Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Кошатники,подскажите!

 
 

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Кошатники,подскажите!

Сообщение Kary » 22 сен 2011, 22:27

первый раз занимаюсь котенком. Хозяева уехали в отпуск и вместе с ключами от квартиры оставили мне кошечку,месяцев 5-6, по словам хозяев.Проблему я вижу вот в чем:кошка днем шарится по двору,где полно взрослых уличных кошаков. На ночь залезает домой через балкон. Ну, что они ее стерелизовывать отказываются,это отдельная тема. Но она еще и не привитая! Хочу ее привить,пока хозяев нет. Чем?первый раз занимаюсь котенком. Хозяева уехали в отпуск и вместе с ключами от квартиры оставили мне кошечку,месяцев 5-6, по словам хозяев.Проблему я вижу вот в чем:кошка днем шарится по двору,где полно взрослых уличных кошаков. На ночь залезает домой через балкон. Ну, что они ее стерелизовывать отказываются,это отдельная тема. Но она еще и не привитая! Хочу ее привить,пока хозяев нет. Чем?
Аватара пользователя
Kary
 
Сообщения: 832
Зарегистрирован: 18 окт 2009, 20:24
Откуда: Львов

Re: Кошатники,подскажите!

Сообщение sola » 23 сен 2011, 07:29

Зробити щеплення - не така вже й проста справа:
спочатку треба вивести бліх, потім прогнати глистів (взагалі-то навіть двічі з інтервалом в 10-12 днів, але можна купити профендер, він дорожчий, але вбиває одночасно і живих глистів і личинки).
Через 5 днів після глистогонного можна колоти вакцину - дешевший біофел, кращий феловакс. Мабуть, є ще щось краще, але нам при наших кількостях то не по кишені, то я й не знаю. Вакцину краще всього купувати там, де точно відомо, що вона зберігається в нормальних умовах - наприклад у ветаптеці біля Скрині (Городоцька 175).

АЛЕ: На Новий рік мені дали перетримати кицю, 5-6 місяців. Я саме щепила своїх і пощепила її заодно. З дотриманням усіх цих правил. Через 4 дні після щеплення киця померла - за всіма ознаками від панлейкопенії, спровокованої щепленням. Уявляєте, як мені було весело? Так що я більше чужих котів щепити не рвусь. І взагалі до вакцинації почала ставитись з іще більшим пієтетом. Правда, та киця по вулиці не ходила... Ой, не знаю.


А от щодо стерилізації, то дуже шкода, що в місті нема до кінця місяця Олени Борисівни. Ми б з Вами у неї кицю постерилізували, і вланики б навіть нічого не помітили. Не знаю, на жаль, нікого більше у Львові, хто б вмів оперувати так акуратно і надійно. Можу запитати ще Любов Дмитрівну. Коли власники приїздять?
Fais се que dois, advienne que pourra.

Изображение
Аватара пользователя
sola
Старожил
 
Сообщения: 2362
Зарегистрирован: 06 апр 2009, 11:09

Re: Кошатники,подскажите!

Сообщение Kary » 23 сен 2011, 23:57

Олю,дуже дякую,всі назві записала,буду дійсно починаті з глистів,що до стерилізації, не можу ніц сказати про плани цієї парочки: молоді люди планують весілля і їздять знайомитись з родиною,тому поняття не маю,коли вони приїдуть і коли знову звалять.Кішка чудова,мені в душу запала,а на подвір"і такі котячі мачо ходять,що результат її прогулянок можна легко спрогнозувати. Як тільки щось довідаюсь,відразу попрошу допомоги в стерилізації,дякую ще раз!омоги в стерилізації,дякую ще раз! :ax:
Аватара пользователя
Kary
 
Сообщения: 832
Зарегистрирован: 18 окт 2009, 20:24
Откуда: Львов


Вернуться в Неактуальні теми

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.