Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Четверо чудових різнокольорових кошенят - 1,5 міс.

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Четверо чудових різнокольорових кошенят - 1,5 міс.

Сообщение sola » 17 июн 2011, 13:41

Один мій знайомий знайшов два тижні тому на смітнику чотрирьох кошенят. І маму-кицю на додачу - саму ще майже кошеня.
Дітки були ще дуже малі, але тепер вони вже підросли, зміцніли, освоїли правила життя в квартирі і ШУКАЮТЬ ДОБРИХ ГОСПОДАРІВ.
Ці фотографії - двотижневої давності. Сподіваюся, що скоро ми побачимо тут багато гарних нових фоток.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Зацікавились? Прошу телефонувати або писати до пана ОЛЕГА: :rokach@mail.lviv.ua
068 501 47 60
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Четверо чудових різнокольорових кошенят - 1,5 міс.

Сообщение sola » 12 июл 2011, 05:41

Изображение

Всі малявки живі, здорові (ттт), чемні, веселі і дууууужжжжжже АКТУАЛЬНІ!
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Четверо чудових різнокольорових кошенят - 1,5 міс.

Сообщение Ronin » 17 июл 2011, 18:42

Кошенята в мене вже більше місяця, отже їхній вік зараз біля 2.5-3 місяців. За цей час сталося багато подій. Основна - в їхньої матусі, яка сама має заледве рік життя під час стерилізації виявлено онкологію.. :( Наразі стан кішки ніби стабільний, вона має добрий апетит, в неї досі є молоко, з чого малюки дуже раді - але звісно вже не йдеться щоб її десь пристроїти, тому вона лишається в мене. За той місяць, що минув від знаходження їх усіх під смітником на Науковій малята різко почали рости - нормальне харчування як кошенят, так і їхньої матусі, у якої тепер є повно молока дається взнаки.

Кошенята усі дуже різні, власне вперше бачу щоб в одної кішки були настільки "різнобарвні" дітки. Можливо цьому посприяло те, що Їхня мама - триколірна кішка, проте кошенята різняться не тільки кольорами, але і довжиною хутра - як мінімум один з них є довгошерстним. За місяць я встиг вивчити характер кожного і тепер можу дати характеристику кожному з них - можливо це допоможе майбутньому власнику обрати.

1) Безумовний лідер за характером - кошеня на прізвисько "Рудьковський" :) або жє просто Рудько (усі імена тимчасові, щоб мені було легше їх розрізняти)

Изображение

Стовідсотковий ігрун-веселун, один з перших пішов "на контакт" зі мною, перший став приходити до мене спати поруч на ліжку, допитливий, цікавський, разом з тим великий "добряк" і лагідна душа.

2) Його чорно-білий братик у класичному варианті забарвлення - найбільший інтелектуал з усіх чотирьох. Солідний вигляд (як у фраці) відповідє його характеру - він є досить спокійний, розважливий має надзвичайно мудрі оченята (не по його віку !) і найбільшу голову - цікаво, що з нього виросте. Попри більш спокійну вдачу, він не проти часом попустувати разом з Рудьком та рештою, а також страшенно любить досліджувати нові місця та закапелки, бавитись новивми цяцьками і взагалі видно що хлопець за характером - Дослідник.

Изображение
Изображение

3) Найбільш незвичний серед кошенят - довгошерстний димчастий красень Сірко. Спочатку він був самим слабким і самим малим серед кошенят, проте за цей місяць за габаритами він раптом перегнав усіх. Хлопчина радикально відрізняється від решти не тільки типом хутра (довговолоса м`якенька "ангорська" шубка) але і за будовою тіла. Якщо решта кошенят досить компактно та зграбно збудовані, мають круглі голови, то Сірко зараз став нагадувати підлітка-акселерата: довгі кінцівки, довгий пухнастий хвіст, тіло як "дощечка" і трикутна вузька голова. До речі, зверніть увагу на шикарний димчасто-білий колір хвоста - на фото погано видно, але хвіст значно біліший від кольору спини, досить незвичне поєднання кольорів. Він явно "іншої породи", ніж решта кошенят і так як рости йому до "повного тіла" ще як мінімум рік, то наразі тільки гадати приходиться, який красень з нього буде за пів-року-рік !

За характером він досить спокійний, незалежний та досить самодостатній, досить довго не давася брати в руки, проте останнім часом усе більше сам йде на контакт. Має дуже добрий апетит і завжди непроти "трохи підкрепитись" - видно що зараз в нього період активного росту і усі сили йдуть на ріст кісток та м"язів.

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

4) Ну і єдина дівчинка серед кошенят - мала Перлинка-Хмаринка, надзвичайно кумедно асиметрично-хаотично розмальована киця. В її хутрі примхливо поєднались багато кольорів - білий, усі можливі відтінки сірого і такі ніжні мазки рудого, що вони виглядають скоріше розмитими перламутрово-рожевими плямками. Навіть на її рожевому носі примудрилась опинитись одна чорна плямка - так що можна сміло казати, що Перлинка-Хмаринка є унікально-неповторною "від носа - і до кінчика хвоста" ! :)

Изображение
Изображение
Изображение

Дівча надвичайно лагідне і добре за характером, дуже любить сидіти на руках, любить ласку та увагу з боку людини - коротше обіцяє вирости в ідеальну хатню кицю.


Усі кошенята ходять у "насипний" туалет і ніяких проблем у цьому плані з ними не було. Проведена обробка як від нашкірних паразитів (блохи) так і від глистів. Кошенята здорові, веселі - І ДУЖЕ ЧЕКАЮТЬ НА СВОЇХ ГОСПОДАРІВ !

Нагадую мій телефон 068-501-47-60 або (КРАЩЕ !) мій домашній е-мейл : rokach@mail.lvlv.ua. Телефон часом може бути відключеним - або я його просто не чую, тому краще мені писати.

Олег.
Аватара пользователя
Ronin
 
Сообщения: 30
Зарегистрирован: 17 июн 2011, 16:45

Re: Четверо чудових різнокольорових кошенят - 1,5 міс.

Сообщение Ronin » 27 июл 2011, 21:45

Рудьковський знайшов свого господаря - і ДУЖЕ класного !(тьху-тьху-тьху !!!).

Решта троє (сірий ангорський + чорно-білий хлопчики та триколірно-поплямкована дівчинка) все ще актуальні.
Аватара пользователя
Ronin
 
Сообщения: 30
Зарегистрирован: 17 июн 2011, 16:45

Re: Четверо чудових різнокольорових кошенят - 1,5 міс.

Сообщение sola » 02 авг 2011, 11:40

vivi » Сегодня, 10:33

Хочуть триколірне кошеня.
Ручки неперевірені, можливо потребуватимуть роз'яснень, лікбезу.
тел.: 066-468-25-24
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Четверо чудових різнокольорових кошенят - 1,5 міс.

Сообщение Ronin » 09 авг 2011, 13:35

Дівчинка Хмаринка-Перлинка вже не актуальна, лишаються ще два хлопчики - класичний чорно-білий та попелясто-сірий, який чим далі тим більше перетворюється на ангорського пухнастика.
Аватара пользователя
Ronin
 
Сообщения: 30
Зарегистрирован: 17 июн 2011, 16:45


Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.