Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Загубилася собака, бігль

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Re: Загубилася собака, бігль

Сообщение irukandji » 25 фев 2014, 22:10

пробачте звісно, але я наразі не розумію чому таке різко-негативне ставлення до господарів.
наскільки я зрозуміла зі слів співробітника, то факти наступні: собака коли гуляла з донькою господарів, була викрадена циганами...потім собаку знайшли...і через певний час вона загубилася на полюванні. господарі шукали її і в Рахові і в ближніх селах...пізніше знайшли собаку у Львові вже прилаштовану. зараз хочуть повернути її.
принаймні так в даний момент розумію ситуацію я, зараз ще чекаю розмови з Анею, може стане відомо більше фактів, тоді і можна буде робити решту висновків.

або якщо хтось з вас має більше даних по цій темі - буду дуже вдячна!
:ab:
Последний раз редактировалось irukandji 25 фев 2014, 22:26, всего редактировалось 1 раз.
0664699401 - Дана
Аватара пользователя
irukandji
 
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 13 окт 2011, 16:27
Откуда: lviv

Re: Загубилася собака, бігль

Сообщение Одрі » 25 фев 2014, 22:25

якщо говорити про собаку.то ще раз скажу,собаки на фото різні.І це замітно відразу.
І нема про що тут сперечатися.Нехай господарі і дальше шукають свою собаку.
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: Загубилася собака, бігль

Сообщение irukandji » 25 фев 2014, 22:30

мене теж насторожує те, що на фото де собака молодша - вона має темніший окрас..
тому попросила щоб дістали новіші фото і з різних ракурсів, щоб можна було як мінімум плямки порівняти. наразі - знайомі мовчать, а з господарями через інтернет не зв*яжешся:(
0664699401 - Дана
Аватара пользователя
irukandji
 
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 13 окт 2011, 16:27
Откуда: lviv

Re: Загубилася собака, бігль

Сообщение Одрі » 25 фев 2014, 22:36

Дана,тут таке питання..Бігль є бігль..окраси приблизно одинакові,і навіть плямки можуть бути одинакові.Ну щоб настільки окрас помінявся в залежності від віку,чомусь я в таке не вірю.Якщо добре придивитися.то і форма черепа відрізняється..
Я коли перший раз писала в пості,чому різні собаки,то спочатку і не згадала,що то собака Ані,тільки думала,що мені смутно знайома собака на 1 фото.
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: Загубилася собака, бігль

Сообщение irukandji » 25 фев 2014, 22:47

зі слів Ані, то господар назвав особливу прикмету собаки,яку міг знати тільки він.
0664699401 - Дана
Аватара пользователя
irukandji
 
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 13 окт 2011, 16:27
Откуда: lviv

Re: Загубилася собака, бігль

Сообщение irukandji » 26 фев 2014, 10:01

власники собаки мають контакти з волонетерами, які прилаштовували собаку.
тому, думаю, тему в неактуальні.
0664699401 - Дана
Аватара пользователя
irukandji
 
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 13 окт 2011, 16:27
Откуда: lviv

Пред.

Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.