Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Коти з ЛКП. Нові. Забрати лагідну черепашку

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Коти з ЛКП. Нові. Забрати лагідну черепашку

Сообщение sola » 11 июн 2013, 10:13

На вчорашніх слуханнях Гарматій так ніби між іншим сказав, що в нього сидить "всього-навсього" один кіт.
Щось всі пропустили це повз вуха. А кіт і справді сидить. Тобто сидів. Сьогодні вранці.я його звідти забрала. На жаль, до себе, нн-им номером. Бо нічого мудрішого не придумалось.
Ось таким поглядом дивиться кіт, який побував в ЛКП.
Изображение
http://fotki.yandex.ru/users/super-priska/view/823920/


Але коли я вже була там, з"ясувалось, що той рижик кіт там не один!!!
Там ще сидить киця-черепашка. Сказали, що здала її туди жінка, яка живе по сусідству з ЛКП, за парканом, - за те, що "була нечемна" :bh:
В мене була тільки одна переноска, тому я її не забрала. Киця ручна, лагідна, сидить там плаче, жаліється :ak:
Хтось може поїхати забрати кицю чимпошвидше?
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Коти з ЛКП. Нові. Забрати лагідну черепашку

Сообщение aniaf » 12 июн 2013, 13:41

Изображение Изображение Изображение
Кращих фото, нажаль, не вийшло... Насправді у киці дуже приємний відтінок. Один із відтінків - блідо-рожевий.
Тереза дуже сподівається, що хтось відгукнеться забрати від ветеринара Володі кицю на перетримку.
*При інших обставинах - я би таку ніжну муркотушку взяла б до себе без слів і з задоволенням.
Кішечка дуже мудра і дуже швидко адаптується. І нехай вас не вводять в оману підвальні нездалі фото. Поведінка киці бездоганна.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів


Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Google [Bot] и гости: 15

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.