Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Діна - молода (10міс.), життєрадісна, стерилізована

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Діна - молода (10міс.), життєрадісна, стерилізована

Сообщение sola » 04 мар 2011, 01:54

Діна живе недалеко від однієї моєї знайомої, Наталі.
Спочатку собака мала сякого-такого господаря і сякий-такий дім. Господар випускав Діну побігати, хоч це і центр міста і досить жвава вулиця.
З нового року господар перестав пускати Діну додому і годувати. Сусіди дозволяють їй спати в під"їзді, підгодовують.
Сусіди ж (собачники з усієї цієї вулиці) організували Діні стерилізацію. Точніше - вони організували мене і зібрали гроші, а я вже організувала операцію і переконала свою знайому перетримати Діну після операції.
Тепер шов у Діни загоївся, її випустили назад на вулицю. Але вона вирішила, що її господиня - Наталя: супроводжує її всюди, її дітей, приходить до Наталі ночувати і пообідати. Наталя її не жене, але заводити собі другу собаку не збирається.
В тому форматі, як зараз, це не діло - собака більшу частину доби бігає по вулиці!
Тому ШУКАЄМО НОВОГО ГОСПОДАРЯ!

Отже, щодо екстер"єру: в родоводі Діни точно були вівчарки, коллі, кавказькі вівчарки. Але вона не така велика.
Вага Діни - 19 кг. Довга густа шерсть, так що можна було би думати про вольєр на вулиці.

Характер - чудовий! Добре порозумілася з хазяйською собакою, трьома котами, двома дітьми.
Команд не знає жодних, ну, хіба "Фу". Дуже талановито вміє прикидатися дурочкою, але насправді розумна, хитра собачка, просто не вчена.
Гарний апетит, чудові зуби, інстинкт охоронця при надзвичайно лагідному характері.

В квартирі Діна найбільше любить диван (див. фото)


Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Діна - молода (10міс.), життєрадісна, стерилізована

Сообщение moresai » 04 мар 2011, 10:45

:ah:
8093 453 10 35 Марина
Милосердие – это сострадание. Это бескорыстная искренняя помощь нуждающимся.
Аватара пользователя
moresai
Старожил
 
Сообщения: 1747
Зарегистрирован: 12 апр 2009, 22:08
Откуда: Львов

Re: Діна - молода (10міс.), життєрадісна, стерилізована

Сообщение sola » 04 мар 2011, 10:51

Так! В мене просто вже параноя, боюсь називати тут адреси і орієнтири, де живуть безпритульні чи напівбезпритульні собаки.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Діна - молода (10міс.), життєрадісна, стерилізована

Сообщение Nica » 04 мар 2011, 11:19

Я её знаю, собака очень ласковая даже с чужими людьми, бегает в ошейнике и я была уверена, что она хозяйская. Она размером с небольшкю лаечку. Я бы её забрала, но у меня высокая "плотность населения". Хорошо, что она стерилизована.
Аватара пользователя
Nica
 
Сообщения: 281
Зарегистрирован: 21 май 2009, 14:36

Re: Діна - молода (10міс.), життєрадісна, стерилізована

Сообщение sola » 04 мар 2011, 11:44

Нє, ну ночує вона вже тепер в Наталі - зайде в під"їзд годинці так о 12 ночі і починає гавкати під дверима так, що простіше швиденько впустити, ніж потім довго сусідам пояснювати, чому шум посеред ноочі :ae: Я ж кажу - хитра і мудра собачка :ad:
Наталя бурчить, але Діну не ображає. Просто це все одно не є повноцінна перетримка - тільки годування і тепла ночівля, ніякої відповідальності.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Діна - молода (10міс.), життєрадісна, стерилізована

Сообщение Nastjona » 09 мар 2011, 10:39

Собака очень клёвая , красавица, бум искать ПХ.Или хотя бы передержку)
Аватара пользователя
Nastjona
 
Сообщения: 399
Зарегистрирован: 09 сен 2010, 11:17
Откуда: LVOV

Re: Діна - молода (10міс.), життєрадісна, стерилізована

Сообщение sola » 17 мар 2011, 23:18

Діна продовжує прибігати до Наталі, правда тепер вже не ночує, тільки вечеряє і відпочиває.
В неділю була свідком того, як Діночка, побачивши Наталю, старалася іти з нею поряд, всім своїм видом показуючи, що вона не бездомна, а хазяйська!
От би їй справжнього хазяїна !
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Діна - молода (10міс.), життєрадісна, стерилізована

Сообщение delfinaki » 31 мар 2011, 12:37

Вчора бачила Діну лежачу посередині тротуару на вулиці своїй рідній (на бочку лежала) - я вже злякалась, що хтось щось погане зробив собаці. Підійшла до неї - жива і здорова собачка . Ласкава така ! Увечері прийшла до нас у двір , бігала з моїм песиком . Накормила її і вона ще пити дуже хотіла. А у нас завжди стоїть у дворі відерце з чистою водою. Я показала Діну своїй сусідці. Розповіла про неї все що знаю. Сусідці вона сподобалась і навіть дуже ,але ... на жаль, жінка вагається . А я боюся тиснути на сусідку . Може частіше до нас у двір буде приходити... то все ж таки... надія тепер жевріє ...
Якби не було у мене самої песика то забрала б Діну до себе , навіть би й не думала. Бо це не пес, а РОЗКІШНА ЛАСКАВА КРАСУНЯ!!!
тел. 0637766033
Аватара пользователя
delfinaki
 
Сообщения: 43
Зарегистрирован: 03 фев 2010, 12:32

Re: Діна - молода (10міс.), життєрадісна, стерилізована

Сообщение delfinaki » 31 мар 2011, 12:39

Забула спитати . Памятаю Діну з ошийником а тепер нема на ній його . Хтось свиснув? :ac:
тел. 0637766033
Аватара пользователя
delfinaki
 
Сообщения: 43
Зарегистрирован: 03 фев 2010, 12:32

Re: Діна - молода (10міс.), життєрадісна, стерилізована

Сообщение sola » 31 мар 2011, 20:09

Так, справді, нашийник кудись пропав. Я їй вчора одягнула голубенький шматяний - один з тих, що мені дала Наталя з притулку.

Сусідці своїй можете запропонувати взяти Діну на випробувальний термін. Може, її лякає безповоротність такого рішення. А тут - візьме на пробу, прив"яжеться. А ще люди бояться, що не буде куди подіти тварину на час відпустки. То можете пообіцяти їй забирати собаку на час її від"їздів.
Дуже хочеться, щоб Діночці повезло!
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Діна - молода (10міс.), життєрадісна, стерилізована

Сообщение delfinaki » 01 апр 2011, 09:01

Справді, бачила Діну вчора вже з голубеньким ошийником.
Сусідці так і скажу, що зможу забирати її під час відпустки. Її це справді турбувало. А ще той факт, що Діна звикла до вільного життя і буде трошки загулювати собі по минулим місцям проживання. У сусідки був пес :він зранку гуляв сам, потім вертався. Тільки увечері гуляв з хазяйкою на поводку.
Появився той собака у неї за негарних обставин .Жіночка його підібрала на вулиці в жахливому стані.
А потім жилось тому песові краще ніж мені: купа любові , у розпорядженні цілий диван , про їжу - мовчу. А на старості літ песику викликали постійно приватного ветеринара. Сусідка розуміє ,що це велика відповідальність взяти собачку додому тому і вагається, бо не зовсім молода жінка. Все ж спробую поговорити. Хоча так боюся почути відмову....
тел. 0637766033
Аватара пользователя
delfinaki
 
Сообщения: 43
Зарегистрирован: 03 фев 2010, 12:32

Re: Діна - молода (10міс.), життєрадісна, стерилізована

Сообщение delfinaki » 04 апр 2011, 08:05

На жаль - жодних добрих новин. Сусідка сказала, що не спала дві ночі - думала про Діну і зваживши всі за і проти дала мені негативну відповідь.
Я так собі думаю може це й накраще, бо гуляти з Діною вона б і так не змогла, а Діні потрібний молодий та дуже відповідальний господар, з яким би вона могла гуляти, а не сама по собі. Мені дуже шкода.
тел. 0637766033
Аватара пользователя
delfinaki
 
Сообщения: 43
Зарегистрирован: 03 фев 2010, 12:32

Re: Діна - молода (10міс.), життєрадісна, стерилізована

Сообщение delfinaki » 28 апр 2011, 08:59

Не бачу Діни уже близько 5 днів. Може хтось знає де вона?
тел. 0637766033
Аватара пользователя
delfinaki
 
Сообщения: 43
Зарегистрирован: 03 фев 2010, 12:32

Re: Діна - молода (10міс.), життєрадісна, стерилізована

Сообщение larik » 28 апр 2011, 17:14

перед Святами по всіх районах були посилені рейди ловців із ЛКП. я б в першу чергу шукала там. ми і шукали (див. сусідню тему)
"-Люди забыли эту истину, - сказал Лис, - но ты не забывай: ты навсегда в ответе за всех, кого приручил"
Аватара пользователя
larik
 
Сообщения: 790
Зарегистрирован: 18 апр 2009, 21:53

Re: Діна - молода (10міс.), життєрадісна, стерилізована

Сообщение а-лиса » 29 апр 2011, 00:05

Дело в том,что Дину очень хотели люди,читающие наш форум,они пытались поймать Дину,им почти удалось,но она вывернулась из ошейника и удрала ( поэтому наверное на ней и ошейника теперь нет),они очень хотели связаться с Олей sola,и попросить помощи в поимке собаки,последний раз мы с ними общались в субботу накануне пасхи,они опять хотели попытаться Дину словить,чем закончилась история не знаю,если ее нет на месте,может все таки им удалось ее забрать :bn:
80936587820 Наташа
Мир не изменится из за спасения собаки, но для собаки,мир изменился навсегда...
Аватара пользователя
а-лиса
Старожил
 
Сообщения: 1698
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:52
Откуда: Львов

Re: Діна - молода (10міс.), життєрадісна, стерилізована

Сообщение sola » 29 апр 2011, 20:55

Бачила сьогодні Діну на власні очі. З нею все ОК.
Розмовляла з собачниками/Кажуть, Діна ходить до всіх них в гості за більш-менш сталим маршрутом, всюди її частують, вранці і ввечері вона гуляє в парку, бавиться з собаками, так що їй наразі дуже навіть добре.
Ці люди, з якими я говорила, - власниці породистих собак - шукають Діні новий дім, де вона жила б не на ланцюгу і не під замком.
Я схильна залишити цю справу на їхній розсуд, бо вони справді переймаються Діниною долею і справляють враження нормальних, розумних і активних людей.
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Діна - молода (10міс.), життєрадісна, стерилізована

Сообщение emira » 01 май 2011, 19:16

Це ми ті люди, що намагалися зловити Діну. До речі, ошийник в нас був власний, тому синій залишився на Діниній шиї. Ми хотіли ще перед Пасхою забрати її забрати, проте не вийшло. Сталася така історія, в нас у селі померла собака :ak: велика подвіря залишилось без нагляду. спершу ми поїхали в притулок, правда не знайшли підходящої собачки. Тому я й вирішила залізти в інтернет і набрела на Діну. Мій тато домовився з п. Олею, щоб її забрати, проте від середи і до Великодньої неділі ми не додзвонилися до неї. вирішили зловити самі, нічого хорошого не получилося. В четвер мої батьки проходили біля краківського і прямо в руки їм влізло приблудне щеня, яке вони забрали. Зараз Чапік охороняє село. Але моя бабця, почувши Дінину історію, сказала, що дві собаки ще краще ніж одна (тим більше, шо щеня буде маленького росту). тому ми будемо намагатись її забрати ще раз перед поїздкої в село :bq: там двоє дітей, так що без уваги жодна із собак не залишиться, подвіря загороджене й будується вольєр. якщо все вдасться то я кожні 2 місяці висилатиму фотки, щоб люди бачили майбутню долю собаки) проте якщо знайдуться люди, які годуватимуть її royal canine, водиттимуть в салони чи зможуть забезпечити кращу опіку ми не проти, головне щоб собаці було добре :ab:
emira
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 01 май 2011, 18:55

Re: Діна - молода (10міс.), життєрадісна, стерилізована

Сообщение sola » 01 май 2011, 19:29

Ось телефон однієї з тих "собачниць", які там безпосередньо в тому парку опікуються Діною: 067 280 1004 - Женя
Вони бачаит її щодня, годують, запрошують до себе додому, але хочуть прилаштувати. Тож зв"яжіться з ними - так буде найкраще!
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Діна - молода (10міс.), життєрадісна, стерилізована

Сообщение emira » 01 май 2011, 19:48

окей, попробуємо звязатися, проблема тільки в тому, що в найближчі 3 тижні врятче вдасться машиною потрапити в село. машина в нас велика, тому поїздка в одну сторону коштуватиме проблизно 350 грн(((
emira
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 01 май 2011, 18:55

Re: Діна - молода (10міс.), життєрадісна, стерилізована

Сообщение delfinaki » 01 май 2011, 20:43

Vchora uvecheri Dina hodyla do mene v gosti. Vge ne raz probuvala zalyshyty yiyi u sebe na nich. Vse taky tak ne hochetsa shob na vulyci nochuvala.
Ale pobuvshy u mene v dvori , u kvartyri des z godynku , poyivshy , popyvshy - pochala stukaty lapoyu po dveriah ta duge sylno gavkaty, pokusuvala legenko za ruku ,vymagala shob vypustyly.
Na vulyci duge tishytsa yak bachyt mene, ide zi mnoyu do mene dodomu, ale zalyshatysa nadovgo ne hoche. Yak ne prykro ,ale yiyi vse odno tiagne do togo gore-gospodaria u yakogo vona spochatku bula. Hoch vin i ne vartuye ne te sho Diny ,a godnoyi inshoyi sobaky!!! Kagut, Dina - ce ne persha sobachka u niogo ,z yakoyu vin tak chynyt.
Pyshu ce dlia togo shob ludy yaki zabyratymut Dinu znaly - bude duge nelegko! I v pershu chergu Dinochci.
тел. 0637766033
Аватара пользователя
delfinaki
 
Сообщения: 43
Зарегистрирован: 03 фев 2010, 12:32

Re: Діна - молода (10міс.), життєрадісна, стерилізована

Сообщение delfinaki » 09 май 2011, 14:56

sola podyvitsia bud laska v pryvat :ab:
тел. 0637766033
Аватара пользователя
delfinaki
 
Сообщения: 43
Зарегистрирован: 03 фев 2010, 12:32

Re: Діна - молода (10міс.), життєрадісна, стерилізована

Сообщение Одрі » 21 дек 2011, 16:37

чи актуально ще подавати оголошення по сайтах на цю собаку?
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: Діна - молода (10міс.), життєрадісна, стерилізована

Сообщение Nica » 21 дек 2011, 17:30

Думаю, актуально: каждый день вижу её в парке (в любое время), а уже опять зима... Она по-прежнему ласковая, но уже нет той щенячьей доверчивости к людям: подходит очень осторожно. Не уверена, что она выдержит квартирные условия, а тем более цепь в селе: слишком долго она пользовалась абсолютной свободой передвижений.
Аватара пользователя
Nica
 
Сообщения: 281
Зарегистрирован: 21 май 2009, 14:36

Re: Діна - молода (10міс.), життєрадісна, стерилізована

Сообщение Одрі » 21 дек 2011, 22:01

Тоді який тел.вказувати??Бо я подала той,що вказано вище(п.Жені).і отримала скаргу від власника цього номера на емаркеті.Я так розумію,що були дзвінки по тому оголошенні :ac:
Если кажеться, что всё плохо, ЗНАЙ-это только кажется..
Аватара пользователя
Одрі
 
Сообщения: 1361
Зарегистрирован: 16 окт 2009, 13:57

Re: Діна - молода (10міс.), життєрадісна, стерилізована

Сообщение Nica » 21 дек 2011, 23:58

Давай мой телефон (в личке).
Аватара пользователя
Nica
 
Сообщения: 281
Зарегистрирован: 21 май 2009, 14:36

След.

Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 12

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.