Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Лікування котиків або "Тішка і кампашка"

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Персик, Тішка і кампашка

Сообщение aniaf » 09 апр 2013, 01:29

- Ще раз дякую тим, хто підтримав у лікуванні Персика! ВІн повернувся до свого звичного амплуа ділового головнокомандуючого! Насолоджується життям. На вулицю не випускаю, але вчора він сам відкрив левенячими лапками кватирку, зіскочив на подвір'я і... я завмерла від переляку, що знов кудись побіжить на котячі розборки... а він повільно підійшов до деревця і...застряг біля нього, ніжно нюхаючи і, на повні груди, вдихаючи набубнявілі бруньки. В ту мить він виглядав, як курець, який 3 дні, як кинув палити і зненацька був неймовірно вражений тим, що природа, виявляється, має свій унікальний запах... А мені довелось себе опанувати, щоб не хватанути його в таку мить, і тільки трохи згодом "спокійно" взяти його на руки і понести в дім. Він ніколи раніше не бавився... А тепер, невміло і потрохи, починає "зачіпатися" з цією метою до іграшок, до нас і до інших котиків.) Щодо останніх... водночас, захищаючи, при необхідності, слабших перед сильнішими.)
- У Патріка те саме - не проходить проблема з очком... таки щеплення тоді було невчасним - йому потрібна була ізоляція від вірусоносіїв і повторна сиворотка під щеплення... Виходячи із симптомів, щеплений він був під час інкубаційного періоду якогось вірусу. І, слава Богу, що все обійшлось... Тепер потрібно багато часу, щоб зняти це хр. запалення і маловирогідно, що це може вдатись на 100%.
- Тішка готується до операції як може: намагається бути дорослим і серйозним. І може йому і вдалося б обвести всіх "навколо пальця", якби не Тоя, яка постійно виводить його "на чисту воду"... і він забуває про свої "серйозні наміри", стає безтурботною дитинкою і повністю віддається забаві з подружкою.) Коли вони дурачаться, то завмирають, щоб споглядати циркову виставу не тільки коти, а й черепаха.) Тішка мавпує Тою на повну! Навіть папірчики так, як вона, навчився дрібнити під її пильним керівництвом.)
- Лікування, як таке, у цій рубриці, у нас неактуальне. Найближчий місяць нічого нового, сподіваюсь, не відбуватиметься. А у Тішки є тема у "віддам": viewtopic.php?f=91&t=46068 Тому...
- Перенесіть тему в неактуальні.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Лікування котиків або "Тішка і кампашка"

Сообщение aniaf » 15 апр 2013, 22:26

В свій час, через "проблемку", яка висвітлювалась давніше у цій темі, я, захопившись дослідженням складників у мазях "Ям" і "Ям-К", не звернула власну увагу на інше - його величність Йод. Нещодавно, після того, як Персик, внаслідок втрати імунітету, стикнувся з проблемою грибка, а у Тішки стався його рецидив, я задала питання про лікування грибкових захворювань у котів одному з ведучих ветеринарів Москви (другу знайомих). Ось частинка його відповіді:
Не занимайтесь самолечением... я, думаю, Вы были у врача и сделали обследование по всем правилам? Лечение не может быть однотипным для разных видов грибков, иначе будут рецидивы и т.п. Да, и ни в коем случае не применяйте препараты, которые содержат йод!!! Они опасны для кошек! Опасны, прежде всего, тем, что могут вызвать анафилактический шок, и, как следствие, смерть - в течении нескольких минут или часов. Такое "лечение" рассчитано на "авось пронесет". Повторюсь, что основное действующее вещество в лечении разных видов грибков (лишая) в каждом случае разное...

Сьогодні натрапила на анотацію-застереження щодо до йоду на нім.мові:
"Jod. Jodhaltige Desinfektonsmittel sollten nicht in der Hausapotheke einer Katze sein. Nicht nur, dass es evtl.auf Wunden brennen kann, sondern auch, dass die Katze in vielfältiger Weise darauf empfindlich reagiert, z.B. mit Magen-Darm-Entzündungen, Herzminderleistung bis hin zum Koma. Verwenden Sie bitte Desinfektionsmittel ohne Jod (Tierarzt oder Apotheker fragen)."

Передаю зміст, фахівці можуть виправити, якщо я щось трохи не так):
Йод.  Дезінфекційних засобів, в яких є йод, не має бути в аптечці у кішки. Від нього можуть бути не тільки опікові рани, але й вплинути на чутливість кішки багато в чому: спричинити, наприклад, шлунково-кишкове запалення або серцевий напад і призвести до коми. Використовуйте, будь ласка, дезінфікуючі засоби без вмісту йоду (запитайте ветеринара або фармацевта).
Хлоргексидин?
Не хворіймо!)
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Лікування котиків або "Тішка і кампашка"

Сообщение cay.pollard » 15 апр 2013, 22:48

Дуже дякую за цю інформацію! Бо я була впевнена, що лишай в котиків можна лікувати йодом і мама на роботі це навіть декілька разів робила.. Добре, що все обійшлося!
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: Лікування котиків або "Тішка і кампашка"

Сообщение aniaf » 16 апр 2013, 00:34

Та нема за шо)))
З конкретно анафілактичним шоком від йоду, окремо взятий ветлікар, може зустрітися раз-два у своїй практиці, процентне співвідношення дуже мале, можливо, саме тому й не попереджують... але і не прописують...)
Я теж не знала... правда, й не встигла застосувати ні разу.)
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Лікування котиків або "Тішка і кампашка"

Сообщение aniaf » 10 май 2013, 20:15

Тішка прооперований на очко 8.05.2013. Операція вдала! Капаю крапельки, привезені лікарем, пізніше будуть капатись ще одні. Під однією ж анестезією Тішка став стерильним котиком.

Лікарю якось вдалося під час операції, на мобільний телефон, зробити 2 кадри того, що він видаляв з очка; він вибачався, що неякісно, бо надтріснута камера:

Изображение Изображение

Дитина почуває себе добре, принаймні, не жаліється... Після операції Тішка дуже швидко вийшов з наркозу. Отож, відсипається тепер. Всі коти і Тоя ходять навколо нього обережно, а остання не може дочекатись, коли вже вони почнуть разом ганяти-бавитись.)

Изображение
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Лікування котиків або "Тішка і кампашка"

Сообщение aniaf » 12 май 2013, 04:55

Тішка бігає зі всіма, стрибає, бавиться, клопочеться, ніби він мамка... чи татко), навколо найменших мешканців квартири. І... увесь час втікає від мене (вредота мала!), тобто, втікає від нової порції крапельок в очко!) А їх потрібно прокапувати, щонайменше, 5 раз в день. Вже всі мої хитрощі вивчив і не піддається ні на які "провокації". Залишилось тільки одне, щоб мати змогу капнути в те оченятко дорогоцінну і таку необхідну для нього рідину - "ловкость рук (і ніг) и никакого мошенства"! ;)
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Тішка

Сообщение aniaf » 27 июн 2013, 14:38

Дуже складно виловити Тішку, щоб капнути в око або покласти туди ж мазь. Тому лікування не тільки затягнулось, а й ускладнилось.
Дуже золота дитинка, коли не потрібно робити маніпуляцій з очком.)
Изображение
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Персей

Сообщение aniaf » 27 июн 2013, 16:08

У Персея рецидив. Збільшились і дуже затверділи нирочки. Непрохідність сечового каналу. Катетер, антибіотик, Котервін. Відкачана сеча - бордового кольору. Зараз Персик у тяжкому стані, не їсть і не п'є. Возимся на лікування. Персик не має сили встати. Боремся.
Аналіз сечі:
Изображение
У відстояній порції сечі є багато кристалів струвітів.
PS.
Изображение
Персея більше нема. Нирки відмовились працювати.
Не стало відданого друга.
Всього один поворот, через затори на дорогах, ми не доїхали до клініки на рятівну крапельницю. Помер в машині. Тихо і спокійно. Його оплакували лікарі ВетДопомоги. У нас траур. Його не вистачає. Це жорстоко.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Пред.

Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 12

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.