Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Левеня біля Іскри

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Левеня біля Іскри

Сообщение vivi » 18 июн 2011, 19:12

Щойно до мене звернулася літня панянка з приводу особи, що утримує з метою отримання прибутку та експлуатує для фотозйомки левеня біля входу в базар "Іскра". З її слів - у негуманних умовах - спека, відсутність води; левеня виглядає хворим і нещасним (від себе додам, що це може бути також наслідком застосування до звіра транквілізаторів). Стратегію дій розробляємо. Хто ходить-бродить в тому районі, поглядайте, будь-ласка, чи справді такий факт має місце? Власник, за описами заявниці, "чєрнявий і нєрусскій", можливо араб чи кавказець, так що на розмови і можливу агресію не наривайтесь, але якщо буде нагода сфоткати "з-під поли" - не завадить.
Може там і нема криміналу, але перевірити треба.
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Левеня біля Іскри

Сообщение sola » 18 июн 2011, 21:58

Саме сьогодні була саме там - забирала Персея. Нічого подібного не бачила. Може, розпитати Олексія, того чоловіка, в якого був Персей - він там живе, мав би бачити. До того ж, наша Анжела теж там часто буває.
Телефон Олексія 067 154 10 84
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Левеня біля Іскри

Сообщение larik » 20 июн 2011, 11:43

"Стаття 8. Особливості утримання диких тварин у неволі

Утримання диких тварин у неволі допускається, якщо створені умови, що відповідають їх біологічним, видовим та індивідуальним особливостям.

Утримання диких тварин у неволі без створення відповідних умов не допускається.

Утримання диких тварин у неволі допускається за наявності дозволу, що видається центральним органом виконавчої влади з питань охорони навколишнього природного середовища.

Утримання диких тварин у неволі без дозволу допускається в разі тимчасового утримання врятованої постраждалої тварини.

Допускається утримання дрібних диких тварин, які традиційно утримуються людьми в неволі і можуть бути забезпечені умовами утримання відповідно до вимог цього Закону."

Какой Закон писать не буду - все и так знают. это так - навскидку. по поводу львов еще надо разобраться
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Левеня біля Іскри

Сообщение sola » 21 июн 2011, 09:29

Одна моя знайома, яка живе на Сихові, розповіла, що біля Сихівського Арсену є цирк. І ті "зазивали", що роздають флаєри, за якими можна потім купити 2 квитки за ціною одного, стоять час до часу біля "Іскри" з цирковими тваринами - на жарі.
Чи звідти теж те левеня, чи то окрема історія, - невідомо.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Левеня біля Іскри

Сообщение larik » 21 июн 2011, 11:46

очень жалко львенка. для начала, кто может - надо зайти в цирк и поинтересоваться. дальнейшие действия - по списку.
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Левеня біля Іскри

Сообщение а-лиса » 23 июн 2011, 14:59

Только что в общество позвонил мужчина и рассказал,что вчера в р-не Кн. Ольги возле магазина Фокстрот видел фотографов с львенком и обезьянкой и еще с каким то животным. Львенок очень худой и сидит без движения ( такое впечатление что чем то обколот). Так что эти товарищи перемещаются по городу,не сидят на одном месте. Очень просим если кто то увидит , срочно позвонить нам .
80936587820 Наташа
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
Аватара пользователя
а-лиса
Старожил
 
Сообщения: 1698
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:52
Откуда: Львов

Re: Левеня біля Іскри

Сообщение Ліда » 24 июн 2011, 12:12

Вчора знайома бачила того типа на Кн.Ольги біля "Провесені" з мавпочкою і левенятком. Він дійсно рекламує цирк, так-що є зміст туди навідатись.
067-878-57-05, 063-072-50-39
Аватара пользователя
Ліда
 
Сообщения: 944
Зарегистрирован: 02 дек 2010, 13:18

Re: Левеня біля Іскри

Сообщение larik » 24 июн 2011, 12:23

да, это цирк и они находятся возле цума на кн.ольги возле базарчика. львенок очень несчастный, глазки сужены, без движения, худой, шерсть плохая.
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Левеня біля Іскри

Сообщение а-лиса » 24 июн 2011, 15:40

Это цирк-шапито "Европа". Гастролирует по всей Украине,в прошлом году был в Израиле.
Вот что нашла по этому шапито и животным,у них все с животными действительно далеко не идеально.
У цирка-шапито «Европа» отсутствует разрешение Минприроды Украины

30 ноября 2010 года Максим Плахотнюк – госинспектор по охране окружающей природной среды Управления экологической инспекции Перекопского региона

Управлением экологической инспекции Перекопского региона при проведении рейдовых мероприятий в ноябре 2010 года были проверены документы на животных (бурый медведь, африканский лев, пони), которые используются в представлениях цирка-шапито «Европа».

По результатам проверки наличия праворазрешительных документов было установлено, что ветеринарные паспорта имеются не на всех животных, также ни на одно животное не были предоставлены документы, подтверждающие законность их приобретения. У цирка-шапито «Европа» отсутствует разрешение Министерства охраны окружающей природной среды Украины на право содержания диких животных в неволе.


При осмотре условий содержания животных выявлено, что размеры вольеров ничтожно малы, чем нарушены требования ст.8, 13, 25 Закона Украины «О защите животных и жестоком обращении с ними», а также нарушен п.2.7. Постановления Верховной Рады АР Крым № 1252-5/09 от 20.05.2009г.

По результатам проведенной проверки госинспектором по охране окружающей природной среды Ар Крым был составлен акт, в отношении администратора цирка-шапито «Европа» составлен протокол об административном правонарушении, который направлен в судебные органы для рассмотрения и принятия решения о привлечении руководства цирка к административной ответственности, а также решения относительно животных, имеющихся в цирке.

Подробнее У цирка-шапито «Европа» отсутствует разрешение Минприроды Украины ::: Орхусский центр Республиканского комитета АР Крым по охране окружающей природной среды, тел. (0652) 59-42-76
http://arhus.crimea.ua/index.php?option ... &Itemid=85
80936587820 Наташа
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
Аватара пользователя
а-лиса
Старожил
 
Сообщения: 1698
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:52
Откуда: Львов

Re: Левеня біля Іскри

Сообщение а-лиса » 24 июн 2011, 15:48

Цирк этот из Симферополя. Вот еще показательная история о жизни и содержании животных в этом шапито
http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2006/ ... 91936.html
Вот отзыв человека посетившего представление
http://reporter.zhitomir.info/index.php ... l&news=833
80936587820 Наташа
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
Аватара пользователя
а-лиса
Старожил
 
Сообщения: 1698
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:52
Откуда: Львов

Re: Левеня біля Іскри

Сообщение nickie » 24 июн 2011, 16:29

боже так жалко львенка! :ak: как можно вообще ташить ребенка в цирк, зная, в каких условиях там содержатся животные, не говоря уже о том, каким страданиям их поддают во время дрессировки! Ребенок порадуется 20 минут и забудет, а животное ВСЮ ЖИЗНЬ страдать будет! :dy: И ведь люди прекрасно себе отдают отчет, что зверей мучают. Ненавижу цирки и зоопарки! :aq:

Я проходила вчера и сегодня утром мимо Фокстрота, искала - львенка не было. Возможно, они позже появляются, когда я уже на работе. Кстати, кажется это тот шатер, что возле Арсена на Научной (хотя может я и ошибаюсь). Если увижу - сразу же позвоню. Так жаль его!
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: Левеня біля Іскри

Сообщение sanechka » 25 июн 2011, 03:21

А как мы, как общество, можем отреагировать на такую ситуацию?
Нельзя быть человеком лишь немножко.
Всё бумерангом возвратится, не щадя.
Спокойно смотришь, как страдает кошка,
Терпи, когда перешагнут через тебя.!
Аватара пользователя
sanechka
 
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 07 апр 2009, 00:45
Откуда: г. Львов.

Re: Левеня біля Іскри

Сообщение vivi » 25 июн 2011, 07:44

Для початку усім громадянам, які звертаються з приводу цього левеня/цього цирку можна радити телефонувати на гарячу лінію Мінприроди: +38(044) 206 33 02
Я сьогодні попробую поспілкуватися з нашими міськими екологами... Попробую "застукати" цього фотографа...
Будуть зрушення - відпишуся.
По-ідеї, ІМХО, можна розкрутити в гучну справу - рятувати левеня у місті лева...
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Левеня біля Іскри

Сообщение vivi » 25 июн 2011, 10:05

Управління екології та благоустрою Львівської міської ради. Дзвонив до ним, бо колись свого часу доволі приязно спілкувався з в.о. начальника - непоганий дуже мужик, з його слів по ще тодішньому спілкуванню (рочків так за п'ять тому) вони займались перевірками усіляких звіринців, барів-ресторанів біля Львова, які утримують ведмедів. Нажаль, цей мій трішки знайомий вже рік як не працює в управлінні. Інший працівник управління стверджує, що це не їх компетенція і відправляє до ветеринарного відділу міськради.
Відділ ветеринарної медицини при Львівській міській раді. Ну, з ветеринарним відділом я справу мав не раз, був якось і спільний "рейд" з перевірки утримання тварин, і частенько при зустрічі вони мені кажуть - "давайте ще спільний рейд проведем", тож до них я, звісно, теж дзвонив. Сьогоднішній день у них вже весь розписаний, домовились зконтактуватися з наступного тижня. Це питання не зовсім у їх компетенції (хоча "Правила утримання тварин у місті Львові" містять деякі норми щодо утримання диких тварин), але вони готові долучитись до спільного рейду, що не зле, бо вони ж таки ветеринари і їх думка щодо стану тварин більш вагома, аніж, наприклад, моя.
Про ситуацію з левеням вони знають, мешканці до них також зверталися. Вони намагались переадресувати проблему за призначенням - Державна екологічна інспекція (згідно наказу Мінприроди саме ця служба має займатись такими питаннями), проте інспекція відмовляється (детально пізніше). Порадили звернутись до Державної ветеринарної інспекції (дехто з нас пам'ятає такого дядька - Бурий Тарас, звертатись якось не дуже хочеться, еге ж?).
Державна екологічна інспекція в Львівській області. Знаходиться м. Львів, вул. Стрийська, 98, тел./факс +38 032 238 73 70. У відповідності до розділу восьмого Наказу Мінприроди від 30.09.2010 N 429; статей 29 та 34 ЗУ "Про захист тварин від жорстокого поводження" на вимогу нас (громадської організації із захисту тварин) та за нашою участю зобов'язані проводити перевірки таких випадків та вчиняти певні процесуальні дії. За зверненням відділу ветеринарної медицини при міськраді вони будь-що робити відмовляються. Я зараз накидаю письмове звернення з посиланнями на відповідні нормативні доки - хай тільки попробують відмазатись... Але, біда в тому, що з-під палки якісної роботи вони не дадуть, так що, можливо, прийдеться таки звертатись до Бурого. Він хоч і важкий дядько, але наїхати на таких циркачів любить...
Державна ветеринарна інспекція. Рівень їх компетенції у даному питанні трішки сумнівний, хоча, згідно ст.30 ЗУ "Про захист тварин..." як раз в їх компетенції надання дозволів на використання тварин у спортивних, видовищних заходах, фото- та відеозйомках, при організації розваг. Відповідно, і адмінпокарання за відсутність таких дозволів.
Правоохоронні органи.
Міліція. Звернення по ст. 164 Адмінкодексу (конфіскація) - це їх парафія. Питання конфіскації надскладне. По-перше, виключно за рішенням суду, а швидкодія судів нам усім відома; по-друге, якщо ставити питання конфіскації, то не одного ж левеня - там близько тридцяти тварин! По-третє, розміщення і подальша доля конфіскованих тварин. Левеня-то одного я найу де розмістити і, приблизно, знаю що з ним далі робити - підлікувати, оформити документи і знайти можливість передати у хороший зоопарк (бугровий ліпше за все, наприклад у Гданськ - там хороший зоопарк, я туди цьогоріч збираюсь їхати, якби з ним домовитись можу завезти звірятко). Це все теж не надто просто, але якщо проблему помножити на кількість тварин - опускаються руки...
У будь-якому разі, звертатись до міліції по 164 статті бачу сенс після проведення перевірочного рейду і за його наслідками.
Природоохоронна прокуратура. В даному випадку звернення до неї бачу необхідним лише у разі злісного ухиляння держінспекціями від роботи. Якщо є їнші пропозиції по цій установі - наведіть, радо дослухаюсь.

Резюме. Пишу звернення і ломлюся з ним до Держекоінспекції... Добре було б спершу на власні очі того левеня побачити...
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Левеня біля Іскри

Сообщение vivi » 25 июн 2011, 10:55

Питання. ЗМІ залучати? Чи до "розвідки боєм" ліпше не треба?
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Левеня біля Іскри

Сообщение lorana » 25 июн 2011, 11:29

vivi писал(а):Питання. ЗМІ залучати? Чи до "розвідки боєм" ліпше не треба?

Я думаю, что надо, но только если все "действующие лица" будут на месте, а то если ничего не произойдет, то в следующий раз СМИ могут отказаться ехать
Самое подходящее время, чтобы взять СОБАКУ, наступает тогда, когда появляется подходящая СОБАКА.
Аватара пользователя
lorana
 
Сообщения: 518
Зарегистрирован: 21 апр 2009, 21:27
Откуда: Львов

Re: Левеня біля Іскри

Сообщение lorana » 25 июн 2011, 11:30

П.С. Я сейчас туда иду
Самое подходящее время, чтобы взять СОБАКУ, наступает тогда, когда появляется подходящая СОБАКА.
Аватара пользователя
lorana
 
Сообщения: 518
Зарегистрирован: 21 апр 2009, 21:27
Откуда: Львов

Re: Левеня біля Іскри

Сообщение vivi » 25 июн 2011, 12:19

Дощ валить. Не буде їх зараз...

Чорновик заяви, прошу зауваження, рекомендації.
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Левеня біля Іскри

Сообщение Велена » 25 июн 2011, 12:27

"В період з 21 по 25 червня 2001 року"

2011 року
Аватара пользователя
Велена
 
Сообщения: 1824
Зарегистрирован: 23 сен 2010, 12:14
Откуда: Львов

Re: Левеня біля Іскри

Сообщение vivi » 25 июн 2011, 12:40

дякую
Аватара пользователя
vivi
Старожил
 
Сообщения: 1298
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 14:28

Re: Левеня біля Іскри

Сообщение Велена » 25 июн 2011, 12:50

"що у цирка-шапіто «Європа» відсутній дозвіл Міністерства охорони навколишнього природного середовища України України на утримання диких тварин у неволі," "України" двічи.


Ще таке: Розклад роботи того шапіто знайшла тільки на якомусь форумі http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=1012703 "середа, четвер, пятниця - 18.00, суботе, неділя 15.00 та 18.00. тел. 098 7694103. ", жоден портал, де анонсуються культурні події у Львові, не пише про його виступи, в транспорті теж не бачила реклами (хоча я рідко транспортом користуюсь) флаєри, як я зрозуміла з того форуму, роздає клоун безпосередньо там, де цирк розташувався, це все "какбє намекає" що великого галасу навколо свого перебування у місті "Європа" не робить, стовідсотково, що з документами з них проблеми, інакше ширше б рекламувалися. Я до чого веду: якщо вони відчують, що ними зацікавилися, можуть тишком-нишком знятися разом зі звіриками.
Аватара пользователя
Велена
 
Сообщения: 1824
Зарегистрирован: 23 сен 2010, 12:14
Откуда: Львов

Re: Левеня біля Іскри

Сообщение lorana » 25 июн 2011, 13:39

vivi писал(а):Дощ валить. Не буде їх зараз...

Как раз так и получилось. Но я пообщалась с продавщицей, говорит, что они приходят с обезьянкой. Спросила про львенка, говорит, что и он бывает, но приходят бессистемно, когда будут неизвестно, а сам цирк возле Арсена.
Самое подходящее время, чтобы взять СОБАКУ, наступает тогда, когда появляется подходящая СОБАКА.
Аватара пользователя
lorana
 
Сообщения: 518
Зарегистрирован: 21 апр 2009, 21:27
Откуда: Львов

Re: Левеня біля Іскри

Сообщение larik » 30 июн 2011, 11:49

заява-левеня. фото у Максима - я не умею присоединять.
Вложения
Заява-левеня_ред.doc
(99.5 КБ) Скачиваний: 145
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Левеня біля Іскри

Сообщение moresai » 30 июн 2011, 23:05

цирк ещё не уехал?
8093 453 10 35 Марина
Милосердие – это сострадание. Это бескорыстная искренняя помощь нуждающимся.
Аватара пользователя
moresai
Старожил
 
Сообщения: 1747
Зарегистрирован: 12 апр 2009, 22:08
Откуда: Львов

Re: Левеня біля Іскри

Сообщение nickie » 01 июл 2011, 08:11

если это действительно был тот синий балаган. что возле Арсена на Кн Ольги - то вчера его уже не было :ak: Одни качели остались...
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

След.

Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.