Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Рижий котик 2роки

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Рижий котик 2роки

Сообщение Галина Михайловна » 10 янв 2014, 17:25

Історія звичайна, хтось привіз кота на дачу літом, а потім його там і лишив, добра людина його підгодовувала час від часу, а жив він в якомусь сараї, пока Ніна не вирішила забрати бідолагу.Котик так набідувався, так тепер боїться, щоб його назад не викинули, що сидить в переносці(сам залазить).На головці було 2 кліща, зуб вирвав Володя,був з флюсом.Зараз котик покупаний, оброблений від бліх, глистів, простерилізований,чекає добрі ручки.Дуже муркотливий, лагідний,перебирає лапками, любить гладитися, ість все, зразу зрозумів, для чого лоточок.Колір в нього персиковий, на фото получився трохи рижий.Молодий котик, років 2.Так хочеться прилаштувати цього бідаку, так його шкода.По фотографіям побачите, який він красень.(Анічка!Скиньте, будь-ласочка,його фотки.)Телефон Ніни 050-428-51-16,мої 096-359-37-49,093-81-41-020
Галина Михайловна
 
Сообщения: 504
Зарегистрирован: 14 июл 2011, 16:29

Re: Рижий котик 2роки

Сообщение cay.pollard » 10 янв 2014, 18:45

По-моєму, кіт-красень! Фото в ванній - взагалі мене дуже зворушило

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Рижий котик 2роки

Сообщение Germina » 11 янв 2014, 22:08

Це Ніна. Відвезли на перетримку. Він там забився під диван і не вилазить... Так сумую за ним! Зробила фотографії при денному світлі, поки він пригощався кефіром.
Изображение
Лисина, про яку я говорила. Володимир сказав, що це просто старий шрам, але я все одно хвилююсь. Я спеціально розсунула шерсть, щоб було видно. Не може це бути підшкірний кліщ? Ще при імунодефіциті котів, здається, вони лисіють...
Изображение
Він просто шаблезубий тигр, але вкусив тільки один раз, коли рука була в каші і він намагався її з"їсти.
Изображение
Сьогодні в машині навіть не кричав - довіряв.
Изображение
Аватара пользователя
Germina
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 17 дек 2009, 21:09
Откуда: Львів

Re: Рижий котик 2роки

Сообщение Germina » 15 янв 2014, 01:52

З"явилася ще одна лисина біля вуха. Це якраз ті місця, з яких було витягнуто кліщів. Певно, реакція на їх укуси. Пошук в інтернеті показав, що таке трапляється.
Аватара пользователя
Germina
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 17 дек 2009, 21:09
Откуда: Львів


Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.