Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Тримісячне хворе кошеня

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Тримісячне хворе кошеня

Сообщение aniaf » 07 июл 2013, 15:53

Коша дуже перелякане. Зараз у безпечному місці. Статі ще не знаю.
Последний раз редактировалось aniaf 18 июл 2013, 19:59, всего редактировалось 3 раз(а).
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Триколірне перелякане

Сообщение cay.pollard » 07 июл 2013, 18:28

триколірне - скорше за все дівчинка
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Триколірна тримісячна

Сообщение aniaf » 08 июл 2013, 19:58

Дівчинка, без сумніву.) Кинута при дорозі під паркан. Місяців три (менша за моїх тримісячних). Зневоднена, обессилена, температура тіла занижена, дихання жорстке, на вушках нелишайний грибок. Не дуже брудна, в шерсточці залишки сухої трави. Вона не проти була залишитись жити прямо під навісом на вулиці у людей, які її підібрали... але вони були проти. Мала в мене. Наразі, зроблена тільки зовнішня гігієна і обезблошування. Глистогонку давати поки що боюсь. Лікуємся. Їсть мало. Трохи п'є.
Изображение Изображение Изображение Изображение
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Глобфели

Сообщение aniaf » 08 июл 2013, 20:41

Маля дуже слабоньке. Можливо, у когось є "зайвий" глобфел в холодильнику? Глобфелів нам потрібно тепер, як мінімум, 7 шт. Триколірці + 5-ти підібраним кошеняткам, які були на вигодівлі, і Греї, яка їде завтра на стерилізацію, щоб не захворіла, ослаблена після наркозу. Крім них, глобфел потрібен ще 4-м моїм підопічним. Коштів нема. Є борги за корм та інше для котів. Тому прийму допомогу від тих, кому не байдуже, глобфелами або коштами на них.
Изображение Изображение
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Айболіт, ВетМед, панлейкопенія

Сообщение aniaf » 10 июл 2013, 00:54

Маля чотири рази помирало вдома і в дорозі. Я якось приводила її до тями...

Изображение

Даремно помчала на таксі в Айболіт. Мусила звідти ж мчати на таксі у ВетМед. Там зробили гематологічний аналіз крові. Панлейкопенія підтвердилась. Мушу рятувати всіх, хто контактував. Серед них - нещеплені, або ж ослаблені післяопераційні. Отакий подаруночок.

Изображение

Те, що на чеках - сьогоднішній борг у ВетМеді. 370 гр. за терміново необхідні глобфели, біля 300 гр. за обстеження і надану допомогу. Завтра обіцяла проплатити. Не маю поняття, де позичити гроші на це і на завтрашній візит в веткабінет. Маю борг за попередні корма і маю потребу ще купити мішок корму для стерилізованих (370 гр.), мішок для кошенят (390 гр.) і мішок Джозікету (250 гр.) + хоча б щось м'ясне.
А дитя бідне мучиться. З катетером. Не подобається мені і стан Патріка - відмовився їсти найулюбленішу свою страву. Як бідненька Грея увійде в наш дім після сьогоднішньої стерилізації - я теж не знаю. Глобфел, сказав Володя, їй можна буде вколоти тільки через двоє суток після наркозу. проколола 5-х контактерів з хворою. Грею Володя обіцяв вколоти в борг (так само як і стерилізацію). А ще потрібно терміново стерилізувати кішечку з вулиці (250 гр.), яка погуляла, і ще - Греїну подружку по ЛКП - Мурку (250 гр.), бо вона, скорше всього, теж погуляла. Про це попросила її господиня, яка зараз намагається звести кінці з кінцями. Коли вона вийде з кризи (думаю, скоро), то обіцяє стерилізувати за це кішечку з вулиці.

Изображение
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Триколірне перелякане ХЕЛП!

Сообщение alba » 10 июл 2013, 10:19

Фаїна, залишила в Вет-Меді 210грн для покриття твого боргу. Записала на Олю Сидор!
тел. 06731405-65 Наталя
alba
 
Сообщения: 412
Зарегистрирован: 10 окт 2011, 11:53
Откуда: г.Львов

Re: Триколірне перелякане ХЕЛП!

Сообщение mshpak » 10 июл 2013, 12:04

вкажіть номер картки на яку перевести гроші, щось підкинем з чоловіком. поширилав фейсі, теж питають куди гроші перевести?
mshpak
 
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 12 янв 2012, 00:29

Re: Триколірне перелякане ХЕЛП!

Сообщение Одрі » 10 июл 2013, 12:08

Фаїна,може у вас є гривневий рахунок у якомусь банку,тоді я змогла розмістити у ВК просьбу про фінансову допомогу.
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: Триколірне перелякане ХЕЛП!

Сообщение Галина Михайловна » 10 июл 2013, 12:58

Фаечка!Ну надо-же.Напишите номер карточки, хочу Вам помочь.
Галина Михайловна
 
Сообщения: 504
Зарегистрирован: 14 июл 2011, 16:29

Re: Триколірне тримісячне хворе... ХЕЛП!

Сообщение aniaf » 10 июл 2013, 13:37

Наталя, дуже-дуже дякую тобі. Це піде на перекриття одного з чеків (304 гр.), який на рецепшені записали на ім'я Олі Сидор, для того, щоб надати знижку, а інший (370 гр.) записано на мене - Шевчук Ф.М.
Марія, Ірина, Галина Михайлівна, дуже дякую вам за запропоновану допомогу. У мене є карточка з Дельта-Банку. Але вона вже, мабуть, не дійсна.
Киця не була в ізоляції, вона побувала, дякуючи моїй сердобольній племінниці, практично, у всіх куточках квартири, на всіх ліжках і диванах, замастила на мансарді всі гостьові постілі і рушники (все викидую на спалювання), і залила своїми рідинами всі підлоги. Тому у мене сьогодні стільки профілактичних обробок і стерилізацій вдома - для того, щоб Грея потрапила в прийнятні для неї умови (після стерилізації), що я не знаю, чи встигну відкрити новий рахунок.
Може хтось запропонує свій рахунок поки що для цієї справи? Або, може, комусь недалеко до ВетМеду (Нечуя Левицького, 10) ? Там можна залишити на триколірне кошеня, яке лікує Захар, на мене або Олю Сидор. Думаю, Оля, ви не будете проти?
Або ж задзвоніть, і я спробую когось послати на зустріч...

Дуже терміново потрібна клітка. Хто може позичити мені її для кошенятка на деякий час? Або ж купити в борг, щоб я могла пізніше розрахуватись?
Сьогодні приїжджає моя дорога родина та ще й з гостями, це раніше, ніж планувалось, то вони все розноситимуть на чисті для котів зони... А, рятуючи кошеня, я не можу щоразу наражати на небезпеку інших котиків. Доведеться переводити коша в підвал. а це майже вірна смерть - потрібна кімнатна температура і не сире повітря.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Триколірне тримісячне хворе... ХЕЛП!

Сообщение Одрі » 10 июл 2013, 13:55

Можна на мою карточку Приватбанку 4627082206476668 Козак Ірина.Але будь ласка відписуйтеся тут
Последний раз редактировалось Одрі 11 июл 2013, 23:11, всего редактировалось 1 раз.
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: Триколірне тримісячне хворе... ХЕЛП!

Сообщение aniaf » 10 июл 2013, 14:01

Ірочка, дуже-дуже тобі дякую!
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Триколірне тримісячне хворе... ХЕЛП!

Сообщение aniaf » 10 июл 2013, 14:14

Кошенятко, Захар сказав, якнайменше потрібно рухати. Сповзає увесь час на підлогу, де більше повітря. Надії мало, але є.
Щойно прокола Глобфелом ще й двох сусідських кицьок, які на вигулі і контактували (недавно стерилізовані, нещеплені). Одну за свій рахунок.
Патрік сьогодні, нарешті, щось поїв. Тішулька тримається... За Грею - просила Володю перетримати в себе за додаткову оплату, хоч би 5 днів, щоб хоча б трохи подіяв Глобфел. Там вони й зустрінуться з подружкою по ЛКП - Муркою (хоч би та не захворіла, вона нещеплена). Здався б і їй Глобфел, наперед... а там зараз нікому проплатити...діти.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Триколірне тримісячне хворе... ХЕЛП!

Сообщение evazlata » 11 июл 2013, 09:44

Если нужен еще глобфел, дешевле покупать в ветаптеке возле Скрыни(волонтерам еще и скидочку могут дать). Там же я покупала ИМУНОВЕТ,аналог глобфела, против панлейкопении, по цене намного дешевле глобфела, а действие то же, но только от панлейкопении. Пусть малыши держатся, очень жаль их.
evazlata
 
Сообщения: 1297
Зарегистрирован: 21 сен 2009, 22:15

Re: Триколірне тримісячне хворе... ХЕЛП!

Сообщение aniaf » 11 июл 2013, 10:07

evazlata писал(а):Если нужен еще глобфел, дешевле покупать в ветаптеке возле Скрыни(волонтерам еще и скидочку могут дать). Там же я покупала ИМУНОВЕТ,аналог глобфела, против панлейкопении, по цене намного дешевле глобфела, а действие то же, но только от панлейкопении. Пусть малыши держатся, очень жаль их.

Дякую за пораду і побажання. Імуноветом ще не користувалась. Буду мати на увазі. У мене тоді не було часу на пошуки... Так, у ВетМеді за 5 ампул Глобфелу ціна вийшла більша на 100 гр. Правда, директор обіцяв 10% скидку. Ще не проплачено. Дуже сподіваюсь, що перекинуть трішечки обіцяних коштів на карточку Одрі: 4627082206476668 Козак Ірина; або ж передадуть для покриття боргу прямо у ВедМед...

Грея моя під Глобфелом на карантинній післяопераційній перетримці у Володі - стресує. Вона боїться чужих, чужої хати. Будить Володю о пів на шосту ранку. Стерилізована там і її подружка по ЛКП, Мурка-Маська. Маленьку доводиться лікувати. У неї почався пронос.(
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Імунний захист

Сообщение aniaf » 12 июл 2013, 12:19

Грею привезли раніше, ніж планувалось. У страшному стресі. В дорозі вона намагалась видертись з клітки. В результаті - вся клітка в крові, роздертий і запухший ніс. Мурка вже теж вдома. Вона сьогодні отримала Глобфел, а через 2 тижні (дай Бог, щоб пронесло!) буде - Імунофан і вакцина. Володя також зробив легеньку операцію їй з очком.
*
Своїх, тих, що вакциновані, якщо все до того часу буде в межах норми, через 1,5 тижня буду проколювати імунофаном. Патріка лікар радить провакцинувати під додатковий Імунофан, хоча він вакцинований 8 міс. назад і в нього досі тече очко.
*
Віддала сьогодні за Мурку і Грею (стерилізація з лікуванням) - 700 гр. Ще за одну кицю (стерилізація, обстеження, лікування) Володя обіцяє почекати, за корма теж чекатимуть, як завжди.
*
...на рахунок Імуновета замість Глобфелу... Імуновет і справді проти панлейкопенії, але тільки проти неї. Є ще такий собі коронавірус, показники крові не дуже відрізняються при ньому, а от Імуновет при тому вірусі неефективний. Та й перед вакцінацією краще вколоти Глобфел, він виробляє імунну стійкість до всіх вірусів.
...а ще краще, щоб ніхто з них не хворів. Закликаю, дорогі мої - вакцинуйте вчасно, вакцинуйте здорову і підготовлену по всім правилам тваринку!
*
Щиро вдячна Наталі і Терезі за допомогу!
Імунний захист контактерам продовжую застосовувати по плану. Все буде добре.
*
Перенесіть нас у неактуальні.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Тримісячне хворе кошеня

Сообщение Галина Михайловна » 20 июл 2013, 08:35

Сбросила на карточку Иры для Фаины 100грн.
Галина Михайловна
 
Сообщения: 504
Зарегистрирован: 14 июл 2011, 16:29

Re: Тримісячне хворе кошеня

Сообщение Одрі » 20 июл 2013, 15:19

Гроші отримала на карточку.Фаїна,як вам передати,звяжіться будь ласка зі мною..
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: Дякую!

Сообщение aniaf » 20 июл 2013, 18:19

Ірочка, дякую, що передала безпосередньо лікарю 100 гр., які перерахувала Галина Михайлівна. Вони перекрили частину боргу перед ним (за УЗД і уколи). На решту боргу він чекає до перших чисел наступного місяця. Дякую всім, хто долучився і хто співпереживав...

...у кошенятка була швидкоплинна панлейкопенія.... робили все залежне... та марно...те, що пережито - жах.
в меморіал.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів


Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.