Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Собаки з-під "Метро" - куди пропали?

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Собаки з-під "Метро" - куди пропали?

Сообщение sola » 01 авг 2011, 20:30

В мене є сусідка пані Алла, вона вже кілька років їздить з баняками з кашею до Метро і годує там собачок. Сьогодні подзвонила мені, що вже більше тижня, як собак там не бачить. Зрозуміло, що це нічого доброго не означає (думаю, Метро проплатило відлов, а в ЛКП так довго не живуть). Але раптом хтось знає щось конкретне?
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Собаки з-під "Метро" - куди пропали?

Сообщение Одрі » 02 авг 2011, 09:17

Сумніваюся,що Лев ловив. 5 років ж не мішали їм собаки.Їх там було двоє.Перший зник вже з місяць назаз.А жовтого,загального любимця,ост.раз бачила 23 липня,в суботу.
можна охрану в Метро попитати,вони повинні знати,якщо був відлов
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: Собаки з-під "Метро" - куди пропали?

Сообщение larik » 03 авг 2011, 15:59

може і ЛЕВ. в нас на Чорновола собаки були і ніхто нікому не мішав, поки одна .... не поздвонила і не викликала. так декілька разів відловлювали. взагалі собак нема. одного кобеля рятували продавці (кастрованого доречі тим самим ЛЕВом) - його теж хотіли забрати - скандал був, крики-воплі, того пса відстояли і від гріха подалі забрали на село до пари ще до одного (- а що робити? - спитала мене продавець - буде дві собаки на подвір"ї.)

так що якщо ЛЕВ викликали, то вони . запитати в МЕТРО...
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53


Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.
cron