Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Сіро-біле - киця (стерилізація)

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Сіро-біле - киця (стерилізація)

Сообщение aniaf » 09 фев 2014, 13:30

Жіночці підкинули звичайну, простеньку, до прилаштування абсолютно неперспективну, сіро-білу кицю. У неї чоловік в дуже тяжкому стані - памперси-пеленки-ліки. Кицю підкинули ще кошеням... вона її не викинула, їй тепер вже приблизно 7 місяців. Жінка буде надзвичайно вдячна невеличку за допомогу коштами на стерилізацією. Бажаючі можуть допомогти особисто (...тел. видалила у зв'язку з неактуальністю теми) ...Фото кішки я не маю. З жінкою незнайома.
Последний раз редактировалось aniaf 10 фев 2014, 22:45, всего редактировалось 1 раз.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Сіро-біле - киця (стерилізація)

Сообщение cay.pollard » 09 фев 2014, 20:15

то вона знайдена чи підкинута? попередні господарі - в розшуку?
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Сіро-біле - киця (стерилізація)

Сообщение aniaf » 09 фев 2014, 20:45

Підкинули кошеням. Жінка була у відчаї. Це сталося саме тоді, коли вони повернулися з клініки, де вона потрапила з несподіваним паралічем її чоловіка. Їхній 3-річній великій собаці довелось тоді шукати термінові добрі руки, бо та перестрибнула через високий паркан (вона була дуже прив'язана до її чоловіка) і бігала 3 місяці по місту. Соба переїхала у Равву-Руську. Жінка досі за нею сумує, передзвонюються...але після тих мандрів соба визнає тільки жінок.
Про кошеня-кицю старша жіночка каже що, мабуть, їй підкинули на подвір'я якісь її знайомі, ніхто не зізнався, вона думає для того, щоб вона менше страждала за собакою. Але вона в той самий час уже шукала кошеня-хлопчика, реально розраховуючи на свої мізерні кошти щодо кастрації. Мала взяти нашого лісового попелястого, коли ми везли його в Бірки. І саме в той вечір їй підкинули це дівча. Я сказала їй, що то її доля. Вона плакала, що не знає чи зможе в тяжких обставинах наскладати кошти на стерелізацію. Я пообіцяла допомогу. Так кошеня не довелось прилаштовувати. Вона, Мурка, дуже ласкава і вдячна кицюнька. Темно-сіро-біла, з її слів. Підозрюю, що кошеня може виявитись волонтерським, бо, пригадую, її онука з Зимної Води шукала тоді волонтерське кошеня для бабулі. Номер онуки і п.Евеліни мені дав хтось із волонтерів. Ще трохи - і я згадаю все, що я про знаю...)))
Володя вже сьогодні її простерилізував. Я попросила його сфотографувати кицю хоча б на мобілку.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Сіро-біле - киця (стерилізація)

Сообщение aniaf » 10 фев 2014, 14:23

Я сьогодні передаю вету кошти за стерилізацію ще однієї киці (250) і, заодне, дам йому 150 грн за цю. На 100 Володя сказав що почекає. В неактуал!
ps.
на а раптом хтось згадає...киця знаходиться на бічній вул. Новознесенської.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Сіро-біле - киця (стерилізація)

Сообщение cay.pollard » 10 фев 2014, 17:28

коли буде фото - пропоную розмістити в базі... без фото - неефективно(
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Сіро-біле - киця (стерилізація)

Сообщение aniaf » 10 фев 2014, 22:43

Стерилізація вже проплачена. А що неефективно? На а раптом я написала для волонтерів, які а раптом прилаштували бабуліній онуці кошеня без договору про стерилізацію (але ми ж онуку вже продавати не будем, бо кицька щаслива!)... Операція проплачена. Все добре.
Володя заїхав за грошима на обидві кицьки. Дякую Наталі, яка додала 100 грн. Нехай мала буде щаслива у хороших людей. Фото Володя не мав коли скинути з мобільного (колись може), бо в нього був терміновий кесарів розтин.
Тему в неактуал... хоча простенькій, без будь якого натяку на породу, кицюньці дуууже підфортунило! :ax:
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Сіро-біле - киця (стерилізація)

Сообщение cay.pollard » 10 фев 2014, 23:38

я про базу. у разі якщо ви шукаєте, звідки вона взялася... просто ви їх помістили в знайдені, тому і питаю
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Сіро-біле - киця (стерилізація)

Сообщение aniaf » 11 фев 2014, 00:46

Та ні, я вже не шукаю. А що - в базі є всі знайдені кошенята ?
А в яку на форумі рубрику потрібно було поставити?
Якщо Володя не загубить і скине фото, то колись вставлю. А може ми ще й познайомимся з п. Евеліною і її надбанням. Старшій людині навіть добре слово продовжує життя, а трішечки допомоги окриляє.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Сіро-біле - киця (стерилізація)

Сообщение aniaf » 11 фев 2014, 00:58

неактуально, дякую.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Сіро-біле - киця (стерилізація)

Сообщение cay.pollard » 11 фев 2014, 21:59

aniaf писал(а):Та ні, я вже не шукаю. А що - в базі є всі знайдені кошенята ?
А в яку на форумі рубрику потрібно було поставити?
Якщо Володя не загубить і скине фото, то колись вставлю. А може ми ще й познайомимся з п. Евеліною і її надбанням. Старшій людині навіть добре слово продовжує життя, а трішечки допомоги окриляє.



в базі є всі тварини, куратори яких хоча б припускають, що тваринки загублені і їх шукають. я витрачаю на це кожного дня багато годин.
в яку рубрику - не знаю.
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Сіро-біле - киця (стерилізація)

Сообщение aniaf » 12 фев 2014, 01:11

тема в неактуальних. Я не шукаю того, хто підкинув бабці на щастя просте сіро-біле кошеня, хай живуть щасливо. Шукають ті, хто губить. От Бантіка я досі шукаю. І якби мені його хтось так намагався б допомогти розшукати... та хоч би підкинули чи що...
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів


Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Google [Bot] и гости: 12

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.