Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Кошеня на автомийці.

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Кошеня на автомийці.

Сообщение Vivienne » 11 июн 2013, 17:58

Маленьке кошеня виглядало нездоровим, тому необхідно, щоб його взяли і оглянули у ветеринара. Працівники мийки навіть не знали, що воно там є! Плюс там має бути собака на території. Район наукова.
Прохання допомогти маленькому :bc:
Vivienne
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 11 июн 2013, 17:16

Re: Кошеня на автомийці.

Сообщение sola » 11 июн 2013, 20:23

Vivienne, що конкретно Ви вже зробили для котика і що збираєтесь зробити? Чи будете Ви його куратором?
Якої конкретно підтримки у Вашій допомозі котику Ви від нас чекаєте?
Чи потребуєте Ви від нас поради, до якого ветлікаря звернутися?
Чи потрібно відкрити тему для зборів коштів на ветеринара? Чи потрібно спробувати (спробувати! - бо це мега-складно!) знайти перетримку для котика? Чи потрібно оголосити збір коштів на перетримку і харчування котика?


,,,,,,,,,,,,,
Нагадую:
Згідно з Конституцією форуму
3. На форуме категорически запрещено.
(...)
3.3. Подбирать животное с целью передачи его другому волонтеру или куратору на форуме ("Я нашла котенка, кому его можно отдать")
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Кошеня на автомийці.

Сообщение Vivienne » 12 июн 2013, 12:13

Я домовилась, що сьогодні його огляне ветеринар і тоді вже по висновкам можна знати, що робити далі - чи потрібне лікування чи ні. Куратором зможу бути.
Потрібно знайти перетримку для нього, бо там місце небезпечне - з кожного боку дорога....
Vivienne
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 11 июн 2013, 17:16

Re: Кошеня на автомийці.

Сообщение Vivienne » 12 июн 2013, 16:17

На жаль, сьогодні його місцезнаходження невідоме....(((( Якщо повернеться, мені повідомлять.
Є вже інше кошеня, біля мого дому. Теж дике, зловити не дається.
Vivienne
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 11 июн 2013, 17:16


Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.