Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Їжак(хворий?, замучений?)що робити?

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Їжак(хворий?, замучений?)що робити?

Сообщение Marianka » 10 май 2014, 20:06

Підійшов до мене хлопчина на площадці коло дому, сказав що ще вчора забрав їжака в дітей, які катували його та бавились ним.Спершу я сказала, щоб він відпустив його, але потім він пояснив, що з радістю, та з ним щось не те. Те що я побачила:Їжак лежить в коробці в позі, як на мене не природній для такої тваринки(як на фото), дихає дуже важко, не ритмічно(в мене склалось враження що через раз). Що робити, куди везти? Що порадити хлопцю?
Изображение
Marianka
 
Сообщения: 265
Зарегистрирован: 07 мар 2013, 15:32

Re: Їжак(хворий?, замучений?)що робити?

Сообщение evazlata » 10 май 2014, 20:12

Пишу в пп
evazlata
 
Сообщения: 1297
Зарегистрирован: 21 сен 2009, 22:15

Re: Їжак(хворий?, замучений?)що робити?

Сообщение cay.pollard » 10 май 2014, 22:17

щодо їжаків не знаю, але коли гризун лежить в такій позі - йому зазвичай вже не допомогти. в таких тваринок рефлекс - тримати підборіддя і живіт до землі. (в їжака ще згортатися). думаю йому реально дуже погано
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Їжак(хворий?, замучений?)що робити?

Сообщение Marianka » 11 май 2014, 14:14

Помер....
Marianka
 
Сообщения: 265
Зарегистрирован: 07 мар 2013, 15:32

Re: Їжак(хворий?, замучений?)що робити?

Сообщение larik » 12 май 2014, 10:14

Підійти на площадку , запитатися в дітей хто з їжачком бавився і показати що вони його до смерті замучили. Діти, б...ь, цветы жизни.
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53


Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 13

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.