Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Лікування котиків або "Тішка і кампашка"

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Re: ... і кампашка

Сообщение nickie » 22 мар 2013, 12:06

В ФБ питаються, чи є картка приватбанку. Фаіна, якщо немає, то я можу вказати свою!

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 735&type=1
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: ... і кампашка

Сообщение aniaf » 22 мар 2013, 12:38

Таня, дякую за fb. Я навіть не бачила твій перепост. Нема, на жаль...Вкажи свою, будь ласка. І подякуй Ірені за бажання допомогти Персику.
...Десь під вечір мають бути відомі результати додаткових досліжень крові.
Станом на вчора-вечір, враховуючи надану суттєву знижку на лікування і приплюсований туди ж сьогоднішній ранковий аналіз крові, було внесено 500 гр.
Изображение
ps.
Наталя, останнім часом ми вже звикли спочатку місяця віддавати, а в середині місяця знов починати зичити...недобра практика, але... Але кому зараз легко? Кому легко - тому нема діла. Кому не байдуже - ті, виснажені так само. Тому, я все розумію. І щиро дякую колезі чоловіка, що почекає, сусідці, яка позичила з пенсії і Наталі, як завжди!)
Последний раз редактировалось aniaf 31 мар 2013, 00:44, всего редактировалось 2 раз(а).
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Персик врятований!!!

Сообщение aniaf » 22 мар 2013, 17:44

Персик не доживатиме віку... ВІН БУДЕ ЖИТИ!!! Повноцінно, не на спецкормах! Ми будем дотримуватись певної дієти, їсти спочатку хороший м'який корм, згідно приписів лікаря, з поступовим переходом, враховуючи його майбутні обстеження, на його постійний раціон.
Персик ще в клініці. Сечовий міхур ще не повністю випорожнюється сам. Щось там в сечі ще не дотягає норми. В нього було дуже багато слизу. Показники крові ще не всі в нормі. Їсть !!! Дослідження і все інше буду мати на руках при виписці з лікарні.
А тепер найголовніше, те, що змінило все:
Персик, згідно сьогоднішнього аналізу крові, вже тепер НЕ МАЄ ЖОДНИХ ОЗНАК ХРОНІЧНОГО ЗАПАЛЕННЯ НИРОК !!!
І вже НЕМА ЖОДНИХ ОЗНАК ГОСТРОГО ЗАПАЛЕННЯ НИРОК !!!
Слава Богу!
А нашого Персунчика з поверненням!!!
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Персик, Тішка

Сообщение aniaf » 23 мар 2013, 23:13

Персика під вечір до понеділка забрала додому. Післязавтра, зі зробленим рентгеном, знову в клініку. Підозра на камінчик, тому що в сечі знову були домішки крові.
Изображение Изображение
Забирати Персика їздив зі мною і Тішка. Костянтин обстежив його очко. Так само, як і Захар, оперувати не радить. Говорить, що воно здорове...
Изображение
Последний раз редактировалось aniaf 26 мар 2013, 15:48, всего редактировалось 1 раз.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: ... і кампашка

Сообщение nickie » 26 мар 2013, 08:42

Марія з ФБ відписалась, що перевела на мою картку 100 грн на лікування Персика. Перевірю, якщо вже є - при нагоді віддам! :ax:
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: ... і кампашка

Сообщение aniaf » 26 мар 2013, 17:58

Дякую дуже! :dh:
Вчора зробили на Лисенка Персику рентген. Камінчик, слава Богу, не підтвердився, тому Персик, на щастя, буде вдома! Трохи збільшені нирочки. Прописали 30-денне профілактичне лікування на дім. Потихеньку змінюєм дієту. Вдячна персоналу клініки, що навчили Персика їсти сир (творог), раніше не їв, отож, крім гурме, додався сир, сир з кефіром, сир з трішечки кашею), почав їсти трішки ошпареної окропом філейки. Їсть поки що маленькими порціями (Грея та Тоя за ним підчищають!), дотримуючись кошенячого режиму - часто і по чуть-чуть.
Я і моя сім'я дуже задоволені результатом лікування, а також гідним ставленням в клініці до котика, за те, що Персик не стресував...
Він наче народися заново і починає робити нові кроки, кроки до щасливого майбутнього.

Изображение
http://pixs.ru/showimage/1004926jpg_7522133_7521136.jpg
Витрати по Персику:
-Маніпуляції лікаря на дому (до клініки) - 120 + 140 (260 гр.)
-Діагностика, лікування, перебування і догляд в клініці - 602 + 20гр. (622 гр.)
-Рентген - (140 гр.)
-Капсули з глюкозаміном і хондроітином (usa) для профілактичного 30-ти денного лікування - (173 гр.)
-Таксі-бензин-дороги-інше-не-пишу.)
260+622+140+173 =1195 гр. --- з них 800 гр. - мій борг)


Паралельно, після огляду в клініці і приписів лікаря, роблю нехитрі маніпуляції з очком Патріка. Изображение
Після повторного огляду буде відомо, що робити далі...
Последний раз редактировалось aniaf 28 мар 2013, 21:14, всего редактировалось 1 раз.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: ... і кампашка

Сообщение nickie » 28 мар 2013, 10:25

І ще 70 грн від Ірени Ш на Персика! :ax:
Фаїна, я сьогодні зніму цих 170 грн і зможу сьогодні ввечері або завтра передати вам. Напишіть (можна в ЛС) коли і де вам зручніше передати.
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: ... і кампашка

Сообщение aniaf » 28 мар 2013, 15:21

Дуже дякую, Таня, за допомогу! Іренці теж подякуй! :dh: Я не знаю, де тобі ближче, тому домовимся в приваті. Можна передати мені або Наталі alba.

На сьогодні призначено профогляд Патріка після першого курсу, але у мене нема транспортної можливості доїхати туди вдень.
Персика теж буду показувати, має шмарклі. Він тепер без своєї шубки, я підстригла його (не дуже рівно!), коли він був під наркозом. Персик тепер схожий на левчика. Носить светрики, як Тойка - нашили-навирізали їм з рукавів. Деякі власники догогих собачок-котиків, вже питали про фірму-виробника :bw: ... :bq: .
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: ... і кампашка

Сообщение cay.pollard » 28 мар 2013, 15:40

може вам варто зробити бізнес на брендових светриках?) Персику скорішого виздоровлення! наразі не маю зовсім як вам помогти, але дуже вболіваю
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: ... і кампашка

Сообщение aniaf » 28 мар 2013, 17:17

ідея! :ay: ...але руки щось трохи не ті, якісь дві ліві стали :ab: ...раніше я любила різноманітним рукоділлям займатись...
Дякую за готовність... :ab: Знаю і розумію все. Успіху в добрих справах!
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: ... і кампашка

Сообщение aniaf » 28 мар 2013, 18:05

Щойно дівчина з ВетДопомоги на Княза Святослава сказала по телефону, що вони не будуть приймати гроші від людей на Персика... В принципі, це можна зрозуміти... На початку, я просила про це і мені не відмовили. Але я не говорила з директором. Виявляється, були бажаючі залишити там гроші на Персея. Сьогодні теж один хлопчик хотів залишити там кошти на нашого котика...
Танечка, зніми їх контакт на фейсбуці, будь ласка, напиши якось так:
Персик вже не на стаціонарному лікуванні. Він продовжує профілактичний курс лікування вдома. Тому ті, хто хотіли б передати коштти на лікування Персея, можете перевести їх на рахунок карточки Приватбанку (...твій номер).
Последний раз редактировалось aniaf 04 ноя 2016, 20:45, всего редактировалось 1 раз.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: ... і кампашка

Сообщение sanechka » 28 мар 2013, 19:06

aniaf писал(а):Щойно дівчина з ВетДопомоги на Княза Святослава сказала по телефону, що вони не будуть приймати гроші від людей на Персика... В принципі, це можна зрозуміти... На початку, я просила про це і мені не відмовили. Але я не говорила з директором. Виявляється, були бажаючі залишити там гроші на Персея. Сьогодні теж один хлопчик хотів залишити там кошти на нашого котика...
Танечка, зніми їх контакт на фейсбуці, будь ласка, напиши якось так:
Персик вже не на стаціонарному лікуванні. Він продовжує профілактичний курс лікування вдома. Тому ті, хто хотіли б передати коштти на лікування Персея, можете перевести їх на рахунок карточки Приватбанку (...твій номер), або зв'язуйтесь по телефонам: 063 7622561, 067 1976771.

А я щось не зрозуміла. Чому вони не можуть приймати? Їм що, не все рівно хто борг закриє?
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: ... і кампашка

Сообщение aniaf » 28 мар 2013, 19:28

Я вже тепер винна людям... позичала на лікування... а в клініці, коли забирала додому, розрахувалась за стаціонар... нічого страшного по процедурі... хто захоче передати, то знайде можливість. Лікування було чудовим, Персик врятований, і це - головне. Я його туди завезла помираючим. Машина була не заправлена, у чоловіка в кошельку було аж 21 гр.) Дякую своїй сусідці Жені, яка забула на мить, що вона хвора, і стрімголов примчала на мої сльози з 300 гривнями на заправку і перший внесок, зі словами "рятуй!.. я щойно отримала пенсію", щоб ми могли негайно їхати. Він вдома би ту ніч не пережив... Правда, про аванс мене ніхто не питав(Андрій був на зміні), я сама лишила, бо понад все хотіла бути впевненою, що все буде гаразд. Вони знали, що котик з вулиці, невідомо чи щеплений і без паспорту.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: ... і кампашка

Сообщение musia2013 » 28 мар 2013, 19:46

49 грн сьогодні на картку nickie для Персика (14,05 термінал на Січових Стрільців)
musia2013
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 28 мар 2013, 19:40

Re: ... і кампашка

Сообщение aniaf » 28 мар 2013, 21:40

Дуже хвилююсь... завтра має з'ясовуватись - вірусного чи бактеріального походження у Персика насморк, а він негарний - коричневого відтінку, с кровянистими домішками (слабенькі ще судинки).
...ще й з'ясувалось, що везти мене знову нема кому з двома котами... Знову змушена брати таксі. З Патріком би відклала поїздку на більш зручний день (хоча призначено на сьогодні), коли було б кому відвезти... А Персик не може чекати...
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Персик

Сообщение aniaf » 29 мар 2013, 12:43

Отримала вчора пізно ввечері (умнічка!) від Тані 170 гр. з фейсбуку і 80 гр. особисто від неї (250 разом - Таня, я виправила бухгалтерську помилку!)). За що щиро вдячна (!!!), це дуже спасає сьогоднішню ситуацію. Нам призначено бути в клініці - після 15 год. (в межах - до 18.00).
Последний раз редактировалось aniaf 01 апр 2013, 18:23, всего редактировалось 1 раз.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Персик

Сообщение aniaf » 30 мар 2013, 02:22

Коли я з Персиком і Патріком була в клініці, до мене підійшла дівчина Ульяна і дала від себе 300 гр. на Персея. Вона дізналась за Персика з фейсбуку і передзвонила, щоб уточнити, коли підійти. Я щиро вдячна цій небайдужій дівчині, бо завтра потрібно дістати і купити нові ліки. До речі, в Ульянки у самої вдома є три кішки (які у планах на стерилізацію) і кіт. Сплатила борг в ветаптеці за ліки, які прописував ще раніше Володя до клініки (в числі яких був котервин). Я про цей борг, чесно кажучи, згадала, тоді, коли зайшла, щоб забрати, замовлені Гіскани для цуценят...
І Патріку і Персику, крім всього іншого, прописали кожному по 5 ампул імунофану ветеринарного.
Якщо я його не дістану, то доведеться їм робити дуже пекучий м'язевий Анандин. Він слабший. І ще - я трохи боюсь колоти тварин у м'яз.

Хто підкаже, де є в наявності і де сьогодні можна придбати імунофан?
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: ... і кампашка

Сообщение cay.pollard » 30 мар 2013, 16:46

Фаіна, ми брали імунофан на ветеринарній гуртовні на Єрошенка здається... нажаль, поки що не збираємося туди їхати, а там завмолення хоча би від 300 грн. хоч вони казали, що випрошували і на 50... ампула імунофана - 13,70 коштувала
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Re: ... і кампашка

Сообщение aniaf » 30 мар 2013, 21:27

Дякую, Анєчка. Його ніде зараз нема. Лікарі попередили про це... щоб я шукала залишки в аптеках. Слава Богу, був на Пекарсьській. Коли я його там видзвонила, то аптека вже мала закритись через 15 хв., а завтра - вихідний. Я була у відчаї, прокрутили з аптекаршею різні варіанти, де вона мені залишить і т.д., поки я під'їду і не їй не виходило...
...І тут за декілька хвилин до закриття машиною приїхало з іншого кінця міста спасіння... Молоді люди приїхали до нас до дому з метою допомогти котикам... і ...аптекарша раптом погодилась зачекати, а надзвичайно прекрасна душею молода пара, оперативно завезли мене до аптеки і назад, подарувавши при цьому котикам 300 гр. Дорогі О. і Р., Щиро дякую ВАМ за це! Нехай і ВАШИХ трьох, підібраних і догляджених ВАМИ тваринок, буде все і завжди гаразд! Ви бачили Персика. Нещасненького такого, з коричневим носиком, до якого він, бідненький, не давав торкнутись... Так от, після вколеного йому Імунофану, йому стало значно легше дихати! Він, нарешті, зміг заснути.
У Персика, внаслідок всього перенесеного, різко впав імунітет. Вчорашні дослідження в клініці показали, що його насморк з гнійними і дещо кров'янистими виділеннями не вірусного, а бактеріального походження. Мало того, лікар Андрій зробив аналіз на грибок і він, на жаль, підтвердився ( а я грішила на щенявку Тою, думала, то її зубки пройшлись, коли я не бачила).
Від грибка прописане слідуюче: спочатку обробляти Хлоргексидином 0,05%, а потім втирати, поки не впитається невеличку кількість мазі Кетоконазол, 2р. на добу, протягом 10-14 днів.
Антибіотик з великого флакону для Персика набрали в шприц, тому, якщо не буде погіршень, то в клініку через 3 дні.
У Патріка запалення ока не пройшло, тому його лікування, правда, не в такій інтенсивній формі, як у Персика, але теж продовжується...
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: ... і кампашка

Сообщение cay.pollard » 30 мар 2013, 21:48

виздоровлюйте!
cay.pollard
 
Сообщения: 2875
Зарегистрирован: 25 окт 2012, 13:35

Персичок

Сообщение aniaf » 30 мар 2013, 23:50

Наш красунчик зараз трішечки втратив форму... з важковаговика перетворився у звичайного та ще й шмаркатого котика (важить всього 5.4кг... після минулих, в різний час, 7-8-9 і більше кг). Нюху, на разі, ще не має і потрохи їсть тільки паштет. Тому змушена була спеціально для нього купити в клініці свіжопривезені баночки Гурме-паштету. Інший боюсь поки що давати, цей перевірений для такої ситуації. Підтягнем здоров'ячко і почнем потрохи збагачувати раціон... Крім того, обіцяла мені одна дівчинка, що підкаже, де дешевше брати якісний для всіх кото-собачок фарш...)

Підсумовую раніше згадану допомогу на Персика:
250гр. - через Таню від неї і з fb разом,
300гр. - Ульяна з fb особисто в руки.
250+300=550.
З них витратила:
85гр. - вчора на обстеження у ВетДопомозі,
126гр. - (88+38) віддала в аптеці борг за Персика, який "висів" ще до стаціонару (забутий мною),
78гр. - змушена цього разу врахувати таксі (48 і 30),
200гр. - змушена була віддати частину боргу людині за Персика.
85+126+78+200=489гр. (550-489=61гр.) - 61 гр. - решта.
300гр. - від О.і Р. на всіх котиків разом,тому я за них взяла прописаний Імунофан на 220 гр. - Персику і Патріку разом. 80гр.- решта.
________________ 61+80=141гр. - загальний залишок. ________________
Маю тільки сьогоднішню квитанцію за Імунал з Пекарської і від руки написаний дівчатками з клініки перелік зробленого за перші 4 дні і заг. сума оплати (мала вставити в повідомлення за 26 березня 2013, 17:58) . В іншій ветаптеці чеки мені ще ніколи не давали, треба поцікавитись буде як там у них з цим).
Изображение Изображение
Зараз якийсь інший антибіотик колем, забула назву...
Витрати на клініку, якщо я не помиляюсь, фіксуються у них в журналі... ну, там значно більше має бути записано, тому я купляла паралельно ще й їжу для кота і котиків.)
---------------------
Борг людям за котика (написано у повідомленні за 26 марта-березня 2013, 17:58) ще маю 600 гр. (можливо, що віддам на гр.50 менше - дарує сусідка).

Вставляю, дещо з того, що маю на руках... виписані вчора з журналу клініки Андрієм: аналіз крові, сечі. Пара призначень...
ИзображениеИзображение
Изображение Изображение
PS:
У мене всі чомусь питають, "а де ж подівся камінчик, його що, якось витягли чи оперували?" А його й не було. В клініці кажуть, що 5-ти денне лікування (достаціонарне) котервіном теж не могло його розчинити (?). На нього була підозра при поступленні в клініку, але в сечі не було виявлено домішків, і на нього ж була підозра при виписці, бо були домішки крові в сечі, але рентген також його не виявив:
aniaf писал(а):...Вчора зробили на Лисенка Персику рентген. Камінчик, слава Богу, не підтвердився,...
Та потрібно було перестрахуватися. Рентген був тоді зроблений у двох проекціях, а кіт, хоча й схуд, але великий, тому плівка бралась більша, ніж для менших котів. Звідси така ціна за рентген - 140 гр.
Изображение
У Персика було клінічно підтверджене гостре запалення нирок. Воно, скорше всього, було спровоковане наркозом під час кастрації, нирки, були тверді на дотик, як камінь... таке, на жаль, буває і таке неможливо передбачити... Гостре запалення нирок вилікуване, нирочки збільшені, але вони такими можуть бути природньо.
Зараз піднімаєм імунітет, боремся з бактеріальною і грибковою інфекцією.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Персик і кампашка

Сообщение aniaf » 01 апр 2013, 16:27

Кому потрібен Імунофан, то на цю годину ще є по 17 гр. ампула (останні 4 ампули) на Городоцькій,171. Мені треба було 10 шт. Тому я надзвичайно втішена була знайденому залишку на Пекарській по 22 гр. ампула.
Глобфелу на Городоцькій, 171 по 55 гр. зараз теж нема. Прогнозований завіз і одного і другого препарату на гуртівнях аж на слідуючому тижні! Персик чекати не може, тому я знову вдячна за залишок в аптеці на Пекарській, здається, за 65 гр.(дочка "прогавила" чек, коли купляла). Кому терміново треба - є ще залишок Глобфелу по 65 гр. в аптеці на Городоцькій,151.
Не могла також знайти за ті дні дешеву протигрибкову мазь Кетоконазол. Поки шукала, мазала мазями з іншою діючою речовиною, ніякого прогресу в лікуванні не було. Лікар Андрій сказав, що тільки діюча речовина кетоконазолу ефективна проти цього виду грибка, що має Персик. Це не такий грибок, як був у Тішки і у "іже от него заразівшихся тогда" і після цього провакцинованих. Цей грибок проїв шкіру...вона мокріла...кровоточила... А сьогодні Андрій мені сказав, що діюча речовина "кетоконазол" є в Нізоралі. Купили в нічній аптеці і намастили після хлоргексидину на ніч і... Можете не вірити!!! Але я вчора і перед тим ті рани не сфоткала, а сьогодні не маю вже що фотографувати, щоб показати! Ранки затягнулись, корочка знялась, колір змінився! Завтра покажу Андрію. Я думаю, що після огляду і разючих змін, він відмінить протигрибкове лікування (до огляду маститиму). Думаю, що відпаде й потреба в повторному протигрибковому щепленні. Зимою був Полівак.

І ЩЕ... У НАС ПРОГРЕС! Персик сьогодні, нарешті, почав пчихати так, як на початку бактеріального захворювання, (правда, все забрискав кров'яними домішками), а не ледь дихати, майже не рухаючись... Ще сопе, але не задихається! А це означає тільки одне - ІМУНІТЕТ почав працювати!!! І Персик вперше поїв так як справжній Персик, з апетитом! Хапав так, як би у нього зараз забирали миску з паштетом! :ay: У Р А !

141гр. - був загальний залишок з подарованих.
Витратила з них на Персика:
Протигрибкові - 60 гр.
Глобфел - 65 гр. (чек- доця спішила-забула в аптеці)
60+65=125 гр.
Отже, 141-125=16 гр. залишок.
чек за Нізорал
Изображение
на борг(300+300), дорогенькі, мусите ще трохи зачекати...
Дякую, що ви допомогли мені врятувати Персея!

У Патріка теж простежується прогрес у лікуванні хронічного запалення очка.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Персей і Тихон)

Сообщение aniaf » 03 апр 2013, 00:59

Персей починає цікавитись навколишнім життям, намагається по-новому ставитися до раніше звичних речей. Колишній кіт-буян, що виламував двері і вікна, щоб добитися свого, хоче і приймає ласку. Кіт, який на інших котів дивився не інакше як зверхньо,- невміло і костурбато, вивчаючи собі подібних, намагається зав'язувати з ними теплі стосунки, постійно натикаючись на недовіру з їх боку. Наприклад, почав з ніжністю вилизувати Греї чоло, а вона, не очікуючи від нього такого прояву, несподівано дала йому стусана. Навіть з собачкою Ліною намагається подружитись. А що йому ще залишається робити? З собачкою Тоєю ж дружить Тішка!) Ще роблю уколи: але з кожним днем, з кожною годиною, оченятка робляться все хитріші і хитріші!) Живем!!!

Тішку-Тихона (сурйозний пацан!) ) сьогодні оглядав офтальмолог. І... і... і сказав, що оперативним шляхом врятує йому зір! І що це потрібно зробити якнайшвидше. Не думаю, що операція буде дорогою. Анестезія коштуватиме гривень 150+?операція+?післяопераційний догляд у вигляді закапування спеціальних крапельок (забула назву), щоб запобігти зростанню... можливо, ще якісь призначення...
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: ... і кампашка

Сообщение aniaf » 04 апр 2013, 22:05

У Персея післявчора з'явився новий грибковий очаг, тому, крім місцевого лікування, лікар призначив дворазовий Вакдерм, не дивлячись на те, що він щеплений Поліваком. Тому замовила 2 шт., завтра забираю і сама вакциную. Щеплення противірусне відкладається до кращих для його організма часів.
.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=...=.=.=.
viewtopic.php?f=94&t=42092 Повернувшись до життя і раптом побачивши, що він найстарший (бо Марсік благополучно газдує в новій родині!), Персик відразу ж взявся до справи!) Те, що він тепер головний, надзвичайно сподобалось Тої viewtopic.php?f=94&t=45922 , якій тяжко змиритись з фактом існування в квартирі ще однієї собачки-дівчинки viewtopic.php?f=92&t=46875 , то ж, побачивши Ліну, яка спускалась на прогулянку зі "своєї" території, Персик з'орієнтувався і пригрозив щось їй там перед всіма... Тепер бідна Ліна не хоче виходити гуляти... бо раптом, зійшовши з мансарди, вона зустріне знову того "страшного звіра" з групою підлеглих!)
=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=.=..=
300 віддала (борг по Персику), з них 50 гр. мені, як і обіцяли, подарували на Персика (дякую Женя!). Винна ще 300 до ...коли матиму, або, до ...коли людині самій терміново буде треба (теж тваринки! ) В першу чергу розраховуюсь за взяті в кредит корма (514 гр.). Ще аптека... Але по Персику фінансові питання закриваю. Дякую всім небайдужим!!!

У Патріка хронічне запалення ока складнувато піддається лікуванню.

На черзі операція очка Тішульки.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Персик і кампашка

Сообщение aniaf » 05 апр 2013, 22:59

musia2013 писал(а):49 грн сьогодні на картку nickie для Персика (14,05 термінал на Січових Стрільців)

...щойно побачила... Ваше повідомлення, musia2013, як новачка, в темі з'явилось пізніше... Персик Вам дуже дякує!
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Пред.След.

Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 14

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.