Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Лікування котиків або "Тішка і кампашка"

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Лікування котиків або "Тішка і кампашка"

Сообщение aniaf » 10 ноя 2012, 10:00

Ось такого пациента sola забрала з вулиці і завезла у ВетМед; аналізи, необхідні процедури першої допомоги; потім alba i Квітка доставили його до нас. Шансів пережити цю ніч було мало. Але ми пережили! І будем жити. Обессилений від холоду, вірусу і, напевно, голоду. Хрипи. На вушках злізла шерсть ( сказали - авітаміноз (?)). Шкіра та кості. Проблема з ковтанням. Годую примусово шприцем. Вчора праве очко було зовсім біле. Сьогодні, як диво якесь, біла плівочка відкрила частинку ока. У нас є шанс тим очком бачити... хоча б частково!
ИзображениеИзображение
Першу гарну новину приніс мені мій чоловік. Я поставила корзинку з котиком біля теплої батареї і вийшла, щоб він спокійно подрімав наодинці, а чоловік через пару хвилин зайшов провідати малого і каже: "А для чого ти забрала його від теплої батареї і переклала на ліжко?" ...Наш пацієнт не тільки зігрівся, але й трохи перегрівся.) Ліжко це досить високе, тому я дуже зраділа, що він його подолав.
Изображение
Нам би декілька кризових днів пережити і можна буде розслабитись. В плані боротьби за життя...
Я назвала це чудо, наразі, Тішкою. Наталя - Англійський Пацієнт №2. (А.П. №1 - Моріс.)

Тема, яка почалася з Тішки :violence-bomb:, і в яку згодом :confusion-waiting: додались ще пациєнти з його оточення, за моїм проханням від 09.04.2013р., була перенесена в неактуальні, тому я вкотре тематично її перейменувала, щоб, при потребі, можна було легше знаходити. :greetings-wavegreen:
Последний раз редактировалось aniaf 15 апр 2013, 19:12, всего редактировалось 5 раз(а).
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Тішка

Сообщение larik » 10 ноя 2012, 21:23

а як на рахунок укольчиків гамавіта? робимо?
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Тішка

Сообщение rita-lviv » 10 ноя 2012, 22:33

ГАМАВИТ ! ДА ! ДА ! Для меня ГАМАВИТ, просто ПАНАЦЕЯ в таких случаях.
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

Re: Тішка

Сообщение aniaf » 11 ноя 2012, 01:26

Дякую, дівчата)
Не знаю, що вводили в клініці, були крапельнички... думаю, не обійшлось і без глобфелу...
Вдома:
Гамавіт - по 2 куб. 1 раз на день 5 днів;
Імунофан - по 1 куб. 1 раз на день 4 дні;
Амоксиклав -2 рази на день 7-10 днів;
Левоміцетинові крапельки в очко 4 рази на день 10 днів.

...Ви знаєте, а він почав муркотіти, муркоче, навіть, коли уколи роблю.)
Вже почав по кімнаті ходити, об ноги тертись, на руки проситись...
Почав самостійно їсти!!! ...хоча нюху ще не має, хрипить...
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Тішка

Сообщение aniaf » 11 ноя 2012, 18:38

Не знаю, коли можна обробити від вушного кліща...у вушках, як іржа...дуже багато. Потрохи просто вичищаю. ...і коли можна буде антигельмінтик..?
"Купання" сухим шампунем Тішці сподобалось.
У нього дуже гарний, з зеленою іскоркою, погляд. Спокійний. Це дуже мила дитина.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Тішка

Сообщение aniaf » 12 ноя 2012, 17:34

Тарас у ВетМеді проконсультував: антигельмінтик через 1,5-2 тижні. У вуха - Орідерміл. Але лікар попередив про його токсичність.
Последний раз редактировалось aniaf 22 дек 2012, 15:03, всего редактировалось 1 раз.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Тішка

Сообщение aniaf » 12 ноя 2012, 21:55

Ура! Нарешті у нас повна перемога в плані лотка! Смішно-не-смішно, але дочка довгенько за ним бігала по кімнаті, підставляючи лоток, поки він зрозумів, що від нього хочуть. До моменту "прозріння" англійський пацієнт №2 не розумів ні шкрябання його лапкою в лотку, ні серветки в ньому з його "секретними даними". Результат закріплено декілька разів самостійно і ми тепер задираєм носа.)
Щодо очка... кон'юктива зі зрачка трохи зійшла і поки що закріпилась на одному рівні. Прогнози лікарів такі: Захар сказав, щоб не дуже втішалися, бо кон'юктива вростає (чи вросла) в очко і цей результат нестабільний; у Тараса більш оптимістичний настрій - хоче забрати спочатку бактеріальну інфекцію, а потім змінити лікування.
Последний раз редактировалось aniaf 22 дек 2012, 15:15, всего редактировалось 1 раз.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Тішка

Сообщение aniaf » 15 ноя 2012, 00:37

Изображение Изображение
Так було, коли ми їли зі шприца і зрозуміли, що жити будем...
Изображение
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Тішка

Сообщение aniaf » 15 ноя 2012, 05:04

Так є...
Изображение Изображение
...насолоджуємся... і наздоганяєм інших...
Изображение Изображение
Тішка, коли відчув силу, то все намагався вистрибнути з кімнатки. Коти, у свою чергу - теж до ньго... я їх не пускала і Тішка все зрозумів.) Сьгогодні він нагнав Патріка з окупованої кімнати Патрікової господині... нема змісту переказувати, як це було смішно з обох сторін, бо більший не очікував такої приті! :ab:
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Тішка

Сообщение aniaf » 21 ноя 2012, 08:52

Якось на днях пару хвилинок ловили сонечко.
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение
10 днів прописаного Амоксіклава, а на 11-й пішли у ВетМед. У малого бронхіт. Я думала, що то через носик хрипи. І ...лишай... якщо б я знала це відразу, то проколола б своїх 4-х "Поліваком" ще тоді, і створила б умови для кращого карантину. Дуже вдячна Захару за вчорашнє ретельне обстеження і призначення всім котам.
Захар прописав:
1. Цефріаксон - 2р. на день.
2. Мазь Міконазол - декілька раз в сутки.
3. Бромгексин, як відхаркуюче - декілька раз в сутки.
Бромгексин в рідині зараз на перереєстрації, тому Захар рекомендував такий розчин для кошеняти:
З 5-ти мл шприца витягуєм серцевинку, закидуєм в середину шприца одну 8 гр. табл. Бромгексину, вставляєм серцевинку назад, і шприцем набираєм 5 мл літньої кип'яченої води (я брала Натрію Хлорид) і калатаєм, поки не розчиниться (хв.2). Давати зі шприца перорально невеличкими порціями на протязі дня - 5 мл розчину в сутки.
Сьогодні ми вже не такі гарненькі, у нас перемащені мазькою вушка і трохи навколо...
Моя дочка називає Тішку - Річард Хоробре Серце, або Річард Левове Серце. Річі.)
Последний раз редактировалось aniaf 27 дек 2012, 07:53, всего редактировалось 2 раз(а).
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Тішка

Сообщение aniaf » 23 ноя 2012, 00:11

...Тішка-Річард ще хрипить. Сьогодні його левове серденько не витримало і знайшло десь в хаті схованку від пекучого уколу. Не відкликався, не знайшла. Тихо вийшов звідкісь, коли зголоднів.) І мужньо підставився під укольчик з Цефріаксоном. Тепер знов за закритими дверями...добігався.)
А я післявчора "на автоматі" швиденько проколола всіх котів "Поліваком" і тільки після зрозуміла, що колола не туди.Треба було в/м'язево, а я зробила підшкірні ін'єкції. Подразнень або якоїсь незрозумілої реакції нема, але я не знаю, чи коти тепер щеплені, чи потребують повторної вакцинациї, хоча б через 10 днів?
Хто знає, напишіть...
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Тішка

Сообщение aniaf » 28 ноя 2012, 16:40

вже знаю...
Грея і Патрік, запізно чи невірно, щеплені, заразились... І я, нещеплена), теж.
У мене від сірчаної було прошло за 2 рази, але знов від мацьопи передалось. Руки - антисептиком Хлоргексидином ( в мазі Унисан діюча речовина хлоргексидина биглюконат, можна теж).
Дякую Марті за привезені і по попередній домовленності Марти з Олею, записані на Олю Сидор - три глобфели. У мене не було за що. Буду мати, то віддам... У Тішки від антибіотика почав був різко падати імунітет. Допомога потрібна була негайна. Вколола бігом, той, що Патріку мала в той день колоти, це було дуже вчасно... А на другий день вже Марта постаралась... Глобфел дуже допоміг. Замовила ще Гамавіт через свою аптекаршу.
Ще дякую Марті за куплені і привезені мені переноски для великих і дуже великих котів. Дякую Наталі-альба, що заплатила і чекає на борг за переноску.
Последний раз редактировалось aniaf 01 дек 2012, 12:47, всего редактировалось 1 раз.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Тішка

Сообщение aniaf » 28 ноя 2012, 21:30

Від лишая.
Пишу, чесно кажучи, під диктовку по телефону, щоб і самій не забути.) Дякую досвідченому ветеринару п.Людмилі. В її практиці це давало і дає 100% позитивний результат. Згідно цього рецепту, мазь Ям-к застосовується вього 2 або 3 дні.
І котам і людям!)
1-й день - мазь Новертинова (2р.на день).
2-й день - мазь Ям-к (2р.на день).
3-й день - Новертинова.
4-й день - Ям-к.
5-й день - Новертинова.
У переважній більшості випадків курс лікування триває 5-7 днів.
Ще мастити 3 дні після зникнення симптомів - можна тільки Новертиновою, можна чергувати, як написано вище.

Мазі купуються у ветеринарній аптеці.

Спосіб застосування не собі: намастивши, втираючи пальцем, уражене місце, потрібно потримати тваринку, погладити 10-15 хв. (не по враженому місцю), щоб вона не злизала, поки мазь впитується. Рукам це не зашкодить, але можете скористатить вологою серветкою, щоб не бігти до води і не залишати тваринку наодинці з невпитаною маззю.)

Ям-к - хороша мазь, але без Новертинової вона нічого не дасть.
Рекомендується мазь Ям-к Київської фірми, як більш натуральна, не Ям. В її складі нема креоліну: http://ukrzoovet.com.ua/k1_126.php

Це обійдеться, приблизно, у 20 гр. і від всіх видів - універсальне.
Здорових щепити - Вакдермом або Поліваком. Хворих - не відразу, буде загострення. ( Вакдерм - котам і собакам, Полівак - є окремо для котів, окремо для собак.)

Хороший імунітет запорука від подібної напасті.
Последний раз редактировалось aniaf 01 дек 2012, 11:17, всего редактировалось 3 раз(а).
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Тішка

Сообщение sola » 28 ноя 2012, 23:32

Новертинова мазь ніколи не була протигрибковою
Мазь новертиновая
Аверсектин С является продуктом микробного синтеза с использованием культуры Streptomyces avermitilis, имеет противопаразитарные свойства. Препарат в организме паразита усиливает образование нейромедиатора гамма-аминомасляной кислоты (ГАМК), которая связывается со специальными рецепторами нервных окончаний, блокируя нервные импульсы, что приводит к параличу и гибели паразита. Препарат малотоксичный для млекопитающих.
Применение
Препарат предназначен для лечения псороптоза (Psoroptes cuniculi), отодектоза (Otodectes cynotis), нотоэдроза (Notoedros cati, N. cuniculi), саркоптоза (Sarcoptes canis), демодекоза (Demodex canis) и энтомозов, вызванных власоедами (Trichodectes canis), вшами - (Linognathus setosus, Haemodipsus ventricosus), блохами (Ctenocephalides canis), у собак, котов, пушных зверей и кролей.


Щодо мазі ЯМ :angry-screaming: :angry-screaming: :angry-screaming: :angry-screaming:

Ни в коем случае не применять мазь «Ям», если Ваша кошка моложе 2 лет и у неё большое поражение!! Она противопоказана для котят, с осторожностью применяют у кошек, и только при малом (точечном) поражении кожных покровов, не на морде, т.к. кошка слизывает мазь. Мазь КРАЙНЕ ТОКСИЧНА, т.к. в её состав входит КРЕОЛИН.
Некоторые «умные» люди для того, чтобы вылечить лишай, даже купают кошек в чистом КРЕОЛИНЕ. Результат весьма плачевный - через 10-15 секунд с момента начала купания кошка теряет сознание, а через 15-30 минут погибает. Прогноз плохой даже если немедленно начать дезинтоксикацию.
Если кошка всё же отравилась мазью «Ям» (симптомы острого отравления : рвота тёмными массами с запахом мази, тёмная моча, кошка вялая, аппатичная, отказ от еды) - немедленно начать дезинтоксикацию: удалить мазь с кожных покровов, шерсти, если надо - искупать с шапунем, немедленно начать внутривенное вливание дезинтоксикантов (фи зраствор - NaCl с глюкозой, инсулином, препараты калия, по показаниям - сердечные, дексометазон (мощный гормон-кортикостероид), посиндромная терапия), поддерживать температуру тела животного (согревать - нормальная темп-ра -38-39 градусов).
Следить за диурезом (при явлениях почечной недостаточности - колво мочи уменьшается). Внутрь - гепатопротекторы (эсливер, эссенциале). Внутривенно - антиоксидантные витамины. ПОМНИТЕ - всё это расписываю для общего ознакомления - определить ДОЗИРОВКУ и особенности лечения МОЖЕТ ТОЛЬКО ЛЕЧАЩИЙ ВРАЧ С УЧЁТОМ ВСЕХ ОСОБЕННОСТЕЙ ТЕЧЕНИЯ ЗАБОЛЕВАНИЯ И СОСТОЯНИЯ ЖИВОТНОГО!!! ПОМНИТЕ - НЕ ЗАНИМАЙТЕСЬ САМОЛЕЧЕНИЕМ. Неправильным лечением можно УБИТЬ животное!
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Тішка і кампашка

Сообщение aniaf » 29 ноя 2012, 05:02

Новертинова, як мені пояснила вет, необхідна, як протипаразитарна (власоїди).
Щодо токсичности саме Ям і котів до 2-х років ... дякую за попередження!
У "стародавні часи" від сірчаної за одне-два намащування проходило. Але сірка теж токсична.
Себе бувша сусідка вилікувала маззю Клотрімазол + таблетки Грізеофульвін (Griseofulvin) або Фульцин (їх п'ють всередину під час або після їжі з рослинною олією (є протипокази).

Такі ми, щеплені Поліваком, стали раптом вчора. (лишаю ссилки)
http://piccy.info/view3/3884054/1415507 ... 4037992fd/
http://piccy.info/view3/3884059/2201925 ... a32c62929/
http://piccy.info/view3/3884061/91ddd96 ... e59d985c6/

Ну, Тішка - не раптом.) Мазь Міконазол і аналоги за 10 днів не дали жодного ефекту. Наразі, тільки гіршає.
Старші коти, теж щеплені, хто Поліваком, хто Вакдермом, тримаються в формі.
Последний раз редактировалось aniaf 07 мар 2013, 19:24, всего редактировалось 3 раз(а).
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Тішка і кампашка

Сообщение Галина Михайловна » 30 ноя 2012, 10:05

Як усіх шкода.
Последний раз редактировалось Галина Михайловна 01 дек 2012, 10:59, всего редактировалось 3 раз(а).
Галина Михайловна
 
Сообщения: 504
Зарегистрирован: 14 июл 2011, 16:29

Re: Тішка і кампашка

Сообщение sola » 30 ноя 2012, 13:33

В принципі, достатньо вакцинації. Ми ЛКП-шних, наприклад, проколювали Вакдермом 2 або 3 рази, а мазали ЛАМІКОН-спреєм - дуууже нерегулярно, як вийде.
І в усіх все пройшло.

Я в себе вдома минулої зими експеримент поставила - кицю Масочку, яку повернули господарі, бо почався лишай, я НІЧИМ НЕ ЛІКУВАЛА.
Все само пройшло.
Так що однозначно - питання імунітету.

В людей можна мазати плямку кремом НІЗОРАЛ, можна тим самим ламіконом, можна просто йодом.
Головне, щоб не митися, тобто якось так митися, щоб не розносити спори водою по всьому тілу.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Тішка і кампашка

Сообщение larik » 30 ноя 2012, 20:47

Вакцина поливак 2 или 3 раза по схеме и мазь унисан. ветеринарная. все прошло за неделю.

я всех прошу - применяя препараты для людей - учитывайте, что кот их слизывает. ветеринарные препараты на этот счет имеют специальные предупреждения, человеческие - нет. при слизывании мазей для человека у животного могут наступить непредвиденные осложенения.
также, надеюсь, все, кто пользуется советом добрых знакомых Не ветеринаров - что-как-сколько-мазать-колоть-разводить, читают описание советуемого препарата в интернете. знакомые - это хорошо, но иногда бывает, что их животное просто "пронесло", так сказать - отделался легким испугом и вычухался не благодаря "лечению" хозяев, а потому что мобилизовал все силы организма, чтоб от их "лечения" не умереть.

еще раз всех призываю - слушая советы знакомых, проверьте их у ветеринара. достаточно просто позвонить и спросить.
Последний раз редактировалось larik 01 дек 2012, 15:58, всего редактировалось 1 раз.
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Тішка і кампашка

Сообщение larik » 30 ноя 2012, 22:08

Фая, котов вылечила поливаком -вакцина, колется по схеме внутримышечно (раз в правую заднюю лапу, следующий раз в левую) и унисаном (мазь 2 р./в день), себя - салициловый спирт и клотримазол. все советовал вет (в том числе и мне :ca: )
Последний раз редактировалось larik 02 дек 2012, 14:14, всего редактировалось 2 раз(а).
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Тішка і кампашка

Сообщение aniaf » 01 дек 2012, 12:13

Все було добре зі всіма, поки я мала можливість тримати Тішку в окремій кімнатці. На жаль, уже декілька днів, як я таку можливість втратила...) У моїх гостей з'явились плямки - у кого де. У всіх, крім тих, хто лисий був від лишая в дитинстві, лікуючись в лікарні рік (брат і сестра). Я з такою швидкопрогресуючою формою не зустрічалась ніколи. У котів злізала шерсть за одну ніч. Стоматолог, якому я підкинула з вулиці на днях на перетримку 4-х котиків, розповів, що вони повністю вилікувались і не мають тепер рецидивів, очистивши кров, за рік. Вони приймали таблетки Нізорал, натирались гелем або кремом Нізорал і мились Нізорал-шампунем.
Вчора вдома у нас був чоловік, який написав дисертацію з цієї проблеми. Згідно його багаторічних досліджень, у тих гризунів, яким застосовували більш швидкодіючу формулу, був значно менший процент утворення пухлин.
Прослухав легені і бронхи Тішки-мишки). Відмінив Цефтріаксон. Запалення бронхів прошло. А Бромгексин, у рекомендованих Захаром дозах, радив ще трохи подавати. Гамавіт колю всім. Замовила в нашій аптеці ще для всіх котів Глобфели і Вакдерми.
Дякую всім за поради.
Дорослим котам і людям я проблему локалізувала. Йдуть на поправку. Додатково радилась з Захаром щодо Тішки.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Тішка і кампашка

Сообщение larik » 01 дек 2012, 20:54

aniaf писал(а):Замовила в нашій аптеці ще для всіх котів Глобфели і Вакдерми.


Пожалуйста, http://www.veterinarka.ru/content/view/825/107/

не забудьте про возможную аллергическую реакцию на глобфел!
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Тішка і кампашка

Сообщение aniaf » 01 дек 2012, 22:40

Спасибо большое. Не рассматривала никогда эту сыворотку в таком ракурсе, у тех, что у меня, проверено - нет, хотя, аллергия - процесс накопительный... Тем, что на передержке, дам антигистаминное перед уколами...
viewtopic.php?f=180&t=29256 - ну, ось... випадково натрапила в неактуальних на тему з актуальними порадами.)
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Re: Тішка і кампашка

Сообщение aniaf » 10 дек 2012, 00:53

Проколола Вакдерми меншим, малому і найбільшому. 5-му, щепленому літом, не колола), у нього все з тим добре. У підлітків погіршень нема. У Тішки без змін.
А от найбільший пухнастик... ще зранку все було добре. Цілий день спав, а на вечір... теж очаг: http://piccy.info/view3/3883521/904974d ... 38ba928c5/ ...у інших теж спочатку був запальний очаг червонуватого кольору... на ссилках за 29.2012 - картина на другий день.
Запланований йому на завтра грумінг (мені не надається, кусючка!) і на післязавтра кастрація зірвалися. Цьому коту - цей лишай найнедоречніший.
Последний раз редактировалось aniaf 07 мар 2013, 22:34, всего редактировалось 1 раз.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

Лишай перемогли

Сообщение aniaf » 22 дек 2012, 14:40

Лишай вилікували:
- Підлітки – за 5 днів за допомогою вет.рецепту за 28.2012. На Ям-к припало тільки тільки 2 дні ( 2-й і 4-й). Нею мастила по 1р.в день, а Новертиновою (1-й,3-й і 5-й) 2р.в день, +2 дні після зникнення симптомів для закріплення результату тільки Новертиновою - по 1р. Разом - 7дн. У підлітків вже повністю наросла шерсть.
- Тішку лікувала найдовше - майже місяць, прописаною на початку маззю. Шерсть ще не наросла, але шкіра вже, нарешті, чиста, не запалена.
- Пухнастику зняти вогнище допоміг Ламізил-спрей за один день (2р.на день), ще 2 дні застосовувала для профілактики. Починає наростати шерсть.
- Всі щеплені двічі, хто Поліваком, хто Вакдермом.
- Знищувала відторгнуті кірки і шерсть, дезінфікувала приміщення, предмети догляду, одяг.
- Щеплений влітку кіт не заразився.
- Котів на перетримці щепила одноразово Вакдермом - там всі здорові.
- Люди - Ламізил-спреєм декілька раз + табл.
- Сердечно дякую добрій і щирій людині з форуму за кварц.

==============================================================================================================================
На сьогодні:
1. У Тішки на пузику з’явилось ущільнення, як горошок. Лікар сказав, що це через тривалу атаку грибком і ще якоюсь хім.сполукою, яка могла потрапити йому через вуха і дихальні органи ще на старому місці "проживання": viewtopic.php?f=165&t=42746 ...скорше всього, там хтось травив бліх якимсь "універсальним засобом"... не виключено, що це "допомогло" вплинути й на очко Тішки та його сестрички (хоча, щодо сестрички...цілком можливо, що на фото http://radikal.ua/data/upload/0fccf/c21 ... 5bfaa3.jpg , зробленому з 2-го пов. саме той момент "фікс" для Бонькіного очка). Тішкіне ущільнення має минути – вчасно побачили, і, дякуючи легенькому масажу і 10-хвилинним компресам, воно потрохи пом’ягшується. Очко залишається наполовину мутним, але інфекції нема. Це очко навіть додає Левовому Серденьку своєрідного шарму. Він на нього бачить, водить ним за рухами, коли інше прикрите.
Давала йому, набраний лікарем на декілька днів у шприц, якийсь препарат від запалення, та кінцево позбутися хрипів і насморку допоміг за 5 дн. ( 3 уколи) іспансьський вет.антибіотик Амоксицилін (30 гр.) Доза згідно ваги. Він колеться 1 раз на 48 год. У Тішки й зі шкірою відразу почалось покращення, коли почала його колоти.
2. Декілька днів тому раптово захворів наш найбільший кіт. Одне око почервоніло в мить. Друге згодом. Була підвищена температура. Отримав сиворотку. Колю вет. Амоксицилін і мажу очка Тетрацикліном. Він значно легче сприймає уколи, ніж мазання або капання очей.
3. У нашого підлітка праве очко не припиняє підтікати ось уже 2 місяці, з моменту щеплення. Ніхто толком не знає причину, і нічого не допомагає. Після чергового Гамавіту пару днів сухо, а потім знов... Дочка за свого котика через це дуже схвильована.
4. Ну, і ще одна "бомбочка" з колишнього місця перебування Тішульки - всі коти заразились отодектозом.
5. Ну, і Марсік (Патрік з котів ЛКП). Він гарнючий-чемнючий, мудрагелистий. Його знамениті хрипи від хвилювання вже не переслідують його давно, хіба що дуже коротко від якоїсь рідкісної несподіванки (наприклад, голос чужого кота в ютуб-ролику). Але він навчився миттю опановувати себе. І від гостей він не те, що не ховається, а біжить до дверей перший зустрічати, а потім любить примоститись поряд з кимсь, щоб його погладжували, і мммуркотіти… Але… його давня грижа хоча і не збільшується, але і не зменшується. Він потребує планової операції.
ИзображениеИзображение
Фото неякісне, але на ньому видно контур грижі на пузику.
Последний раз редактировалось aniaf 08 мар 2013, 00:41, всего редактировалось 2 раз(а).
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

боремся з панлейкопенією

Сообщение aniaf » 25 дек 2012, 04:04

Шостий день боремся з панлейкопенією найбільшого кота (...Тішка від не щеплений і щепити ще не можна).
Постраждали найбільше очі - гнійні виділення з кров'ю. Рвоти і поносу нема, але стул частіший і зловонний. Нема й апетиту. Живіт твердий. Вологі хрипи. Тиск. Часто просто сидить над мисочкою з водою. Шерсть матова.
- Ізотонічний розчин з глюкозою, 3 рази через день вет. набір віт. групи В, антибіотик, Фоспреніл.
Последний раз редактировалось aniaf 08 мар 2013, 00:49, всего редактировалось 1 раз.
aniaf
 
Сообщения: 1587
Зарегистрирован: 28 фев 2012, 13:19
Откуда: Львів

След.

Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.