Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

ТЮГ - дитячий театр замовив відлов+знищенння котів та собаки

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

ТЮГ - дитячий театр замовив відлов+знищенння котів та собаки

Сообщение sola » 27 мар 2011, 16:01

На завтра, понеділок, 28 березня, директор Театру юного глядача (що по вул. Гнатюка) замовив гицлів ЛКП Лев.

На території театру є одна собака і 9 котів.
Навесні 2007 року там було дві кішки. Одну я постерилізувала, іншу мені не дали - заступниця директора закривала її від мене в кабінеті, щоб я "не скалічила її улюбленицю".
В результаті в театрі в різні часи була різна кількість різних кішок і кошенят різного ступеня дикості.
2008-2009 роках прогресивним працівникам театру вдалося постерилізувати ще кількох.
Восени 2009 року ми з Максимом були у художнього керівника театру - просили підтримки у підготовці Акції. Взамін пропонували допомогу у стерилізації - у відповідь почули обурену відмову, мовляв, це протиприрудно".

Тепер ситуація така, що в кращому разі вдасться домовитися, що ми поступово заберемо їх з подвір"я.
В гіршому разі доведеться завтра-післязавтра забирати з гицлярні.
(Про ще гірші варіанти не хочеться навіть думати.)

Що ми можемо зробити?

1) Прийти завтра на відлов і не допустити цього самого вілову. Вступити в діалог з нормальними працівниками театру, пояснити їм, що ВОНИ можуть зробити в цій ситуації.
Проблема в тому, що ми не знаємо часу відлову. Постараюся з"ясувати це завтра між 8.00 і 8.30.
Хто захоче підійти і взяти участь - дзвоніть мені завтра між 8.30 і 9.00 - обіцяю брати трубку в цей час!
Спробую, щоб на цей час були також якісь журналісти.

2) Забрати звідти котів потроху, постерилізувати, прилаштувати або випустити в доброму, безпечному місці.

3) Кращі ідеї?

Наваяла листа до директора театру. Щоб мав над чим подумати...

Генеральному директору
Першого Українського театру для дітей та юнацтва
Пану Думничу Ю. В.

Львів, 28 березня 2011 р.
Шановний пане Думнич!

Львівському товариству захисту тварин стало відомо, що Ви викликали працівників Львівського комунального підприємства «Лев» з метою відлову та подальшого знищення котів, які перебувають на подвір'ї Вашого театру. Просимо Вас не вдаватися до радикальних заходів і відмовитися від Вашого негуманного задуму.

Коти, про яких ідеться, не можуть вважатися безпритульними, позаяк мають опікунів в особах декількох працівників театру. Відповідально ставлячись до тварин, ці люди дбають не лише про їхнє годування, але й про стан здоров'я, проводячи регулярну девастацію, дегельмінтизацію та вакцинацію, тож ці коти не становлять жодної епізоотичної та епідеміологічної загрози ані для працівників, ані для відвідувачів театру.
Крім того, у 2008-2009 рр. частина котів була стерилізована силами та коштами працівників театру в рамках комунальної програми пільгової стерилізації, про що є відповідний запис у книзі реєстрації пільгових стерилізацій ЛКП «Лев». Усіх тварин стерилізувати не вдалося в зв'язку із несприянням з боку дирекції театру.

Коти, які проживають на території театру, є не лише улюбленцями працівників театру, але й важливим чинником підтримання сприятливого екобалансу у даному урбаністичному середовищі, оскільки відлякують від території гризунів. Звертаємо Вашу увагу на те, що в разі знищення котів, адміністрації театру вже через декілька тижнів доведеться мати справу з навалою мишей і щурів, а це вже буде справжньою катастрофою для закладу, який відвідують діти, тож Ви будете змушені витрачати чималі кошти на заходи з дератизації.

Крім того, застерігаємо Вас від будь-яких самочинниих дій з метою позбутися котів, що проживають на території театру, адже відповідно до Закону України про захист тварин від жорстокого поводження (Стаття 17), «забороняється застосовувати негуманні методи умертвіння тварин, що призводять до загибелі від задушшя, електричного струму, больових ін'єкцій, отруєння, курареподібних препаратів, перегріву, та інші больові методи». Згідно зі Статтею 35 Закону України про захист тварин від жорстокого поводження, «за порушення вимог цього Закону винні особи несуть кримінальну, адміністративну та цивільно-правову відповідальність згідно з законом», зокрема за статтею 299 Кримінального кодексу України, у якій зазначено, що знущання з тварин, скоєне із застосуванням жорстоких методів, карається штрафом до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців. Ті ж самі дії, вчинені у присутності малолітнього, караються штрафом до 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до двох років.
Львівське товариство захисту тварин триматиме ситуацію під контролем, оскільки відповідно до Статті 34 Закону України про захист тварин від жорстокого поводження, «контроль у сфері захисту тварин від жорстокого поводження може здійснюватися громадськими організаціями, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження».

У випадку порушення Вами даного Закону ми звертатимемося у відповідні правоохоронні органи, а також ЗМІ. Не сумніваємося: львів'янам буде неприємно довідатись, що дитячий театр, покликаний виховувати у юному поколінні християнські цінності, гуманізм і любов до всього живого, порушує законодавство, діє за подівійними стандартами і знищує невинних і незагрозливих живих істот.

Львівське товариство захисту тварин готове допомогти Вам у стерилізації нестерилізованих кішок та котів з метою недопущення зростання їхньої популяції, а в разі, якщо кількість тварин, які зараз проживають на території театру перевищують можливості закладу та опікунів, надати Вам допомогу у їхньому поступовому перевлаштуванні в інші адекватні умови проживання.



Голова товариства захисту тварин

Євген Фурсов


Копії листа надіслано :
В. о. директора департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради – пані Павлюк О. М
Начальнику управління культури пану Вороновському А. Л.
Начальнику ветеринарного управління в м. Львові пану Магорі Ю.В.
Інформаційному агентству «Західна інформаційна корпорація» (zik)
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: ТЮГ - дитячий театр замовив відлов+знищенння котів та собаки

Сообщение nickie » 28 мар 2011, 12:09

:ac:
Капєц просто! І хотілося б сказати про *протиприродність*, та не буду вже...

По ділу - на початку місяця отримаю гроші і постараюся допомогти фінансово, хоча б для когось трошки перетримку оплатити. :ac: Може ще хтось з форумчан приєднається по можливості?
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: ТЮГ - дитячий театр замовив відлов+знищенння котів та собаки

Сообщение moresai » 28 мар 2011, 14:25

8093 453 10 35 Марина
Милосердие – это сострадание. Это бескорыстная искренняя помощь нуждающимся.
Аватара пользователя
moresai
Старожил
 
Сообщения: 1747
Зарегистрирован: 12 апр 2009, 22:08
Откуда: Львов

Re: ТЮГ - дитячий театр замовив відлов+знищенння котів та собаки

Сообщение rita-lviv » 28 мар 2011, 18:16

Не перестаю удивляться людям, пол года назад театр дебютировал спектаклем - ,,кошеня вперед,, Куда? На ТОТ СВЕТ?????
rita-lviv
 
Сообщения: 1172
Зарегистрирован: 13 фев 2010, 17:36
Откуда: Львов

Re: ТЮГ - дитячий театр замовив відлов+знищенння котів та собаки

Сообщение sola » 31 мар 2011, 20:57

Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: ТЮГ - дитячий театр замовив відлов+знищенння котів та собаки

Сообщение sola » 01 апр 2011, 18:32

Фото Макса Ш.

1) "Праматір" Гапка
Изображение

Виводок
Изображение

2) Стерилізована киця
Изображение

3) Киця, в якої зараз кошенята, так що стерилізуватимемо згодом
Изображение

4) Кіт Умка, сьогодні кастрований
Изображение

5) Киця "Гітлер", буде стерилізована незабаром
Изображение
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: ТЮГ - дитячий театр замовив відлов+знищенння котів та собаки

Сообщение sola » 07 апр 2011, 19:58

http://www.wz.lviv.ua/articles/91901

Завдяки цій публікації котика Умку сьогодні забрали.
Однак кішка в Терези вдома, одна в Лапаївці випущена, котик сьогодні кастрований піде завтра, мабуть, назад у свій театр, "прамама" Гапочка стерилізована, в мене.
Якщо припустити, що котів було десять (в чому я чомусь дуже сумніваюся - мені здається, що трохи більше), то зараз там ще залишаються
1 кіт, 6 кішок (з них дві стерилізовані).
В однієї з кішок десь на стриху заховані кошенята.

Щодо собачки Музи була така ідея: постерилізувати (вже зібрані гроші серед акторів і працівників театру!) і посадити в буду на ланцюг на задньому дворі театру, з ланцюга спускати на ніч. Ідея добра, але...
Вчора Муза вкусила дитину :ac: В театрі аврал, директор знову не схильний до співпраці... :ac:
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: ТЮГ - дитячий театр замовив відлов+знищенння котів та собаки

Сообщение moresai » 08 апр 2011, 10:35

Подозреваю, что директор блефует...
8093 453 10 35 Марина
Милосердие – это сострадание. Это бескорыстная искренняя помощь нуждающимся.
Аватара пользователя
moresai
Старожил
 
Сообщения: 1747
Зарегистрирован: 12 апр 2009, 22:08
Откуда: Львов

Re: ТЮГ - дитячий театр замовив відлов+знищенння котів та собаки

Сообщение nickie » 12 апр 2011, 13:12

Оля, можу завтра (або коли зручно) передати 300 грн на стерилізацію або перетримку когось з кішок-*театралок*. Я на Науковій, Можу зранку або ввечері десь в центрі перетнутися.
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: ТЮГ - дитячий театр замовив відлов+знищенння котів та собаки

Сообщение sola » 12 апр 2011, 22:13

Дякую! Може, завтра ввечері? Я Вам подзвоню!
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: ТЮГ - дитячий театр замовив відлов+знищенння котів та собаки

Сообщение nickie » 13 апр 2011, 11:41

Чекатиму! :ab:
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: ТЮГ - дитячий театр замовив відлов+знищенння котів та собаки

Сообщение sola » 15 июл 2011, 14:17

http://www.wz.lviv.ua/articles/95652

Трохи перекрутили, як же без того...
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: ТЮГ - дитячий театр замовив відлов+знищенння котів та собаки

Сообщение nickie » 15 июл 2011, 14:58

Кішки позбавлені сексуального задоволення! :bq: АААААААААААААААААА! :ca: :ca: :ca: Якто кажуть в інтернеті - пацталом!!!!! :ca: :dy: :ca: :dc: :cm:
Аватара пользователя
nickie
 
Сообщения: 1045
Зарегистрирован: 02 июн 2009, 12:20
Откуда: Львов

Re: ТЮГ - дитячий театр замовив відлов+знищенння котів та собаки

Сообщение sola » 15 июл 2011, 21:36

[img]Кішки%20позбавлені%20сексуального%20задоволення!%20%20АААААААААААААААААА!%20%20%20%20Якто%20кажуть%20в%20інтернеті%20-%20пацталом!!!!![/img]

Ще смышніше з того мені стало, коли я довідалась, що автор статті - древнєйший дідок, ветеран Високого Замку, якому зараз інколи доручають написати на не вельми актуальну тему. Що не кажи, а проекція, дорогенькі, - це велика сила! :ab:
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09


Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 18

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.
cron