Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Оболонці допоможіть обробити від паразитів цуценят!

 
 

Модераторы: Управляющий, ФинКом

Правила форума
Если Вы видите на форуме ТОЛЬКО этот раздел и никакой более, значит Вам необходимо срочно провести работу над ошибками.
Если Вы видите и другие разделы - значит эти правила не для Вас.

В Ваш адрес неоднократно было отправлено письмо с просьбой решить вопрос. Но до этого момента, Вы так ничего и не предприняли.
Исправьте информацию в своих темах, напишите недостающие отчеты или откорректируйте их в соответствии с рекомендациями Администрации.

Не пытайтесь связаться с Администрацией через ЛС или по телефону. Это не даст результата.
  • Если Вы исправили свои темы, нажмите на кнопку "пожаловаться на это сообщение" и укажите, что Вы исправили ошибку. Тогда модератор в кратчайшие сроки проанализирует Вашу тему.
  • Также Вы можете написать в Помощник UA-Vet заявку на то, что Вы исправили ошибки (реакция на это будет более длительной).
  • Если Вы считаете, что Вас ошибочно ограничили в доступе, создайте заявку через Помощник UA-Vet, где кратко опишите ситуацию и не забудьте указать свой ник.

Оболонці допоможіть обробити від паразитів цуценят!

Сообщение ryna » 12 апр 2010, 15:32

Ситуція така - пішла купити продуктів і знайшла на будівництві цуценят. Їм трохи більше місяця, поруч бігає мамка і зграя дорослих собак. Мамку і дорослих я боюсь - все ж я кошатниця...
Потрібна допомога, щоб пропірантелити і профронтлайнити малих, можливо, через днів три допомогти відловити хоча б частинами для прилаштування.
Скільки цуценят - не знаю, не здивуюсь, якщо там виявиться кілька виводків.
067 866 7070, Катерина
про моїх тварин охочі можуть прочитати тут
http://kademch.livejournal.com/
Аватара пользователя
ryna
Старожил
 
Сообщения: 2386
Зарегистрирован: 21 апр 2009, 20:01

Re: Оболонці допоможіть обробити від паразитів цуценят!

Сообщение eurolarik » 13 апр 2010, 09:48

Готова составить компанию (вечером или в четверг с утра). Есть пол-флакона Пирантела и Фронтлайн. Заодно могу сфоткать и кинуть в интернет. Собак тоже побаиваюсь :ah:
Животные помогают нам стать людьми.
Аватара пользователя
eurolarik
Старожил
 
Сообщения: 3998
Зарегистрирован: 16 май 2009, 02:55
Откуда: Киев, Оболонь.

Re: Оболонці допоможіть обробити від паразитів цуценят!

Сообщение Tunchik » 13 апр 2010, 10:12

Вы же помните, что пирантел только против круглых гельминтов?
Аватара пользователя
Tunchik
 
Сообщения: 476
Зарегистрирован: 17 июл 2009, 09:57
Откуда: Киев

Re: Оболонці допоможіть обробити від паразитів цуценят!

Сообщение lorik13 » 13 апр 2010, 10:51

Катя, можу допомогти ввечері після роботи. Можу купити щось недороге від глистів та блох, в приміщенні, де знаходиться мій офіс, є ветеринарна аптека. Що саме?
lorik13
Старожил
 
Сообщения: 1436
Зарегистрирован: 23 ноя 2009, 11:34

Re: Оболонці допоможіть обробити від паразитів цуценят!

Сообщение eurolarik » 13 апр 2010, 11:06

Tunchik писал(а):Вы же помните, что пирантел только против круглых гельминтов?

Неее, я помню только, что маленьким рекомендуют давать пирантел три дня подряд (по кубику на кг веса? у меня недетский), и что обычно в них живут аскариды :ah: Советы и рекомендации приветствуются :ab:
Животные помогают нам стать людьми.
Аватара пользователя
eurolarik
Старожил
 
Сообщения: 3998
Зарегистрирован: 16 май 2009, 02:55
Откуда: Киев, Оболонь.

Re: Оболонці допоможіть обробити від паразитів цуценят!

Сообщение ryna » 13 апр 2010, 11:53

lorik13 писал(а):Катя, можу допомогти ввечері після роботи. Можу купити щось недороге від глистів та блох, в приміщенні, де знаходиться мій офіс, є ветеринарна аптека. Що саме?

lorik13, дякую!
Я вчора зайшла на сусідній масив, а сьогодні сиджу і плачу від безнадії... Собак тьма...
Руки опускаються...
Будівництво огороджено щільним парканом, потрапити туди можна перелізши через ворота... хтось цуценят годує і вони підходять до воріт, але на моє м'ясо не відреагували, сиділи в глибині території...
Пірантел я куплю, фронтлайну трохи маю...
я сьогодні вдень ще раз туди підійду оцінити ситуацію і вирішимо що робити...
про моїх тварин охочі можуть прочитати тут
http://kademch.livejournal.com/
Аватара пользователя
ryna
Старожил
 
Сообщения: 2386
Зарегистрирован: 21 апр 2009, 20:01

Re: Оболонці допоможіть обробити від паразитів цуценят!

Сообщение Tunchik » 13 апр 2010, 14:39

Купите празицид суспензию для щенков - недорого и эффективно.
Пирантел дозировка не по кубику на кг веса точно. Я им не пользуюсь, с ходу дозировку не назову.
Повторите празицид через 10 дней.
Аватара пользователя
Tunchik
 
Сообщения: 476
Зарегистрирован: 17 июл 2009, 09:57
Откуда: Киев

Re: Оболонці допоможіть обробити від паразитів цуценят!

Сообщение ryna » 13 апр 2010, 16:00

Tunchik писал(а):Купите празицид суспензию для щенков - недорого и эффективно.
Пирантел дозировка не по кубику на кг веса точно. Я им не пользуюсь, с ходу дозировку не назову.
Повторите празицид через 10 дней.

ДЯкую за пораду, але празицид є антигельмінтиком широкого спектру дії, а це означає, що вуличні заглистовані цуценята можуть померти разом із глистами.
Пірантел безпечний (до речі, доза - 0,1 мл на 100 грам ваги тварини), бо навіть від передозу цуцикам нічого не буде...
Три дні пірантелу (або хоч день принаймні), за тиждень уже можна буде дати щось із широкого спектру.
Система відпрацьована волонтерами не перший рік і з усіх мені відомих є найбезпечнішою для вуличних заглистованих тварин...
Сьогодні була біля цуциків - бачила два виводки, налила кефіру, але вони так і не підійшли їсти, перелазити через ворота побоялась, бо десь там мала бути мамка.
У четвер обіцяла допомогти мені Лариса Янівна, вона досвідчена і не раз кусана собачниця, тож мені не соромно буде кинути її там напризволяще, якщо почнуть гавкати дорослі. :ah: Я боюсь незнайомих собак...
Не знаю чи вийде малих обробити на місці, враховуючи те, що вони не йдуть до рук, а на будівництві є де сховатися. Якщо можна буде когось зловити, то зловимо з ЛЯ, а там видно буде що далі робити.
про моїх тварин охочі можуть прочитати тут
http://kademch.livejournal.com/
Аватара пользователя
ryna
Старожил
 
Сообщения: 2386
Зарегистрирован: 21 апр 2009, 20:01

Re: Оболонці допоможіть обробити від паразитів цуценят!

Сообщение Vetasha » 13 апр 2010, 21:39

Кать, могу подогнать 2 флакона Празицида для щенков (1 мл на 3 кг) для повторной дегельминтизации через 10-14 дней.
Vetasha
 
Сообщения: 161
Зарегистрирован: 14 июн 2009, 09:13

Re: Оболонці допоможіть обробити від паразитів цуценят!

Сообщение Tunchik » 13 апр 2010, 21:53

ryna писал(а):ДЯкую за пораду, але празицид є антигельмінтиком широкого спектру дії, а це означає, що вуличні заглистовані цуценята можуть померти разом із глистами.
Пірантел безпечний (до речі, доза - 0,1 мл на 100 грам ваги тварини), бо навіть від передозу цуцикам нічого не буде...
Три дні пірантелу (або хоч день принаймні), за тиждень уже можна буде дати щось із широкого спектру.
Система відпрацьована волонтерами не перший рік і з усіх мені відомих є найбезпечнішою для вуличних заглистованих тварин...

Делайте как знаете. Если Вы считаете, что пирантел безопасен, а празицид - нет и прочее, и прочее. Не вижу смысла дальше что-либо советовать.
Аватара пользователя
Tunchik
 
Сообщения: 476
Зарегистрирован: 17 июл 2009, 09:57
Откуда: Киев

Re: Оболонці допоможіть обробити від паразитів цуценят!

Сообщение illaria » 13 апр 2010, 22:01

На празицид в приюте ни разу отрицательной реакции не было, даже у маленьких щенков.
Аватара пользователя
illaria
Старожил
 
Сообщения: 8214
Зарегистрирован: 05 апр 2009, 20:15
Откуда: Киев, Оболонь

Re: Оболонці допоможіть обробити від паразитів цуценят!

Сообщение ryna » 13 апр 2010, 22:44

Vetasha писал(а):Кать, могу подогнать 2 флакона Празицида для щенков (1 мл на 3 кг) для повторной дегельминтизации через 10-14 дней.


Візьму, велике спасибі!
Тільки мені спочатку треба впевнитись, що цуценят реально буде відловити... У четвер знатиму...
про моїх тварин охочі можуть прочитати тут
http://kademch.livejournal.com/
Аватара пользователя
ryna
Старожил
 
Сообщения: 2386
Зарегистрирован: 21 апр 2009, 20:01

Re: Оболонці допоможіть обробити від паразитів цуценят!

Сообщение ryna » 13 апр 2010, 22:51

illaria писал(а):На празицид в приюте ни разу отрицательной реакции не было, даже у маленьких щенков.


Я мала на увазі не те, що празицид може викликати небезпечні наслідки, а те, що масова загибель гельмінтів може спровокувати сильну інтоксикацію і т.д. Тому і виганяю спочатку круглих гельмінтів, а потім уже інших. Це поширена практика серед волонтерів...
До речі, навчила мене цьому Руся, за що їй величезне спасибі!
про моїх тварин охочі можуть прочитати тут
http://kademch.livejournal.com/
Аватара пользователя
ryna
Старожил
 
Сообщения: 2386
Зарегистрирован: 21 апр 2009, 20:01

Re: Оболонці допоможіть обробити від паразитів цуценят!

Сообщение ryna » 14 апр 2010, 15:30

Сьогодні сама ходила у розвідку. Перелізла через ворота, цуценята відразу поховались у численні нори під вагончиками, дошками і всіляким сміттям, натомість вискочила мамка - мене за секунду звідти здуло вітром... Будівництво заморожене - жодної живої людської душі.
Обробити цуциків на місці нереально...
Завтра сподіваюсь підійти туди з Ларисою Янівною - хай вона оцінить ситуацію...
Наразі все виглядає песимістично...
про моїх тварин охочі можуть прочитати тут
http://kademch.livejournal.com/
Аватара пользователя
ryna
Старожил
 
Сообщения: 2386
Зарегистрирован: 21 апр 2009, 20:01

Re: Оболонці допоможіть обробити від паразитів цуценят!

Сообщение ryna » 15 апр 2010, 14:29

Сьогодні з Ларисою Янівною із Захисту ходили до цуценят. Знайшли охоронців будівництва. Охорона категорично на територію не пускає, цуценят ловити відмовляється, бо, мовляв, дикі, телефон начальства не дає, а вивішені на щитку телефони не чинні.
Підемо завтра, можливо, домовимося з іншою зміною і хоч когось спробуємо зловити.
Серце розривається, коли думаю про них, але наразі нічого вдіяти не можу.
Модераторів прошу відправити цю тему в Неактуальні, бо допомога в обробці цуценят не потрібна, а відловлювати спробуємо ми з ЛЯ.
Зі слів охоронців, вони годують цих цуциків, але води їм ніхто крім нас не налив.
про моїх тварин охочі можуть прочитати тут
http://kademch.livejournal.com/
Аватара пользователя
ryna
Старожил
 
Сообщения: 2386
Зарегистрирован: 21 апр 2009, 20:01


Вернуться в Неактуальные темы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.