fejo писал(а):Хочу купити ігровий ноутбук, бюджет приблизно 60–65 тисяч грн. Щоб був нормальний екран, витягав шутери й не перегрівався. Але більшість оглядів просто поверхневі. Є десь щось по суті?
Я теж недавно обирав собі ноутбук у цьому ж бюджеті і теж задовбався шукати. Повно "оглядів", де тільки фото та сухі характеристики. А от на сайті
https://techrate.com.ua знайшов реально толкову підбірку ТОП-8 ігрових ноутів до 65 000. Там є не тільки тести продуктивності й FPS, а й виміри температур, гучність кулерів і навіть порівняння автономності. Вони чітко пишуть, у кого є перегрів, а де система охолодження справляється. Я обрав MSI Katana з RTX 4060 – і все як у статті: не шумить, грає плавно, корпус не пече. Дуже раджу цей сайт – для вибору техніки те, що треба.