уже на перетримці

Сообщение Ksy_Don » 31 авг 2014, 12:25

Большие медведики уже!
Ksy_Don
 
Сообщения: 846
Зарегистрирован: 04 апр 2013, 23:36
Откуда: Киев Теремки-1

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО уже на перетримці

Сообщение Білосніжка » 31 авг 2014, 15:14

Ksy_Don писал(а):Большие медведики уже!

Жень, капєц слони!))) Стеху уже піарю, а Джа ще лікується. Час працює проти нас)))
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО уже на перетримці

Сообщение Білосніжка » 31 авг 2014, 18:38

Изображение

Изображение

Изображение


Фінансовий звіт по Стеше і Джа за серпень:

БАЛАНС НА 1.08: МІНУС 469,7грн

Отримано:
Екатерина Гуня(vk) 79грн
Катя купила 5 ампул Тималина для Стеши і Джа, які коштували 39,5грн та переказала нам через Аню перетримку 79грн
Всього отримано: 79грн

Витрачено:
Корм Нутра Мікс 125грн (75грн купила я та 50грн купила Аня - колишня перетримка на Т. Драйзера)
Ліки на лікування мікроспорії обом209грн
Стронгхолд від отодектоза для Джанго 105грн
Перетримка Аня Т. Драйзера 063-234-44-30 600грн
Всього витрачено: 1039грн

Баланс на 1.09.2014: мінус 1429грн

Вчора котенята були відправлені на іншу перетримку, за яку я сплачуватиму самостійно, в вартість перетримки входить корм та наповнювач. Якщо у когось виникне бажання допомогти, гроші будуть зафіксовані в фін. звіті направлені на майбутні щеплення для котят. Дякую!
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПРОСИМО ВАШІ РЕПОСТИ! ПХ!

Сообщение Білосніжка » 02 сен 2014, 13:02

Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПОТРІБНІ ПОРАДИ

Сообщение Білосніжка » 04 окт 2014, 20:37

У нас все погано. Стеша і Джа вже місяць живуть у клітках на перетримці, сьогодні я їх вперше провідала, оскільки на 3 тижні випала з життя через грип/вірус, хз. Вони і на квартирній перетримці були не супер лагідні до людей, ховалися по декілька діб десь на балконі, а зараз просто атас. Підходиш до клітки, воно сидить в кутку, дивиться з під лоба затравлено, шипить. Стресують страшно. За 4 місяці жодного дзвінка, сказати, що опускаються руки, це нічого не сказати. Якщо їх хтось візьме зараз, то 90% поверне назад, бо вони дикі. Я не знаю, що робити. Була думка стерилізувати і випустити, але ж шкода. І зима на носі, і "добрих" людей вистачає.
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПОТРІБНІ ПОРАДИ

Сообщение Кэт » 04 окт 2014, 20:58

Білосніжка писал(а):У нас все погано. Стеша і Джа вже місяць живуть у клітках на перетримці, сьогодні я їх вперше провідала, оскільки на 3 тижні випала з життя через грип/вірус, хз. Вони і на квартирній перетримці були не супер лагідні до людей, ховалися по декілька діб десь на балконі, а зараз просто атас. Підходиш до клітки, воно сидить в кутку, дивиться з під лоба затравлено, шипить. Стресують страшно. За 4 місяці жодного дзвінка, сказати, що опускаються руки, це нічого не сказати. Якщо їх хтось візьме зараз, то 90% поверне назад, бо вони дикі. Я не знаю, що робити. Була думка стерилізувати і випустити, але ж шкода. І зима на носі, і "добрих" людей вистачає.

Белоснежка, не будьте так пессимистичны.
Не читала досконально все страницы. Вроде они у вас болели, были на одной передержке, потом на другой. Может первая была не очень хорошая (извиняюсь, если ошибаюсь) и на малышей не обращали внимания, а переезд на вторую передержкку просто усугубил их состояние?
Они из-за этого в клетке?
Сужу по себе. Такими дикарями я занималась всегда одинаково. Очень много прошли через мои руки и только один остался "дурачком", но он наверно родился таким :ab:
Я никогда их не пихаю ни в переноску, ни в клетку. Всегда в туалет (у кого есть место в ванной - туда). Там есть и где спрятаться, и где в туалет сходить, и где поспать и ловить легко :dc: Заходила постоянно очень много раз НЕ трогая первое время, потом постоянно дотрагиваясь, не обращая внимания нравится это кому-то или нет. И дальше по наезженной схеме. Если вижу идет на контакт, пыталась выпустить, если выпускала и видела обратную реакцию -назад и дальше сначала. Вот так по чуть-чуть. Сначала нападение, потом шипение, потом "дерганье глаз" при виде меня, потом просто недовольный взгляд. А там и контакт пошел. В любом случае всегда пыталась находиться рядом и ненароком дотрагиваться.
А как они там сидят? Хозяйка передержки постоянно с ними контактирует? ИМХО. Если к ним подходить раза два в день (чисто покормить), то даже клетка результата не даст.
И нельзя их выпускать. Мы в ответе за тех, кого приручили. :ab:
Аватара пользователя
Кэт
 
Сообщения: 3766
Зарегистрирован: 04 июл 2009, 15:29
Откуда: Киев

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПОТРІБНІ ПОРАДИ

Сообщение Білосніжка » 04 окт 2014, 21:15

Дякую Вам за відповідь, перетримка масова, там всі в клітках, не буду описувати всі нюанси, я так розумію, що їм потрібна тепла домашня атмосфера і багато уваги.

Чоловік не дозволяє забрати їх додому, у Джанго вушний кліщ і навряд че ми його подолаємо в таких умовах.
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПОТРІБНІ ПОРАДИ

Сообщение Кэт » 05 окт 2014, 13:26

Білосніжка писал(а):Дякую Вам за відповідь, перетримка масова, там всі в клітках, не буду описувати всі нюанси, я так розумію, що їм потрібна тепла домашня атмосфера і багато уваги.

Чоловік не дозволяє забрати їх додому, у Джанго вушний кліщ і навряд че ми його подолаємо в таких умовах.

В этом случае очень сложно социализировать детей(((
А рекламируете где?
А ушки еще лечите?
Я всегда лечу практически одинаково. При ушном клеще соответственно проявляется воспаление уха - отит.
Капли стронхолд или адвокат. Потом обязательно оридермил (спасибо за создание такой мази!!!)) ) в течение десяти дней 2 раза в день. Уши первые три дня не чищу! Потом вычищаю раз в день тампоном внешнюю раковину, внутрь не лезу. Если не особо помогает, все "добиваю" моментомаксом, вроде как дорогое, но я в клиниках отливаю капельки, получается дешево и действенно.
Аватара пользователя
Кэт
 
Сообщения: 3766
Зарегистрирован: 04 июл 2009, 15:29
Откуда: Киев

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПОТРІБНІ ПОРАДИ

Сообщение Кроха » 05 окт 2014, 13:31

Білосніжка писал(а):Дякую Вам за відповідь, перетримка масова, там всі в клітках, не буду описувати всі нюанси, я так розумію, що їм потрібна тепла домашня атмосфера і багато уваги.

Чоловік не дозволяє забрати їх додому, у Джанго вушний кліщ і навряд че ми його подолаємо в таких умовах.


А что же делать в таком случае? Сидя на такой передержке, чуда не случится :ac: Может, по соцсетям побросать просьбу о передержке? С описанием всех нюансов? Жалко кошек и Вас, Настя, тоже - время идет, ситуация не движется. Да уж, хорошая передержка - это такой дефицит :ac:
Настя, а кого-то одного муж тоже не разрешит взять?
Кроха
Старожил
 
Сообщения: 6837
Зарегистрирован: 05 апр 2009, 15:23

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПОТРІБНІ ПОРАДИ

Сообщение *Svetlana* » 05 окт 2014, 13:44

На такой передержке ситуация только усугубится и ничего в лучшую сторону не изменится. Пристроить без лечения и социализации не стоит и пытаться. Их бы к Алене (Алёна_Киев), у нее все очень быстро социализируются, но у нее уже сидит такое же чудо в ванной. Попросите девочек разместить по группам в соцсетях, спросите у соседей, сотрудников, может быть хоть одному из двоих повезет.
Аватара пользователя
*Svetlana*
 
Сообщения: 3761
Зарегистрирован: 15 ноя 2012, 22:31
Откуда: Киев

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПОТРІБНІ ПОРАДИ

Сообщение Білосніжка » 06 окт 2014, 12:00

Кэт писал(а):В этом случае очень сложно социализировать детей(((
А рекламируете где?
А ушки еще лечите?
Я всегда лечу практически одинаково. При ушном клеще соответственно проявляется воспаление уха - отит.
Капли стронхолд или адвокат. Потом обязательно оридермил (спасибо за создание такой мази!!!)) ) в течение десяти дней 2 раза в день. Уши первые три дня не чищу! Потом вычищаю раз в день тампоном внешнюю раковину, внутрь не лезу. Если не особо помогает, все "добиваю" моментомаксом, вроде как дорогое, но я в клиниках отливаю капельки, получается дешево и действенно.


В контакте в групах Доброта, Страна помощь животным і т.д. По дошках оголошень. Я привезла на перетримку відлитий стронгхолд для Джанго в шприце місяць тому, обробили його перед моїм приїздом в минулу суботу :dy: Моментомакс візьму на озброєння, дякую.
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПОТРІБНІ ПОРАДИ

Сообщение Білосніжка » 06 окт 2014, 12:06

Кроха писал(а):А что же делать в таком случае? Сидя на такой передержке, чуда не случится :ac: Может, по соцсетям побросать просьбу о передержке? С описанием всех нюансов? Жалко кошек и Вас, Настя, тоже - время идет, ситуация не движется. Да уж, хорошая передержка - это такой дефицит :ac:
Настя, а кого-то одного муж тоже не разрешит взять?


Іра, у мене враження, що я мучаю їх, а вони мене. І все. Я боюсь по соц мережах, не ставлю на порядність першої ліпшої людини вконтакте, нам і так катастрофічно не щастить.
У нас не своя квартира, тому тут без варіантів. Це останні тварини, якими я займаюся сама, бо я не можу нічого для них зробити. До себе не візьму, перетримку не знайти. Буду допомагати грошима волонтерам/ффф, а зараз ми з котами просто мучаємо один одного протягом чотирьох місяців.
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ПОТРІБНІ ПОРАДИ

Сообщение Білосніжка » 06 окт 2014, 12:11

*Svetlana* писал(а):На такой передержке ситуация только усугубится и ничего в лучшую сторону не изменится. Пристроить без лечения и социализации не стоит и пытаться. Их бы к Алене (Алёна_Киев), у нее все очень быстро социализируются, но у нее уже сидит такое же чудо в ванной. Попросите девочек разместить по группам в соцсетях, спросите у соседей, сотрудников, может быть хоть одному из двоих повезет.


Светлана, дякую. Немає кого просити/спитати. Вся надія на те, що знайду перетримку тут.

ШУКАЮ ВІДПОВІДАЛЬНУ, ПОРЯДНУ ДОМАШНЮ ПЕРЕТРИМКУ З НЕСКЛАДНИМ ЕЛЕМЕНТАРНИМ ЛІКУВАННЯМ І СОЦІАЛІЗАЦІЄЮ ДЛЯ ДВОХ КОТЕНЯТ 6 МІСЯЦІВ. ЗАРАЗ МИ ПЛАТИМО 1000ГРН НА МІСЯЦЬ ЗА 2, ВКЛЮЧНО З КОРМОМ І НАПОВНЮВАЧЕМ. БІЛЬШЕ Я НЕ ПОТЯГНУ. БУДУ ВДЯЧНА ЗА БУДЬ-ЯКУ ДОПОМОГУ, ПОРАДИ, РЕПОСТИ:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100007310491436 (не знаю, як дати посилання на сам пост)
http://m.vk.com/wall19782246_3925


:bc: :bc: :bc:
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ДОМАШНЯ ПЕРЕТРИМКА

Сообщение julia2222 » 07 окт 2014, 08:05

Ещё вчера зашла в тему, до сих пор под впечатлением. Несколько сообщений писала, но удаляла, так как не читабильно получается. Блин, ну что это за передержки такие, где коты в клетке сидят. :cm: Настя, не падайте духом. Ищите нормальную передержку, уговаривайте друзей, знакомых взять на время котиков. У большинства из нас были такие ситуации, главное двигаться, искать варианты, стучать "во все двери". По поводу стерилизации, то, мне кажется, ещё рано, особенно котика пока нельзя кастрировать, Он ещё очень молоденький. Кстати, у меня парочка была такая же. Я так переживала, как же их можно разлучить, но расставание прошло абсолютно безболезненно. Девочку взяли в семью, она поняла, что теперь ей нужно друга выбирать из людей, и выбрала хозяина, а мальчик тоже не скучал, он остался в компании пушистиков и не переживал особо. Так что, сейчас, главное, найти хороший временный дом для котеек с людьми, любящими животных, чтобы они ЖИЛИ нормальной котячей жизнью, а не существовали в клетке. Удачи Вам, Настя, буду держать кулачки за ваших котиков.
julia2222
 
Сообщения: 1049
Зарегистрирован: 11 май 2010, 16:27
Откуда: Киев

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ДОМАШНЯ ПЕРЕТРИМКА

Сообщение Білосніжка » 23 окт 2014, 10:03

Актуально, шукаємо домашню перетримку з соціалізацією. :bc: 18.10 котята були стерилізовані.
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ДОМАШНЯ ПЕРЕТРИМКА

Сообщение meta » 15 ноя 2014, 15:54

яка наразі терміново потрібна допомога?
оновіть будь-ласка тему

з повагою, meta
Аватара пользователя
meta
Старожил
 
Сообщения: 9226
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:00

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ДОМАШНЯ ПЕРЕТРИМКА

Сообщение meta » 15 ноя 2014, 15:54

яка наразі терміново потрібна допомога?
оновіть будь-ласка тему

з повагою, meta
Аватара пользователя
meta
Старожил
 
Сообщения: 9226
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:00

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ДОМАШНЯ ПЕРЕТРИМКА

Сообщение Білосніжка » 15 ноя 2014, 16:03

Шукаємо домашню перетримку і ПХ для хлопчика Джанго, дівчинка Стеша поїхала до бабулі, яка її на мене збагрила, назовсім чи до пристройства, покаже час.
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: КОТЕНЯТА СТЕША І ДЖАНГО: ДОМАШНЯ ПЕРЕТРИМКА

Сообщение meta » 15 ноя 2014, 16:19

Білосніжка писал(а):Шукаємо домашню перетримку і ПХ для хлопчика Джанго, дівчинка Стеша поїхала до бабулі, яка її на мене збагрила, назовсім чи до пристройства, покаже час.



Пропоную тоді створити НОВУ тему конкретно за цими запитами, з лінком на стару, тобто цю тему
Так відгук буде більш жвавий

А цю темку перенесемо в пророблені
Аватара пользователя
meta
Старожил
 
Сообщения: 9226
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:00

Re: КОШЕНЯ ДЖАНГО: ДОМАШНЯ ПЕРЕТРИМКА, ПХ

Сообщение Білосніжка » 15 ноя 2014, 16:26

Ок, тоді перенесіть будь-ласка цю в "проделанные", а я по свободі створю нову. Дякую.
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Re: КОШЕНЯ ДЖАНГО: ДОМАШНЯ ПЕРЕТРИМКА, ПХ

Сообщение meta » 15 ноя 2014, 16:56

Білосніжка писал(а):Ок, тоді перенесіть будь-ласка цю в "проделанные", а я по свободі створю нову. Дякую.


Перенесла. Нема за що)
Аватара пользователя
meta
Старожил
 
Сообщения: 9226
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:00

Пред.

Вернуться в Проделанная работа

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 19

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.