Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Де діти сороченя

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Де діти сороченя

Сообщение Галина Михайловна » 21 май 2014, 10:59

Таня знайшла мале сороченя.Літати не вміє, сидить у неї в коробці в шафі, а навколо 4 собаки.Що робити? Де діти? Тел.0630290017 Тетяна
Галина Михайловна
 
Сообщения: 504
Зарегистрирован: 14 июл 2011, 16:29

Re: Де діти сороченя

Сообщение sola » 21 май 2014, 21:29

Галина Михайлівна, ну, Ви так ніби й не рідна!
Ми ж вже тут неодноразово писали, що в нас є знайомий орнітолог Віктор, який помагає птахам так само, яки ми з Вами котикам і песикам.
Віктор бере до себе птахів, причому в нього вони живуть у велетенських вольєрах, з деревами і кущами, тобто потім мають можливість повернутися на свободу.
Телефон не виставляю у вільний доступ, але завжди готова поділитися. Наташа теж має його номер, може завжди дати.

П.С. Віктор тільки принципово не бере звичайних (сизих) міських голубів. Щодо них у нього своя теорія є.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Де діти сороченя

Сообщение Галина Михайловна » 22 май 2014, 10:03

Та я про нього читала, але думала, що він тільки надає консультації.Дякую,Оля за Ваш дзвінок, Таня в захваті, вона сьогодні вже везе до нього двох, бо вчора знайшла ще одне, мале, не знаю. чи їсть само чи не їсть.Дуже дякую, люди!!!! :cp: :cv:
Галина Михайловна
 
Сообщения: 504
Зарегистрирован: 14 июл 2011, 16:29

Re: Де діти сороченя

Сообщение Галина Михайловна » 22 май 2014, 13:53

Таня дуже задоволена!!Віддала, він їй сподобався.Просить передати Олі низький уклін і подяку!ДЯКУЄМО,ОЛІЧКА!!!ВСІХ ВАМ БЛАГ!!!! :aj: :aj: :aj:
Галина Михайловна
 
Сообщения: 504
Зарегистрирован: 14 июл 2011, 16:29

Re: Де діти сороченя

Сообщение cay.pollard » 22 май 2014, 22:12

Галина Михайлівна, а це не можуть бути зльотки? бо якщо так - ви ще можете з Танєю знайти пару десятків(((
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Де діти сороченя

Сообщение cay.pollard » 27 май 2014, 21:58

думаю, цих сороченят вже нема сенсу вертати, але виставляю лінк на дуже розумну статтю щодо зльотків. я колись теж не знала щодо них, а це помилка всіх, кому шкод тварин - хапати їх. почитайте

http://www.moscowzoo.ru/get.asp?id=C125
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35


Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 15

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.