«оотовары дл¤ кошек, собак. «оомагазин.
«оо–еформа - изменени¤ уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Пікетування «Новий шанс дельфінам!» – 20 травня 2014 р, Київ

Раздел предназначен для анонсирования и освещения мероприятий зоозащитного движения в Украине и за рубежом, в т.ч. с участием наших форумчан. Напоминаем, что Администрация не всегда согласна с проводимыми мероприятиями, освещаемыми в данном разделе.

Модераторы: Манула, Управляющий, ФинКом

Правила форума
[UA-VET] - отметка, размещаемая в заголовке темы о мероприятии, которое организовано форумом или официально поддерживается форумом
О том как получить поддержку Вашей акции форумом, читайте О темах в разделе мероприятия и поддержке их форумом

Пікетування «Новий шанс дельфінам!» – 20 травня 2014 р, Київ

Сообщение Білосніжка » 19 май 2014, 12:12

Пікетування «Новий шанс дельфінам!» – 20 травня 2014 р., біля Київського апеляційного адміністративного суду, Київ, вул. Московська, 8, корп. 5


Изображение


Що: пікетування засідання суду, на якому розглядатиметься касаційна скарга щодо протиправних дій ТОВ «Подих природи» (власників дельфінарію «Немо»).
Де: м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 5.
Коли: 20 травня 2014 року о 10:00.
Позивач – Прокурор міста Києва, відповідач – Київська міська рада, треті особи – ТОВ «Подих природи», комунальна організація «Київський зоологічний парк загальнодержавного значення».
Приходь і скажи рішуче «НІ!» злочинному бізнесу на тваринах!
Довідка. ТОВ «Подих природи» пов’язане з власниками мережі дельфінаріїв «Немо», які отримують прибутки від жорстокої експлуатації дельфінів та інших морських ссавців по всій Україні та за її межами. Під тиском київських зоозахисників діяльність дельфінаріїв визнана незаконною, однак через корупцію в країні вони продовжують її.
ТОВ «Подих природи» намагається отримати в оренду землю у Київському зоологічному парку загальнодержавного значення терміном на 49 років, а це фактично захоплення землі назавжди. При цьому це фактично підставна фірма, яка не володіє жодним дельфінарієм і жодним дельфіном.
Гендиректор Київського зоопарку Євген Кирилюк підтримує злочинний бізнес на дельфінах, зокрема дельфінотерапію, яка є шахрайством від медицини. Фактично для підтримки проекту ТОВ «Подих природи» його вже вдруге (!) поставили на посаду гендиректора зоопарку. Нагадаємо, що під час свого попереднього керівництва Кирилюк підписав угоду з ТОВ «Країна мрій», у якій прокуратурою було виявлено ряд грубих порушень, що послужило приводом для його звільнення. Для громадськості керівництво зоопарку розповідає казочку про те, що будівництво дельфінарію на його території допоможе вирішити проблеми людиноподібних мавп, які утримуються у кричуще непристосованих умовах.
Ділки намагаються використати в своїх корисливих інтересах територію, що належить державі. 49 років оренди – це загарбання державної землі назавжди і спроба мафіозного зрощення приватного бізнесу та корумпованої комунальної структури. Цю оборудку допомагає пропхнути Київська міськрада – частково через байдужість і невігластво багатьох депутатів, а більшою мірою – через потужне лобі наближених до бізнесу чиновників.
Сьогодні, коли однією з нагальних потреб суспільства є люстрація суддів, ми маємо більше шансів порятувати дельфінів від жорстоких і жадібних ділків та навести лад в земельних справах столиці.
Організатори акції – Спілка вільних журналістів «Природа над усе», Громадянська кампанія «Форум порятунку Києва», ГО «Давайте разом».
Контактна особа:
Віталій Черняховський
Телефони: (044)228-55-33, (068)833-33-33
Веб-сайт: http://www.forumspaskiev.org.ua
E-mail: forumspaskiev@mail.ru

http://www.forumspaskiev.org.ua/databox ... /21583.php
http://www.vita.org.ru/amusement/delfinarii.htm
Аватара пользователя
Білосніжка
 
Сообщения: 367
Зарегистрирован: 06 май 2014, 10:51
Откуда: Київ, Оболонський район

Вернуться в Мероприятия

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.