«оотовары дл¤ кошек, собак. «оомагазин.
«оо–еформа - изменени¤ уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Криваві репресії проти тварин – ганьба для європейської держ

Акції, міроприємства, масові заходи та повідомлення у ЗМІ, що стосуються тварин

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Криваві репресії проти тварин – ганьба для європейської держ

Сообщение Andros » 11 авг 2011, 16:33

Криваві репресії проти тварин – ганьба для європейської держави (прес-реліз)

23 липня 2011 р у Львові зафіксовані факти отруєння тварин по вул. Тролейбусна і Стрийська, а також повторилися отруєння в районах вул. Погулянки, Майорівки, Маршала Рибалки, Кульпарківської, Любінської.


Гинуть не лише безпритульні тварини. Так 23 липня, близько 11 ранку було отруєно собаку (кличка Ванда), що належала громадянину Попадюку Петру, що проживає на вул. Тролейбусній. Собака кричала від болю, з морди йшла піна і кров. Собака померла у ветеринарній клініці, за твердженнями ветлікарів, внаслідок дії отрути. Одночасно з 8:00 23 липня волонтери зареєстрували смерті тварин вздовж вулиці Стрийської, від автовокзалу до Парку культури. Лише на вул. Стрийській в районі автовокзалу було знайдено 30 тіл тварин. Мертвого собаку знайшли на вул. Гашека 25 липня. Окрім того, за інформацією в. о. директора ЛКП «ЛЕВ» Романа Гарматія, двох мертвих собак знайшли на вул. Стрийській, 101. У цих тварин були опікуни, які доглядали за ними, тварини були стерилізовані, мали щеплення, тобто, були безпечні для оточуючих.

Слід зазначити, що йдеться не лише про фізичне знищення тварин, а й про моральні страждання людей. Свідками отруєнь часто стають діти, і це згубно позначається на їхній психіці.

Ці вбивства (навмисні отруєння) є порушенням ст. 299 Кримінального кодексу України, ст. 89 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 17 Закону України «Про захист тварин від жорсткого поводження».Львівська міська державна адміністрація підтвердила вищевикладені факти у статті, розміщеній тут:

http://zaxid.net/home/showSingleNews.do ... Id=1233022

Речник ГУ МВС України у Львівській області Денис Харчук заявляє, що у зв’язку із загибеллю собак у Львові на вул. Стрийській, серед яких були і домашні тварини, «проводилась перевірка».


Ситуація зі систематичним знищенням собак типова і для інших міст України. Як стало відомо, 5 серпня у Києві на території «Кібцентру» за розпорядженням керівництва «Інституту проблем математичних машин і систем» та фірми «Арофел» потруїли кільканадцять собак. Волонтери свідчать, що отруєння собак зі ініціативою керівництва відбувається вже не перший раз. Керівництво вищевказаних установ погрожує звільненнями працівникам, які висловлюють свою незгоду з такою середньовічною жорстокістю.

Після чергового отруєння волонтери викликали міські служби, які займаються проблемою безпритульних тварин: КП «Центр ідентифікації тварин», КП «Притулок для тварин» та представників правоохоронних органів. Знайдені трупи були відправлені на експертизу.


На думку активістів СВЖ «Природа над усе», «систематичне знищення безпритульних тварин, яке практикується десятиліттями, абсолютно не вирішує проблеми. Альтернативна методика (стерилізація, будівництво притулків, пропаганда гуманного та відповідального ставлення до тварин тощо) поки що не знаходить ефективного втілення в Україні.

Кошти, виділені на гуманне вирішення проблеми під тиском громадськості розкрадаються, а за таємними наказами чиновників вулиці зачищають від тварин для звітності».

Просимо журналістів не залишатися байдужими. Пам’ятаймо: від жорстокості до тварин до жорстокості до людей один крок.


Контакт у Львові: Уляна тел.: (063) 263-10-47;

у Києві: Алла. (063) 581-36-29.

Джерело: Спілка вільних журналістів «Природа над усе», http://kyiv.in.ua/index.php?option=com_ ... 0&Itemid=2
Усі новини з природоохорони на "Природі України":
http://pryroda.in.ua/
Спілка вільних журналістів "Природа над усе"
http://nature-first.info
Природоохоронне мистецтво
http://pryroda.in.ua/greenart
Аватара пользователя
Andros
 
Сообщения: 344
Зарегистрирован: 14 июн 2009, 12:23

Вернуться в Акції та ЗМІ

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.