Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Конкурс на директора КП Лікарня ветеринарної медицини

 
 
Раздел предназначен для анонсирования и освещения мероприятий зоозащитного движения в Украине и за рубежом, в т.ч. с участием наших форумчан. Напоминаем, что Администрация не всегда согласна с проводимыми мероприятиями, освещаемыми в данном разделе.

Модераторы: Манула, Управляющий, ФинКом

Правила форума
[UA-VET] - отметка, размещаемая в заголовке темы о мероприятии, которое организовано форумом или официально поддерживается форумом
О том как получить поддержку Вашей акции форумом, читайте О темах в разделе мероприятия и поддержке их форумом

Конкурс на директора КП Лікарня ветеринарної медицини

Сообщение alexuaadmin » 10 июн 2017, 22:53

Мою кандидатуру погоджено до складу конкурсної комісії по обранню керівників комунальних підприємств, підпорядкованих Департаменту міського благоустрою та охорони природного середовища. Безперечно найвідповідальніша частина роботи до якої наша громадська організація "Форум ЮА-ВЕТ" йшла багато років. Розпочавши громадський контроль та повністю приймаючі участь у всіх етапах реорганізації 3-х комунальних підприємств м.Києва, що займаються питаннями тварин - настав етап обрання керівника об'єднаного КП Київська міська лікарня ветеринарної медицини". Головна мета - реально діючє комунальне підприємство на чолі якого стоїть фахова людина, менеджер із комплексною стратегією, баченням розвитку та бажанням вирішення багатьох питаннь, що тривалий час хвилюють зоозахистніиків та громаду міста.
Відповідно конкурс повинен проходити прозоро та відкрито. Із максимальним поширенням інформації серед громади Києва аби якомога більше людей, які дійсно хочуть змін, мали можливість прийняти в ньому участь. Це основна запорука всім ризикам.
Оголошення про початок прийому документів від кандидатів на посаду директора КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» має бути опубліковане 12 червня на офіційному сайті міської влади.
Тож прошу поширювати інформацію та максимально корректно та конструктивно підходити до всіх конкурсних процесів.
П.С.: Від громадськості Антикорупційна рада погодила до складу конкурсної комісії Олексія Коваленко (Форум допомоги тваринам UA-VET) та Катерина Андрєєва (ГО «Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам «Антикорупційна ініціатива»)
#ЗмынамБути #РПРКиїв #ФорумЮАВЕТ
http://korupcii-v-kyevi.net/news/12-chervnya-startu%D1%94-konkurs-na-posadu-ker%D1%96vnika-stolichno%D1%97-komunal-no%D1%97-veterinarno%D1%97-l%D1%96karn%D1%96
С уважением, Алексей Коваленко.

"Мы всегда даем Вам шанс все исправить самостоятельно."
Администрация.
Аватара пользователя
alexuaadmin
Администратор
 
Сообщения: 3569
Зарегистрирован: 04 апр 2009, 16:33
Откуда: Киев

Вернуться в Мероприятия

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.
cron