Зоотовары для кошек, собак. Зоомагазин.
Зоо–Реформа - изменения уже начались...
 
 
У Вас вопрос? - Помощник UA-Vet!Наши контактыХочу помочь!Как анонсировать мероприятие?

Голосування за майданчики для собак у Львові!

 
 
ТЕРМІНОВІ справи та потреби

Модераторы: sola, а-лиса, vivi, moresai, Управляющий, ФинКом

Голосування за майданчики для собак у Львові!

Сообщение Ольга Кирилович » 12 ноя 2016, 00:15

Унікальна можливість вже у 2017 році облаштувати 8 (!) майданчиків для собак у 8 парках Львова (Парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького, Скнилівський парк, Парк «Погулянка», Стрийський парк, Високий Замок, Парк "Знесіння", Парк імені 700-річчя Львова, Парк Замарстинівський) і міні-майданчик на вул. Стрийській!
Голосуйте!
Нам потрібно показати, наскільки вони нам потрібні, набрати максимальну кількість голосів і отримати фінансування.
https://gb.city-adm.lviv.ua/projects/show/250 - великий проект (8 парків)
https://gb.city-adm.lviv.ua/projects/show/265 - малий проект (вул. Стрийська, 75)

---------------------

Чому не страшно і дуже потрібно голосувати за «собачі» проекти на Громадський бюджет Львова:
1. Якщо у вас є банківська картка, ваш банк вже має про вас всю інформацію (копію паспорта, адресу тощо). Реєструючись на сайті Громадського бюджету, ви авторизуєтесь за допомогою логіна і пароля, який використовуєте для входу в свій інтернет-банкінг (Приват24 тощо). Таким чином, ви авторизуєтесь у своїй банківській системі, а вона надсилає підтвердження вашої особи сайту Громадського бюджету.
2. Ваш пароль нікуди не передається, він залишається таємницею між вашим банком і вами. Ваш банк лише підтверджує, що ви – це ви, реальна фізична особа. Оця кооперація між урядовим сайтом та банками і називається системою BankID. Так гарантується відсутність накрутки голосів при голосуванні: кожна особа має право проголосувати за 1 великий і 1 маленький проект.
3. Всі ваші дані захищені і жодним чином не можуть і не будуть використані проти вас.
4. Ця система використовується для всіх урядових он-лайн операцій. Оскільки в Громадському бюджеті задіяні кошти міста, іншої більш надійної системи авторизації не існує.
5. Якщо ж ви надаєте перевагу особисто проголосувати у ЦНАПі, вам потрібно пред’явити паспорт. Тобто надати ті самі дані, що й через BankID.
Чому важливо голосувати за «собачі» проекти на Громадському бюджеті:
1. В разі виграшу великого проекту, за який варто голосувати всім, в 2017 році буде облаштовано 8 великих (по 4 тис. кв. м) майданчиків для вигулу і тренування собак у 8 парках Львова. Це окреслить попит на таку інфраструктуру серед населення і міській владі буде складно ігнорувати потребу в її розширенні та вдосконаленні у наступні роки. Також це дасть змогу на документальному рівні нарешті затвердити всі необхідні норми і положення щодо таких майданчиків в місті, включно з кварталами зі щільною забудовою. Тобто отримати гарантію захисту інтересів собачників у наступні роки. Ознайомитись з проектом і проголосувати за нього можна тут https://gb.city-adm.lviv.ua/projects/show/250
2. Маленький проект для вул. Стрийська, 75 покликаний продемонструвати, що майданчики для вигулу собак у кварталах зі щільною забудовою є можливими і не менш необхідними, ніж великі. Ознайомитись з проектом і проголосувати за нього можна тут https://gb.city-adm.lviv.ua/projects/show/265
3. Маленький проект для Рясне важливий тим, що в цій місцевості взагалі нема де гуляти з собаками. Більше того, територія фанерного заводу, на якій він пропонується, 31 грудня буде виставлена на аукціон. Дату спеціально пересунули через проведення конкурсу Громадський бюджет. Ознайомитись з проектом і проголосувати за нього можна тут https://gb.city-adm.lviv.ua/projects/show/46
4. В разі програшу, очевидно, що майданчиків для собак за кошт бюджету наступного року (і, вірогідно, не лише наступного) не буде. Це також паралізує розробку необхідної документації для встановлення норм і правил їх облаштування в місті (оскільки за результатами програшу в конкурсі ця потреба буде визнана як незначна). Тобто інтереси власників собак знову будуть незахищеними на невизначений термін і продовжуватиме діяти перелік майданчиків, що є непридатними для повноцінного вигулу і більшість з яких вже існує тільки на папері.
Ольга Кирилович
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 11 ноя 2016, 23:57

Вернуться в Справи термінові

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

Акции форума помощи бездомным животнымФорум UA-Vet занял первое место!Специальные предложения. Товары для животных.